reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam

Najedzona swiatecznym indykiem i czekolada mniam...

Green Flower Gratki kochana, najpiekniejszy siwtaeczny prezent chyba jaki mozna sobie wyobrazic. Super ze porod nie byl taki straszny jak sie nastawialas.. Duzo zdrowka dla ciebie i Emilianka

Widze ze wiekszosc z was narzeka na bole w dole brzucha, jak tez dzisiaj na przeciwbolowych smigam bo rano z lozka sie wyturlac nie moglam. Dobrze ze juz niedlugo zostalo..
 
reklama
Green flower Gratulacje kochana :) dobrze slyszec,ze to nie takie straszne od kolejnej osoby, dodaje to sil :)
Dorotqua Wspolczuje tyvh, swiat u mnie to takze fatalny rok ilicze,ze zakonczy sie on happy andem albo raczej nowy sie nim rozpocznie, bo wiecej juz nie zniose, dzisiaj znow dzien zaplakany i do D...... :(


Z ruchami u mnie lepiej czuje maluszka co jakis czas wiec jest ok, mialam dzisiaj dwa delikatne skurcze bolace, na szczescie przeszly i mam nadzieje,do polnocy w sylwestra wytrzymac zostal nam rowniutki tydzien.
 
green - wszystkiego najlepszego dla was...szybkiego powrotu do domku i zdrówka , spokoju i snu:)

a ja wklejam mój najpiękniejszy prezent na świecie:)
2012-12-24 18.03.09.jpg
 
Green Flower serdeczne gratulacje!!!!!
Dobrze że piszesz, że poród do przeżycia, bo ja nawet nie mogłam się do końca wkręcić w Świąteczną Atmosferę, bo strach przed porodem mnie paraliżuje. Co o tym mocnej pomyśle to ryczę. Chciałabym to jakoś oswoić, bo wiem że stres nie pomaga, ale nie bardzo sobie mogę z tym poradzić.

Poza tym czuję się w miarę dobrze, skurcze atakują, ale mam nadzieje, że do sylwestra doczekamy :)
Przed chwilą pojechali moi rodzice i troszkę mi smutno...

Uwielbiam Święta, tak patrzę na choinke i wierzyć mi sie nie chce, że niedługo będzie z nami jeszcze jedno stworzonko :))) a za rok już pewnie będzie polował na bombki :)))))

Januarka, co się dzieje? można Ci jakoś pomóc, pocieszyć? Będzie dobrze, zobaczysz, mi zawsze w ciężkich chwilach pomagał wiersz ks. Twardowskiego

Nie płacz w liście
nie pisz że los ciebie kopnął
nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka --- to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz

Jan Twardowski


Martinek - PIĘKNE zdjęcie , Maluszek Cudownyyy!
 
Ostatnia edycja:
Green -gratki:) powtórzę za dziewczynami - najpiękniejszy prezent na Święta:) Niech Wam ta Kruszynka zdrowo i radośnie rośnie:)

Kolejny świąteczny dzień za nami:) A jutro o tej porze powiemy: Święta, święta i po świętach.

Ja jestem wdzieczna mojej mamie za przygotowane potrawy i ogólnie pomoc w kuchni, bo bym nie ogarnęła.

A dziś cały dzien bez no-spy. Chciało by się poczuć dumę, ale nie... Niech to będzie zwykła informacja, bo jeszcze wszystko przede mną:)

Dziewczyny, którym smutno w te Święta! Ja słyszałam, że nie jaka Wigilia tylko jako nowy Rok taki cały rok! Tak więc główki do góry. jeśli ten rok nie należał do najszczęśliwszych, to on za kilka dni się skończy! A następny z pewnością będzie lepszy. Nasze Kruszynki już o to zadbają:)
Na tę chwilę życzę Wam pogody Ducha!
 
reklama
Do góry