reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Laski ja z pytaniem. Od 2 dni czuje normalnie bol podczas ruszania nogami przez mlodego. Caly brzuch twardy a tu gdzie kopie nozkami boli jakby skora miala mi peknąc i mnie zgina. Moja cora byla aniolem a ten wiercipieta:D Ktoras tez odczuwa taki bol przy ruchach.
 
hej!

bada, Ty już pewnie po! kciuki!

u mnie też wieje. a z żarcia boli mnie żołądek. mój organizm mówi już DOŚĆ. po porodzie przechodzę na dietę "ryż z jabłkami"...


miłego dnia Laski!
 
Kasiekz to normalne. Maluchy nie mieszczą się w brzuchach i każdy ich ruch to ból u mnie wystarczy ze mnie Stachu lekko smyrnie a moja macica juz twarda jak kamień. Gin juz jakiś czas temu mówił że teraz macica bardzo wrażliwa i nawet głaskanie czy buziak w brzuch może powodować twardnienie. A skóra, ech no dostaje po tyłku mnie najbardziej prxy pępku boli



Sprite to ja idę na dietę zmieniająca rysy twarzy :D


Ok ubieram się i idę do gina, telepie się jak kre.tynka ze stresu. Szyjko och Szyjko zlituj się nade mną!!
 
Kasiek u mnie też pierwsza córa była spokojna a teraz to czasami mam wrażenie że próbuje wyjść nie tędy gdzie trzeba.

Ale jak już przyszło co do czego (na dziś teoretycznie mam termin) to jakoś nie wygląda aby szykował się do wyjścia. Jeszcze w sylwestra miałam jakieś skurcze a teraz cisza :(
 
reklama
Do góry