reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dokładnie, bredzi lekarka :confused2: A jak takie głupoty już od podstaw gada to i ten azs wątpliwy, ale alergolog oceni ;-) trzymam kciuki!
 
reklama
Lay zgadzam się z dziewczynami... mała u Nas w 5 tyg przybrała 1700g, wazy teraz 5300 :szok: ... a z tego co kojarzę to Marko Megami to już wogóle bije rekordy w tytaniu :) przez pierwsze 3 miesiące dzieci zbierają mase potem czas na rzeźbe :-D:-D gorzej jakby przybierało dziecko za mało ... może swiadczyć o jakiś chorobach i zaburzeniach ... a jak przybiera to się tylko cieszyć!

Podczytuje Was ale brak czasu na odpisywanie. u Nas skok rozwojowy w pełni młoda świrki cyrki odstawia ... na dwa dni obraziła się na cycusia :szok: i wogóle ciumka jakby chciała a nie mogła ... nie wiem z czego ona tyje i rośnie chyba czerpie energie z kosmosu. Szczepienie przełozone na przyszły tydzien, po cała rodzina przeziębiona po za Alką ona póki co trzyma się dzielnie i oby tak zostało.

Nieobecna ja tez nie prasuje ... po wyjeciu z szuszary skladam i chowam do szafek, przed ubraniem jeśli coś jest mocno pogniecone to prasuje dopiero wtedy. Co do sprzatania to wielkie ejst w likendy, wieczorem na tygodniu podgarniamy z mężem, a jak nie ma jak to jest *******nik ... trudno ja wole wypocząć ;-):-D
 
Poza tym mała wazy 4850g. W miesiac przybrała 1300g. Pani doktor stwierdziła, ze to za duzo... Ile wasze dzieci przybierają na miesiac?

W miesiąc 1600g, co za durna lekarka!!! :wściekła/y:


Hmm, u nas 5 tydzień od soboty, czyli skok rozwojowy, a Młody ANIOŁ, je, gapi się i śpi, ciągle uśmiech na buźce, kupy i pierdy wali bez problemu - jeśli u nas tak mają wyglądać skoki, to ja poproszę je przez cały rok!!! :-D:-D:-D
 
Jagoda w 4 tygodnie 1100g przybrała.nieobecna-ja jakoś ogarniam wszystko-rano zaprowadzamy starsza do przedszkola,potem w domi śniadanie i chwila dla neta,potem czas na sprzatanie-codziennie coś innego bo mam dużw mieszkanie i musze na raty sprzatać,robie obiad,z Jagoda na spacer i do przedszkola,potem plac zabaw jeszcze,a potem zabawa w domu.wieczorem kapanie,kolacja i spanue.prasuje tylko rzeczy Jagody.czasami dam rade nawet poczytać książke.ale Jagoda jest z tych grzecznych niemowlaków wiec nawet jak nie śpi to nie trzeba jej nosić zbytnio.
 
Mu wczoraj byliśmy z małym u znajomych, zasnął w drodze powrotnej także przynajmniej z wieczornym usypianiem nie było problemów. Za to po przebudzeniu przed 2, po wypiciu mleka nie chciał zasnąć, w końcu po godzinie się zmęczył, chwilę marudził w łóżeczku i zasnął. Dzisiaj parszywa pogoda więc tylko na chwilę wyszliśmy, nadal śpi także mam nadzieję, że jeszcze pośpi trochę ;)
Zamówiłam karuzele do łóżeczka także może w środę dotrze :)
Ja o seksie jeszcze nie myślę, chyba po prostu się boję..
 
Mój przez 6tyg 1100 przybrał.
AZS to nic takiego strasznego chyba ze u nas łagodnie przeszło. Ola jsk miała 2 miechy wyszło jej AZS i generalnie kąpiel w emolientach wystarczyła i jakąś maść miałam jak się zaostrzalo ale jakoś jak miała mniej niż rok przeszło i nie wróciło juz. Za to ja mam AZS od ciąży z Olą i mnie nie chce porzucić :(



Żelka 3miesiace? Olka do tej pory robi masę :p


Nieobecna ja chodzę spać o 1szej ale dlatego że młody śpi całe noce ;) w dzień czuwa a ja ogarniam domowy burdel tak ze w ciągu dnia rano Magda M, potem spacer z młodym, potem pranie sprzątanie i gotowanie, spacer z młodym i Ola jak młody wciąż śpi to biegam na biezni, jemy podwieczorek. Ola sprząta co narozwalala po powrocie z przedszkola, potem jakoś 19.30 kąpiel oli i czytanie bajki młodym, Ola śpi juz o 20 i kąpie parówczaka i karmie a on dalej śpi a ja o 20.30 leżę rozwalona jak żaba na liściu i oglądam Shameless :D
 
Ja tam mam mnóstwo czasu aż wstyd że dzisiaj cały dzień w łóżku z małą leżę :-D wstałam tylko Ninie obiad zrobić i lekcje odrobić :p a z Alicją sobie lezymy cały dzień ona chyba też czuje zmianę pogody bo śpi zje "pogadamy" trochę i znowu idzie spać :-D


Tak oto obejrzałam wczorajsze seriale "mąż czy nie mąż" tragedia, niecierpie tej aktorki... Za to "nie rób scen" świetne :-D
 
Ehhh, może będzie więcej czasu jak Młody pójdzie do żłobka albo w końcu nauczy się sam sobą zajmować.. jest cień szansy ;) przy nim dosłownie nl NIC się nie da zrobić... nawet jak obieram ziemniaki to on musi mieć kręgle zrobione z butelek i rzuca w nie ziemniakami... ;)
 
nieobecna, OBY , bo mój ma 3 lata i tylko słyszę "mamo chodź do mojego pokoju", "mamo baw się ze mną", "mamo już idziesz się bawić" i wiecznie "JUŻ JUŻ JUŻ JUŻ??????? NO CHODŹ!!! MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMOOOOOOOOO"(ewentualnie tato)... :-p
 
reklama
Do góry