reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja mam tak samo. Ciągle muszę się napominać że tego mi nie wolno, tamto za ciężkie itp. A weźcie pod uwagę, że js na prawdę mogę sporo mniej niż większość z Was. Dźwiganie max do 5 kg. To ja wystarczy że kupię 4 pomidory, chleb, mleko i wodę i limit wyczerpany... W domu też niewiele mogę, bo msm się oszczędzać.

Ale nic nie wk***ia mnie tak jak ludzie pchający się z łapskami do brzucha! Nosz do cholery czy ja się na nich rzucam i obmacuję? Nie bo by mnie albo pobili albo wsadzili do wariatkowa. To dlaczego mnie teraz obmacują i uważają, że to ok. I oburzenie, jak zasłaniam brzuch i mówię, że nie życzę sobie tego.
 
Ja mam tak samo. Ciągle muszę się napominać że tego mi nie wolno, tamto za ciężkie itp. A weźcie pod uwagę, że js na prawdę mogę sporo mniej niż większość z Was. Dźwiganie max do 5 kg. To ja wystarczy że kupię 4 pomidory, chleb, mleko i wodę i limit wyczerpany... W domu też niewiele mogę, bo msm się oszczędzać.

Ale nic nie wk***ia mnie tak jak ludzie pchający się z łapskami do brzucha! Nosz do cholery czy ja się na nich rzucam i obmacuję? Nie bo by mnie albo pobili albo wsadzili do wariatkowa. To dlaczego mnie teraz obmacują i uważają, że to ok. I oburzenie, jak zasłaniam brzuch i mówię, że nie życzę sobie tego.

Boże mam to samo i cieszą sie jeszcze jak głupi do sera a mnie szlag trafia normalnie...
 
Ale narzekacie :) kobiecie to jednak nie da się dogodzić :D

Ją dziś myslalam że się rozplyne w tym Wrocławia. Ale fotelik wybrany przymierzony wszystko pasuje. I z głowy.

Kupilam sobie ten adapter do pasów besafe'a. No inaczej się jedzie.
 
Zabila tez mam ten adapter od niedawna i nie wiem jak dałam radę wcześniej jeździć [emoji14]

Juti tez nienawidzę jak ktoś się rzuca na brzuch, choćby to rodzina... Toleruje tylko męża i córkę ;)
 
Ja mam wizytę 18, czyli dzień po Was Dziewczyny ;)

atkina- i jak Anitka

Moja młoda od 16 gorączkuje non stop, ibum nie pomógł, pracetamol, chłodna kąpiel okłady też nie. Podejrzewam trzydniówkę, bo jeszcze nie miała. A byliśmy nawet na dyżurze nocnym w szpitalu i babka też nic nie stwierdziła, kazała nadal przeciwgorączkowe dawać. Jutro znów na kontrolę. Kurka no nie wiadomo skąd ta temp. bo niby wszystko ok.

Juti- no to ekstra :) Przeczucia się sprawdziły :)

Paulina- spoko, ja też tak czasem miałam (na razie nie mam), ze chciałam odzyskac sowje ciało dla siebie, szczególnie jak już się Młoda urodziła i karmiłam
Teraz to bym chciała z powrotem sowje małe cycki, bo te zaczynają mi przeszkadzać. Jak ja w ogóle mogłam kiedyś chciec miec większe!

dobrze, ze mnie nie mają po czym macać :p Jedynie Polka się przytula i M, no ale Młoda to uwielbia obcałowywac Maluszka :p
 
A mnie te macanie po brzuszku nie denerwuje, ani to że muszę na siebie uwazac, jedyne co mnie denerwuje to to, że nic nie mogę robić, najgorzej jest w pracy bo ciągle słyszę zostaw to, ty tego nie możesz, idź lepiej usiądź, a ile można siedzieć, ja też chcę pracować, przecież chora nie jestem a teraz w pracy to już prawie nic nie mogę, albo wczoraj np przyjechałam rowerem do pracy i jakie było wielkie poruszenie , że ja nienormalna jestem, że nie można w ciąży jeździć rowerem, wg. większości ludzi kobieta w ciąży powinno cały dzień na kanapie leżeć i nic nie robić i to mnie wkurza strasznie
 
witam :)

simka ja nie chce zapeszac ale Anita jak na razie dobrze. ostatni raz wczoraj rano wymiotowala a potem spala i jadła na zmianę, po południu juz schabowego zjadła i kanapki potem a teraz już się obudziła i mówi że chce zapiekanke :D ale wynegocjowalam placuszka (omlet) mam nadzieje ze juz jej tam zostanie. wam też zdrówka życzę :)
tylko cholerka maluch tak mj się fajnie rusza ze nie chce mi się wstawać bo przestanie :)
 
Dzis dzien pomiarów - tak to wyglada
ImageUploadedByForum BabyBoom1438836255.684301.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438836255.684301.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438836255.684301.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry