reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

agulqa_b jakoś niedługo po polówkowym usg i dostałam luteinie i Costa jeszcze, oszczędzając się ale bez przesady (młoda i głupia byłam) ale tak kilka razy w tyg brzuch mi się napinal i didta alarm skurczy, ale takich łagodnych w miarę, za to 1,5 miesiąca przed porodem dostałam skurczy "przepowiadajacych" (co było gowno prawda) i wylądowała w szpitalu i jak mi ktg podlaczyli to powiedzieli ze kobiety przy takich skurczach rodzą a u mnie nic się nie działo poza skurczami i generalnie jak aczelam rodzic to miałam skurcze 3 -4 razy silniejsze niż te sprzed 1,5 miecha wiec ekstremalnie duże, ale te wcześniej też strasznie męczące ale wszyscy mieli mnie w du.pie a ja przez 1,5 miesiąca wstawiłam codziennie rano i płakałam ze jeszcze nie urodziłam (większość porodów w nocy jest)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Przepraszam ze tutaj pisze ale jak mozna dolaczyc do grupy? Korzystam z babyboom z tel z aplikacji i nie moge ''dojsc do tego''. Tez mam termin na styczen. Ciagle przegladam to forum. Wczoraj sie zarejestrowalam bo bardzo mi sie tutaj spodobalo :) teraz probuje jakos to ogarnac :) pomozcie :***
 
No właśnie, tylko mój Potwór ma 15 miesięcy - więc nie da rady na wakacjach pływać sobie, czy leżeć plackiem z zakrytym brzuchem - chcąc nie chcąc najwięcej czasu spędzę w brodziku wystawiając brzuch na słońce - dlatego zastanawiam się jak go przykryć.


Doggi - właśnie czasem tak jest, że kobiety mają skórcze czy jak u mnie bardzo skróconą szyjkę macicy (od 6 miesiąca), a potem miesiąc przed terminem wracają do intensywnego życia by jak najszybciej urodzić.. a tu bobas zmienia zdanie i za cholerę nie chce wyjśc. ;)


Witaj EwelinaMalaMi! :) Napisz nam coś o sobie :)
 
Witam poniedziałkowo :-) i nie wiem co chciałam napisać :-D
kasikz bardzo dobry pomysł z tą moskitierą,ale gdzie ją dostać w giga rozmiarze ?
nieobecna no niestety tak to jest,ze gdy się nie pracuje to żłobek ,przedszkole bardzo obciążają domowy budżet
Ewelina witaj,aby do nas dołączyć wystarczy się udzielać,pisać i rozmawiać :happy2:
 
Ostatnia edycja:
witajcie jakoś mi żal was opuścić i przyznam że co dziennie was czytam , byłam dziś na kontroli po zabiegu wszystko ok mam zielone światełko więc za tydzień staramy się od początku na dodatek dowieźli nasz wózek wyłam razem z mężem jak dzieci .
mam nadzieję że szybko zajdę w kolejną ciąże i będę mamą na wakacje .
Straciłam synka ale na córke mam jeszcze szanse trzymajcie kciuki
 
Troszke zagoniona jestem bo dzisiaj w pracy :) jednak i tak mam sporo czasu zeby tutaj zagladac :)
Mieszkam w anglii. Juz ponad 2 lata tutaj jestem i wlasnie jestem w 15 tygodniu ciazy :) termin mam na 10 stycznia. Dwa tygodnie temu bylam na pierwszym usg :) tak bardzo sie z narzeczonym cieszylismy gdy moglismy zobaczyc nasze malenstwo :) strasznie sie cieszymy ze jest wszystko dobrze bo naszą pierwsza kruszynke stracilismy. W styczniu tego roku poronilam w 10 tygodniu :( ciezko bylo sie pozbierac. Do tej pory jak o tym mysle to lezka sie kreci. :( bardzo sie teraz boje o nasze malenstwo. Uwazam na siebie jak tylko sie da zeby bylo wszystko dobrze. Mam dopiero 22 lata, moj chlopak 25 ale jestesmy razem ponad 6 lat i chcemy byc juz zawsze razem. Bardzo sie kochamy i chcemy zalozyc rodzine. Dlatego nie mozemy sie juz doczekac stycznia :) az wkoncu przytulimy nasz skarb kochany :)
To tak w skrocie o mnie :)
 
Witam!
Przeczytałam, ale zapomniałam co napisać heh. To tak na szybko.
Aguś, super, że macie zielone światło, trzymam kciuki! Jak masz ochotę to pisz, chętnie dowiem się, jak Wasze staranka ;-)

Ewelina witaj!

Ja mam sieczkę w głowie, nie do życia jestem. Starsza córcia od rana narzeka na ból brzucha, zwróciła wodę, której się napiła, a teraz leży ledwo żywa. Gotuję kompocik, żeby ją nawodnić elektrolitami, bidulkę. Mam nadzieję, że reszta domowników nie złapie. W sumie nie wiem, czy coś jej zaszkodziło, czy to jakiś rota. O mój bobasek na suwaczku urósł, taka bzdeta a cieszy heh.
 
Ostatnia edycja:
Nulini juz mu powiedziałam i z nim nie gadam, zawiodłam się na nim ;)

:-D:-D:-D I jak zareagował???

Elutka,
ale ja z tym byłym od lat nie mam w ogóle kontaktu, z 6 może 7 lat temu nasze drogi na chwilę się skrzyżowały, ale później już nic a nic :-D Ale cholera, na jego widok nadal serce szybciej bije :baffled:

nieobecna, ja mam po prostu jednoczęściowy kostium :-D

agulqa, nie taki on znowu obcy, 2 lata się ze sobą bujaliśmy :-D I całe gimnazjum chodził z moim mężem do klasy
laugh.gif


agus, ja za Ciebie cały czas trzymam kciuki!!! Działajcie intensywnie!
 
reklama
Agus, trzymam kciuki za Was.

Ewelina, witaj :)

Dziewczyny czy Wy też jesteście ostatnio takie nerwowe? Wszystko mnie wkurza, czasami ktoś źle spojrzy a ja już się nakręcam. Normalnie siedzę jak na bombie :)

Nie mam dziś na nic siły, w biurze skwar, duchota. Wiatrak mieli tylko gorące powietrze, bleeeeeeeeeeeee
 
Do góry