reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzisiaj tak cały dzień temat o sushi, że aż mnie naszło ( mimo że nie przepadam za sushi) i po pracy dzisiaj chodziłam i szukałam sushi z grillowana ryba Ale nigdzie nie mogłam znaleźć, a taka ochota mnie naszła, u mnie dalej straszny upał nie wiem jak ja żadne, na szczęście jutro wolne:)
 
reklama
Dzisiaj tak cały dzień temat o sushi, że aż mnie naszło ( mimo że nie przepadam za sushi) i po pracy dzisiaj chodziłam i szukałam sushi z grillowana ryba Ale nigdzie nie mogłam znaleźć, a taka ochota mnie naszła, u mnie dalej straszny upał nie wiem jak ja żadne, na szczęście jutro wolne:)


Chyba w wiekszosci sushi barach sa z grilowana rybka :) u nas w trojmiescie na pewno ale jadlam z surowym tunczykiem i zyje ale jadlam w sprawdzonej knajpce
 
Na podrażnienia polecan ten żel, dziś kupiłam i od razu pomogło :)
 

Załączniki

  • 1439151841390.jpg
    1439151841390.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 34
Chyba w wiekszosci sushi barach sa z grilowana rybka :) u nas w trojmiescie na pewno ale jadlam z surowym tunczykiem i zyje ale jadlam w sprawdzonej knajpce

Hmm ja z surową ryba jednak się boję, w Polsce ogólnie duży większy wybór jedzenia , w Austrii nawet chipsy to głównie papryka i solone , a w Polsce 100 smaków:) może jutro jeszcze poszukam z grillowana rybka, fajnie by było gdzieś znaleźć :)
 
Dlatego jeszcze u nas nie ma takiej otylosci ;) jak bylam za granica to nie moglam kupuc normalnego chleba... co bylo nie do pomyslenia
 
Dlatego jeszcze u nas nie ma takiej otylosci ;) jak bylam za granica to nie moglam kupuc normalnego chleba... co bylo nie do pomyslenia

O kochana u mnie w piekarni kupisz bardzo dobre jakościowo nie oszukane i nie barwione karmelem :) takze bywają miejsca na swiecie gdzie Chleb jest dobry:)
Na 40 rodzajów chleba tylko 3 sa białe :)
 
No tutaj też nie ma ani normalnego pieczywa ani wędliny wszystko chemia, ale to prawda to co w Polsce pokazują w telewizji czy piszą na internecie ze ktoś jest chory tak bardzo otyly i w Polsce takiego człowieka 200 kg nie jest tak łatwo spotkać to ja tutaj codziennie widuję i to nie jedna czy dwie osoby Ale mnóstwo i to jest straszne
 
reklama
No a co do otyłości Polska leci niestety na łeb na szyje ..;( jest ogromny problem otyłości wsród dzieci i kuleje edukacja dorosłych w tym kierunku... Nie jest tak pieknie niestety
 
Do góry