reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

bubcia chyba tak moja gin preferuje żeby właśnie w 22 tyg te połowkowe robić :) to po prostu dokładniejsze usg :)

kurcze chyba jakiś magnez musze brać. . co mogę jeść co ma dużo magnezu ? bo czuję juz któryś raz ze cala macica robi mi się sztywna i takie to trochę nieprzyjemne raczej na wypychanie to nie wygląda :(
 
reklama
Aktina ja jutro zaczynam piąty miesiac i widialam ze od piątego brzuch bedzie rósł sle dzis mam wrażenie ze mi w jeden dzien ... Mam taki duzy i czuje ze jest jakby pełny w srodku - kumasz ...i to nie zatwardzenie :)
Jest taki ciężki , nie wiem jak to wytłumaczyć

Bubcia jak ty anglojęzyczna w takim kraju to Marcepanka pytaj :)
 
emenems hehe no rośnie rośnie :) ale u mnie to racje twqrdnienie bo czuję przez chwile jak taki hmm twardy i nieprzyjemnie ciągnie a za chwilę ok podobnie miałam w pierwszej ciąży i usiadłam ta nospe brać musze powiedzieć lekarze teraz ale wolałabym zacząć może od magnezu ?
 
Ostatnia edycja:
Nie, nie ja niemieckojęzycznych :) w Austrii jestem hmm muszę na najbliższej wizycie się dopytać czy to na pewno wszystkie badania:)
 
Kurka nie wiem co to ... No magnez na pewno nie zaszkodzi tez mysle p nim bo mi powieka lata :D
No ten brzuch to taki mowie ci, z rana jeszcze git ale po południu ? Maskara... Tsk jakby mi ktos cos przyczepił z przodu i nie da sie wciagnac - to normalne tak?
Bo jak wyglada twardnienie brzucha ktore powinno niepokoić ? Masz jakies doświadczenie ?
Bo mnie nie boli tylko taki ciezki
 
twardnienie To chwilowy taki skurcz i stawianie się, ciągnie i nie przyjemne a zaraz mija i jest ok. a u ciebie rozciąga się pewnie jak za bardzo nie boli to widocznie tak ma być :)
 
Emenems może to po prostu taki zwykły jak się brzuch robi po całym dniu , od jedzenia i woda się zbiera , u mnie codziennie rano taki normalny a wieczorem jak piłeczka, dopóki nie masz bólu ani olśnienia to chyba ok
 
No no wlasnie nie boli wogole tylko ciężki :)

No dokaldnie jak piszesz rano super śmigam w pracy az sie pilnuje zeby nie dźwigać ... Bo czasmi szybciej samej chwycić cos niz szukać kogos kto mi cos podniesie ehhh ale wracam do domu zjem i bach ! Pojawia sie on:D

Maz dzis wchodzi do łazienki a js na golasa przed lustrem i mowie ze przyłapał mnie bo stoje i sie w lustro gapie i ogladam i nadziwić sie nie moge hahahaah
 
Aktina ja jutro zaczynam piąty miesiac i widialam ze od piątego brzuch bedzie rósł sle dzis mam wrażenie ze mi w jeden dzien ... Mam taki duzy i czuje ze jest jakby pełny w srodku - kumasz ...i to nie zatwardzenie :)
Jest taki ciężki , nie wiem jak to wytłumaczyć

Bubcia jak ty anglojęzyczna w takim kraju to Marcepanka pytaj :)


Zobaczysz, brzych teraz z dnia na dzien bedzie wiekszy.. :)
 
reklama
Do góry