reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No ale kupne są często dosładzane. Sama nigdy nie robiłam, ale kusi mnie takie mleko migdałowe, kupić i spróbować :)

Wczoraj to na pewno był Maluszek. Przed chwilą też czułam jak sobie pływa.

Młoda nadal bez gorączki, więc sukces. Mam zamiar wieczorem podrzucić ją mamie, a my z mężem wyjdziemy gdzieś na randkę, jakiś deser kolację czy coś :p I później do domku :p A Młodą odebrać przed nocą :p

Teraz obczajam Świeradów Zdrój i okolicę, bo za 2 tyg jedziemy, a chcemy pozwiedzać. A mamy tylko 3 dni. Więc mam już plan: w niedzielę Czechy i Frydlant (jeśli Młodej zdążą dowód zrobić), w pon Świeradów, chociaż część już widzieliśmy, a we wtorek w drodze powrotnej Bolesławiec :)

Simka akurat znam te tereny.Polecam zamek Czocha
 
O matko ale upal .... Ledwo co sie oddycha ... Dzis bylam na szybko na zakupach ... I wyczailam promocje nie zastanawiajac sie kupilismy :p promocja z 75 zl na 22.50 :)) az zal nie kupic ;) hihi nawet mąż zadowolony z zakupu - jak poparzył na wszystkie ceny z metek to aż się przeraził że to tyle kosztuje :D
a ja dziś zaczynam 18 tydz :D
 

Załączniki

  • 1439037529061.jpg
    1439037529061.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Simka oczywiście ,że możliwe. Ja już dość długo czuje ,a teraz to już dość wyraźnie. Co wiecej moj mąż też już poczuł :)
Właśnie im mniejszy brzuch tym szybciej mozna poczuć.

Zabila pewnie ,że geny...ale rozstępy na suchej skórze maja większy popis wiec o ile nie unikniemy ich to mozna zmniejszyć ilość.
Jesli wyjdą trudno ,medycyna estetyczna jest jak trzeba bedzie to po porodzie i laser bym przeżyła.

Aktina mysle ,ze wszystkie jesteśmy juz na takim etapie ,że kopniaki dzidziusiów to juz szybciej niz dalej. Teraz te ruchy sa moze i delikatne subtelne ,ale za jakiś czas nie pomyli sie tego oj gwarantuje :D

Ewkamm a cos Ty dorobiła z tym nadgarstkiem ? Jak boli to chociaż zawiń rękę badz sa takie opaski.

Juti777 moj dzidziol tez nie lubi jak ściska sie brzuch ,nawet pozycji siedzącej bo w momencie buła sie robi napięta i bumbanie od środka.


Simka rownież polecam zamek Czocha :)
Jejus az zazdroszczę wycieczki :)

Pyscek super zakup i cena tez WOW.
Moj maż co chwile mi linki wysyła do rzeczy dla dzidziusia :)
Chyba się wkręcił na dobre :)

Emenems i jak wizytacja rodzicow ? Pomacali już domek wnuka ? ;)


Bubcia501 z tą krwią bede sie obecnie wczytywać bo to ostatni moment. Ale w Polsce to ponoc duża kontrowersja bo nie do końca wyglada to tak pięknie jak myślimy. Wszystko ponoc zależy od ceny...
 
Simka oczywiście ,że możliwe. Ja już dość długo czuje ,a teraz to już dość wyraźnie. Co wiecej moj mąż też już poczuł :)
Właśnie im mniejszy brzuch tym szybciej mozna poczuć.

Zabila pewnie ,że geny...ale rozstępy na suchej skórze maja większy popis wiec o ile nie unikniemy ich to mozna zmniejszyć ilość.
Jesli wyjdą trudno ,medycyna estetyczna jest jak trzeba bedzie to po porodzie i laser bym przeżyła.

Aktina mysle ,ze wszystkie jesteśmy juz na takim etapie ,że kopniaki dzidziusiów to juz szybciej niz dalej. Teraz te ruchy sa moze i delikatne subtelne ,ale za jakiś czas nie pomyli sie tego oj gwarantuje :D

Ewkamm a cos Ty dorobiła z tym nadgarstkiem ? Jak boli to chociaż zawiń rękę badz sa takie opaski.

Juti777 moj dzidziol tez nie lubi jak ściska sie brzuch ,nawet pozycji siedzącej bo w momencie buła sie robi napięta i bumbanie od środka.


Simka rownież polecam zamek Czocha :)
Jejus az zazdroszczę wycieczki :)

Pyscek super zakup i cena tez WOW.
Moj maż co chwile mi linki wysyła do rzeczy dla dzidziusia :)
Chyba się wkręcił na dobre :)

Emenems i jak wizytacja rodzicow ? Pomacali już domek wnuka ? ;)


Bubcia501 z tą krwią bede sie obecnie wczytywać bo to ostatni moment. Ale w Polsce to ponoc duża kontrowersja bo nie do końca wyglada to tak pięknie jak myślimy. Wszystko ponoc zależy od ceny...

Nie ma macania :D
Ale ogolnie super ze sa, zaraz tata bedxie tv z mezem instalował w drugim pokoju zeby mieli :)

A ogolnie musze kupic jakas koszulkę gdzie na brzuchu bedzie jakas reka przekreślona czy cos - zanim pojade na urlop :D
 
Pytanie - bo ja cały czas zasypiam na takim pol boku pol na brzuchu .... Ze leze na brzuchu i jedna noga zgięta no nie umiem inaczej staram sie z rogalem lezec zeby na boku ale ciezko .... Budze sie w nocy i na brzuchu :/
 
Bubcia501 tu raczej chodzi o wybór takowego banku.
Niestety był przypadek ,ze pobrana krew nie do końca okazała sie własnością rodzicow. Dlatego ważne by dobrze sie zorientować na temat wybranej placówki.
No i pobrana krew czasem okazuje sie zła ,ale to juz inna procedura.

Ja z założenia jestem na tak ,ale teraz bede szukać takiego banku ktory da mi 100% gwarancji opłacalności pobrania i przechowywania tej krwi.

Vivienne no właśnie jeszcze owe minusy.
To jest trudny temat ,bo i owszem sa potwierdzone przypadki kiedy ta krew pomogła. Ale im późnej tym mniejsze szanse bo ta ilośc to nie jest taka by wyleczyć cała gromadę baaa ,a nawet nie jednego dorosłego.

Emenemems o ile brzuch nie jest jeszcze duży to nic złego. Swoją droga śpię tak samo :D
 
reklama
Dziewczyny a co sadzicie o pobraniu krwi pepowinowej po porodzie?

U nas tego nie potrafią wykorzystać a jak mam płacić i później nic z tym nie zrobią to szkoda mi pieniędzy na to wywalonych :( myśmy się zastanawiali przy Olinie i zaczęliśmy szpital po internecie i dużo art było ze to super sle na zachodzie bo tam jest wykorzystywana w 100% a u nas dopiero zaczynają w tym temacie raczkować :(
 
Do góry