reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jam mam taką:...
W kształcie 7. Są też inne kształty. Mozna się położyć i spróbować, która jest najwygodniejsza. Bo każdy ma inne preferencje. Ja dałam 149 zeta, bo wzięłam z bawełny poszwę z ukrytym suwakiem. Tansza opcja jest za 129 z suwakiem na wierzchu i 190 coś z bambusa. Inne kształty są w innych cenach. I to uważam, że warto mieć. :-) Tym bardziej, że posłuży dość długo.
 
reklama
Szumisie były. Też znam rewelacyjne opinie. Ale nie kupowałam bo jeszcze nie chcę kupować rzeczy dla maluszka. Za wcześnie.
Poducha jest najpierw dla mnie, jak brzucho podrośnie. :-)

A co do kalendarza chińskiego to mi wychodzi dziewczyna. Ale ja mam przeczucie na chłopaka. Więc zobaczymy. :-) Ważne, żeby było zdrowe!!!

Żabila z dzidzią na pewno wszystko jest ok. Myśl pozytywnie i dawaj znać.
 
Któras z was wklejała linka do tego kalendarza płci- tam mi wyszło że dziewczynka a na innej stronce z chińskim kalendarzem ze chłopak haha :D
o tutaj link:

Kalendarz chiński płci - Zaplanuj płeć swojego przyszłego dziecka - *-spam-*

ale patrząc na tabelki, a nie na kalkulatory, to wychodzi chłopak. Dla mnie też najważniejsze,żeby było zdrowe!!!

co do krwi pępowinej- ja trafiłam na akcje organizowaną przez Ministerstwo Zdrowia. no i były to dni krwi pępowinowej i szpital w którym rodziłam brał w tym udział- oddałam krew pępowinową i w polsce albo gdzieś na świecie może się komuś przydać, wyraziłam zgodę itd. ale jeżeli kiedykolwiek moje dziecko bedzie jej potrzebowac to ja też mam możliwość korzystania z Banku Komórek. CHYBA....bo jak teraz czytam o tej akcji to nic nie pisze, tylko ze sie zrzekło do praw itd..ale jak dzwoniłam po tym wszystkim to mi pow. ze ja tez bede mogła z tego skorzystać..kurcze no nie wiem. musze zapytać mojego gin, bo on sie udzielał podczas tej akcji bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Córkę mam z listopada 2012, miała być 1 grudnia, ale od początku na usg pokazywało szybciej, dwa pierwsze pokazało 14.11 a urodziła się 12.11 :) Teraz Fasolinek pokazał dwa razy ten sam termin, zgodny z terminem wg om więc chyba nie ma co liczyć na wcześniej. Z resztą wolę żeby był styczniowy niż grudniowy ;)
 
Wlasnie wracamy z ikei Ale umeczeni jestesmy a do domu jeszcze 270km! Ciekawe Jak tam emenems w drodze! Zabila a jakie wartosci wedlug tego badania Wskazywalo? Ile ma juz dzidzia? Dzis ktory to dokladnie tydzien i dZien? Jak sie czujesz? Jak w ogole wyglada to genetyczne? Trwa dluzej ? Zaleca tez badanie krwi? Ja mam 2 lipca i sie boje
 
reklama
Tutti śpisz z nią wtedy, kiedy masz już brzuszek soiry, który utrudnia wygodne ułożenie ciała. Ona w tym pomaga. Ja już dziś do drzemki testowałam i jest super wygodna. :-)

A i zapomniałam o najważniejszym!!! Były wina bezalkoholowe! :-) Próbowałam i znalazłam jedno białe podobne w smaku do półwytrawnego. Kupiłam butelkę na naszą rocznicę za tydzień. :-)
Można je też kupić w necie. :-)
 
Do góry