reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

U nas tez zeby ida i wczorajsza noc byla najgorsza jaka w zyciu mialam... nigdy zaden synek mi tak nie plakal ! To juz bylo darcie... jakby go rozrywalo... a zeba dale nie ma ;( dzis poplakiwal w nocy.. ja mam dosc tego zabkowania ;(
Biedny tak cierpial ze myslalm ze pogotowie wezwe bo juz nie wiedzialam czemu az tak placze... po godzinie pomogl troche paracetamol.. ale spal cala noc na jednym boku.. chba bal sie polozyc glowe ze strony tego zeba.. tzn w sumie wiecej mu idzie ale obstawiam ze ta 4 taka najbardziej bolesna.. a juz ja prawie czuc.. eh

No i dalej chory...idziemy dzis do lekarza.. niech go oslucha.
 
reklama
Hehe to faktycznie pomysłowy Twój Filipek ;p.zresztą jak każdy Filipek-moj brat ma tak na imię i mama miała z.nim urwanie głowy ba takie pomysły wpadał ze nieraz.kończyło się szpitalem, czgo oczywiście nie życzę ;) co do tatusia, to.on jest z tych co za chiny nie przyzna się ze ja mogę mieć.z Czymś racje, zrobi wszystko.żeby pokazać że to on jest góra uparty jak.osiol
... Kiedy nawet został z mala.cały dzień ale oczywiście akurat wtedy ona ładnie spala w dzień i zrobił obiad i niby ogarnął tylko wiecie jak faceci Sprzątają wszystko z wierzchu a.w.szafkach to przefiez.się samo.robi i prasowanie się też samo.robi.... Ja juz nie mam siły nawet kiedy się, wyniosłam.do.cioci napisałam.mu list żeby sobie przemyslal ze.ja juz nir mam.siły to żadnej skruchy tylko wieczorem zadzwonił z afera ze co ja wyprawiam jakieś.listy pisze ale nie odniósł się do treści Wogole... Eh nie wiem no.mówię onbz tych co nie.przyznają się...
 
my już po spacerku. Może teraz mały łobuz zaśnie. Wyszła u nas druga czwórka a trzecia jest tuż-tuż.

kasia, tina, blanka - moje dziewczę też pomysłowe. Wczoraj chciałam poodkurzać więc włożyłam ją do łóżeczka. Za moment patrzę a ona sobie z kocyka i podusi w kąciku łóżeczka zrobiła podwyższenie i stoi na tym, wychyla się z łóżeczka - już niewiele brakuje aby wypadła. Ja zbladłam, rzuciłam odkurzacz i biegnę... zawołałam: "ej, ej, ej!" mała w śmiech. Teraz chodzi po domu, każdemu grozi palcem i mówi "ej, ej, ej":-D
 
Akuku- a to nie zapalenie ucha przypadkiem? Bo Arek mial identycznie i po przeziebieniu wlasnie mu sie tak zrobilo. Tez bylo darcie sie, lezenie na jednym boku i paracetamol tylko troche pomogl...

Elama-gratuluje zabkow!:) a Julitka pomyslowa:)

Blanka- oj cwaniaczek z Filipka! Juz sobie brata wokol palca owija!:)

Tina- wspolczuje i trzymam kciuki zeby sie poprawilo! Pewnie,ze prowadzenie domu to takie proste... Ostatnio od siostry meza uslyszalam,ze na macierzynskim za siedzenie w domu tyle kasy dostajemy...taa..siedzenie!

U nas super pogoda tylko wietrznie. Dzis dostalam przelew ze skarbowki ( zwrot podatku) i planuje na wiosenne zakupy isc:)
 
Ostatnia edycja:
jeszcze apropos umiejętności naszych szkrabów. Julitka dziś bawiła się aparatem foto. Tadaaam!! Pierwsze selfie w jej wykonaniu :-D DSC07373.jpg

aaaaaaaa!!!! mój suwaczek uswiadomił mi, że dziś okrągłe 3,5 roku z moim cudnym facetem. Musze go zaskoczyć i coś zorganizować. szybko laski, pomysły!!!
 

Załączniki

  • DSC07373.jpg
    DSC07373.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 33
Witam i ja w gronie wychodzących czwórek ;)
Lena dziś w marudzeniu przeszła samą siebie - do tego stopnia, że bieganie przełożyłam na popołudniu, jak tatuś wróci z pracy ;) U mnie nie ma problemu z pomaganiem czy nie docenianiem tego co robię - jest cudnie i poza tym też. My za trzy tygodnie obchodzimy 10 rocznicę bycia razem ♡ a świętować będziemy startując razem w półmaratonie w Poznaniu :)
W temacie współdziałania z rodzeństwem, to Lenka dziś pierwszy raz powiedziała do siostry Jula :) Ale była radość!
 
Zeby potrafia wykończyć, moj mlody sie troche uspokoil, ale dni bywaly ciezkie!

Siva jak milo to zawitasz do mego miasta ;)

Moj Dawid poza tym, ze grzebie w muszli klozetowej, wchodzi do pralki, pod łóżko o bawi sie garnkami w perkusje, a tak wszystko smakuje co ma po drodze, dzisiaj na spacerze bylismy bez wozka wiec jak wystartowal do tramwaju caly podniecony to mi sie goraco zrobilo. Wszystko po drodze musial obmacac ;) lacznie z samochodami i wystawami sklepowymi.
 
reklama
Do góry