reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny serdeczne gratulacje z okazji narodzin dzieciaczków! Samych cudownych chwil i wiele, wiele zdrówka dla was i maluszków!

Milusia a ja się zastanawiałam z jakiego sąsiedniego miasta przyjdzie pierwsze dziecko w 2013! W tym roku to Sosnowiec! Gratulacje! Daliście czadu jak nic :)

Czy którejść z was maluch jest ułożony inaczej niż powinien i ma mieć cc? Mój się nie obróćił. w piątek mam 2 wizyty razem z anastaezjologiem, i wtedy sprawdzą jeszcze, ale czuje jak się rusza i, że się nie obróci. Mało tego jest tak ułożony, że gin mówi, że przy taakim ułożeniu zdarza się, że maluch może mieć dysplazję bioderek niestety... modlę się, żeby w naszym przypadku tak nie było :/

Dni mi tak szybko lecą, ciągle jest coś do zrobienia, a wnoym mieszkaniu akurat tak się składa, że nawet nie mam czasu kompa odpalić, teraz dużo odpoczywam, bo kręgosłup już daje w kość... Jeśli wcześniej się nie zacznie to 16 go mały już będzie ze mną :) Pozdrawiam was serdecznie... I trzymam kciuki za te, które tykają jak bąba zegarowa i lada moment mogą wybuchnąć! :)
 
reklama
Kropka87 moja Oliwka jest ułożona pośladkami i póki co też jest wskazanie na cc. W czwartek idziemy na wizytę i wtedy mamy ustalić termin cesarki, jeśli nic się nie zmieni. Cały czas czuję jej główkę, więc wiem, że wciąż ma taką pozycję, liczę na to, że w czwartek lekarz ustali szybki termin cc i będę mieć już to za sobą. Póki co nie mogę chodzić praktycznie, tak mnie boli miednica. Wolałabym już dochodzić do siebie po porodzie. Powodzenia!!
 
Mum mój mąż się nabija, że ja się na bank na tę cesarkę nie wyrobię. W piątek muszę znowu być z mama u lekarza, a później w szpitalu po ostatnie wytyczne do cc. W poniedziałek wizyta z Niką w przychodni. Poza tym, jest kilka spraw, które rozegrają się na dniach. W zależności, kiedy poczta dojdzie....Mówię Ci, kociołek totalny. Najgorsze, że już się denerwuję tym wtorkiem i do pewnych sprawa podchodzę za bardzo emocjonalnie. Biada tym, którzy mi teraz z jakiegoś powodu podpadną:-p

Czarni wiesz, może i przenosisz, ale.....a nóż wyskoczysz ni stąd ni z owąd, że już po wszystkim? Tego Ci życzę kochana;-)
 
Alice, ja idę w piątek i wtedy ustalą mi ostateczny termin. Normalnie niby mam mieć 16 go czyli równo w 39 tygodniu.. Późno jakoś nie? Niby lepiej żeby maluch dłużej posiedział w brzuchu, ale przez to ułożenie jego już ma dosyć... Wali mi głową po żebrach, szturcha ciągle po pęcherzu, a 4 tygodnie temu miał 2,5 kg,m wiec kawał chłopa.... Pewnie magiczne 3,5 kg przekroczy.. Gin coś mówił, że termino coś koło 4 mógłbuy nawet ważyć, a ja w miare drobna jestem, wieć jak on to mówił musiałabym dać z siebie wszystko :p
 
Kropka87 z tego co słyszałam, to właśnie w 39 tc najlepiej jest robić cc. Ale ile w tym prawdy-nie wiem. Muszę poczytać:)
 
Kropka, Alice ja pierwsze cc miałam w 40tc, drugie też, a to będzie w 39. Wszystkie planowe, więc myślę, że jeśli nie ma żadnego zagrożenia, to raczej takie terminy są normą. Powodzenia Wam życzę:-)
 
Magda oj tam oj tam niech sie maz nie nabija, bo jak sie nie wyrobisz to on bedzie musial zalatwiac reszte! ;-) :-D a ja zycze powodzenia I na spokojnie prosze ;-)


Ja jednak znow powrocilam przed tv I obejrzelismy Pachnidlo. A teraz moj juz slodko spi, bo jutro do pracy a ja mysle co tu z soba zrobic ;-p
Macie jakies pomysly na bezsennosc dziewczyny?
 
Witajcie!!
Wstalam o 5 i jakoś nie wiem co zrobić ze sobą ..
Mumm - bezcenne noce? Ja mam książkę , ale niewiele pomaga bo poczytam a oczy dalej jak sowa mam !!! I z boku na bok gimnastyka :)
 
reklama
Widze, że nie tylko ja mam problemy ze spaniem:-p
Nie dość, że zasypiam po 24 to wstaje potem przed 5, po 5 rano:baffled: za niedługo to w locie bedziemy zasypiac..

Madziamadzia gratulacje kochana:-)


Milusia gratulacje:-) ale będziecie mieli co wspominac:-)


Mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły i w poporzednich ciążach brały fenoterol?? Jak długo czekałyście na jakies skurcze..
Ja dzis od rana już mam nie brac.. Brzuch od nocy jak skała.. Zreszta już od Wigilii czuję skurcze takie mocniejsze..
Byłabym wdzięczna za odpowiedz:-)
 
Do góry