reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Y
Dla mnie przedszkole to też było wybawienie i puszczalam chłopców jak tylko mogli. Kocham ich nad życie, ale lubie mieć trochę czasu tylko dla siebie na złapanie oddechu.
.

Aaaammeeeen!


nieobecna zależy niestety od dziecka, moja odvurodzenia była taka ze jakby jej nie było dostała gryzaczek i się nim bawiła, a teraz bierze lalki i urządza bal i tancuje z lalkami ale np ja za dzieciaka byłam okropna wiecznie wszystkim znudzona, zawsze ktoś musiał się ze mną bawić zero spokoju (tak moja mama mówi) a mój brat zawsze sam se bawił, wiec to musi być kwestia charakteru a nie np wychowania bo mama wychowywała nas tak samo ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też mi się wydaje, że to kwestia charakteru a nie wychowania. Już jak był malutki i dawałam mu np. gryzak, to miał go gdzieś i się darł. Ale już jak robiłam do niego miny, czy machałam tym gryzakiem to inna bajka. Ale np. jak rano muszę umyć włosy, a wiem, że przy nim nie dam rady bo wszystkie zabawki będę miała w wc, włożę go do łóżeczka, to te 5 minut zabawkami się pobawi - ale tylko w zamknięciu. Jak dam te same zabawki na podłodze - to nawet do nich nie podejdzie.


Boję się tylko tego, że jak urodzi się drugie dziecko (co gorsza tak samo wymagające), a Antek się nie zmieni, to zawsze któreś będzie zaniedbane. A ja do tego będę wyglądała jak strzępek nerwów. ;)


Teraz np. nawet obrać ziemniaków przy nim nie mogę, wszystko w domu muszę zrobić jak ma drzemkę.
 
just2me, Indi mieszka chyba w UK :)
nieobecna, przesłodkiego masz synka. I te jego oczyska... Ach... :)

Ja siedzę w domu i wsłu****ę się w odgłosy kłucia w beton obok w pokoju :-) cudownie... :-)
 
nieobecna jak pisze doggi charakter!:) Ja byłam okropna, mój brat i siostra anioły jakby ich nie było. Moja to samo, sama wymyśla sobie zabawy. Jest żywiołowa, ale potrafi sobie czas zorganizować na dworze. Od małego przesypiała całe noce, nie miała kolek i ogóle zero problemów. Aż się boję, że z drugim będzie odwrotnie:ppp

Laski ja mam siorkę 15letnią, więc jak chce spokoju to mam nanię;) Ale mi chodzi o samą siebie. Coś we mnie nie chce rozłąki i tyle. Jak wypadam gdzieś bez niej to ciągle o niej myślę i jak najszybciej chcę wrócić:D Mąż już ogóle siedziałby tylko z nią:D Mam nadzieję, że przy drugim to się zmieni:p Choć moja kuzynka urodziła 4 miesiące temu (starsza ma 3 lata) i nie ma zamiaru puścić jej do przedszkola póki jest w domu, więc chyba rodzinnie tak mamy:p
 
Kasiek ja zawszw farbuje bez amoniaku ALE niw farbuje noe ze wzgledu na chemie tylko po to by wlosu odpoczely no i jakby siw udalo to bym do naturalnego wrocila.

Nasz brzdac pojdzie do zlobka zaraz po moim macierzynskim bo najnormalniej w swiecie nie bedzie mial kto z nim zostawac

Gosiane nie ma wyjscia!;-) w koncu to ze mna ma spedzic cale zycie a nie z mama, a jego mama zawszw mowila ze nie zamierza konkurowac ze mna. Wiozlam Ł do Torunia i powiedzialam mu co mu lezy na watrobie odnosnie slubu i podejscia jego mamy na co on swierdzil ze przeciez w kaliszj mamy mieszkanie, to jak chcw mozemy sie przeprowadzic ;-)

U nas straszna duchota. W Toruniu jak zawsze posiedzielismy nad rzeka. Mega upal i slonce. Chyba musze sobie kapelusik na łepek kupic bo glowa boli po calym dniu na sloncu.

Megami ja poki co nadal nie mam wagi :-)

Mi tez zycia brak. Pochodzilam z 30min dzis i znowu nogi mi w tylek weszly:-( juz teraz bola mnie biodra a co dopiero pozniej?:eek:

Nieobecna my gdybysmy mieli wiecej kasy posiedzialabym z dzieckkem w domu az do przedszkola. Ale niestety zarabiac ktos musi na bobasy ;-) te kluby dla malucha calkiem fajne, przygotowuja czeato do pojscia do przedszkola. U nas jednak sie nie sprawdzi bo potrzebujemy kogos lub cos co bedzie dlugo czynne. Nie wiem nawet czy zamiast do zlobka nie bedw musiala po prostu opkekunki zatrudnic. Co do kredytu pochwale sie bo odetchne z ulga ;-)

Jezyk pakowania nienawidze. Zawsze prosze Ł by mnie spakowal ;-)

Ja zawsze od x czasu uzywalm casting creme gloss. To chyba loreal ale nie jetem pewna :p
 
Witajcie mamusie weszłam się z wami pożegnać
Nasza iskierka zgasła
Naszej dzidzi przestało bić serduszko i pisze to zalewam się łzami
jutro mam iść do szpitala na zabieg
Trzymam za wasze dzidzie kciuki powodzenia
 
agus123, bardzo mi przykro :-( Trzymaj sie kochana!!!
Boże, dlaczego tak sie dzieje :-(((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agus... no brak słów... aż mi łzy poleciały bo niestety wiem co czujesz... trzymaj się dzielnie... odezwij się po zabiegu jak już będziesz na siłach psychicznych... bardzo mi przykro...
 
Do góry