reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej dziewczyny ;-)
ja tylko melduję że jestem w domku cała i zdrowa :tak: ale jestem tak padnięta że nawet nie mam siły pisać - warunki na drodze fatalne :-( jutro przy śniadanku Was nadrobię bo jestem ciekawa jak wam dzionek zleciał ;-)
ps wózek mam już w domku :-)
miłej nocy i obyście się dzisiaj wyspały ;-) buziaki mamusie
 
reklama
Wiatm się kochane. 12.12.2012 o godzinie 9,47 zostałam mamą mojej Lilianki. Niestety leży w inkubatorku ze względu na to że urodziła się za wcześnie i nie ma odruchu ssania, więc karmią ją sondą a poza tym dostaje antybiotyk. Ale reszta wszystko Ok. Wpasiona nie jest bo 2 kg i 49 cm długa, ale na moje komplikacje ciążowe nic więcej nie można było zrobić. Podpasiemy ją już tu na zewnątrz i jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi że wszystko dobrze się skończyło.

Muszę kończyć ale niedługo się odezwę. Życzę Wam również szczęśliwego spotkania z pociechami i zdrówka.
 
Mamaaga GRATULACJE! :-) Życzę Wam dużo zdrówka. Z Lilianka na pewno będzie wszystko ok i niedługo będzie już w domku. Super, że wszystko dobrze się skończyło. Swoją drogą - super data urodzin :tak:
 
Witam

MamaAga gratulacje kochana, mam nadzieje ze Lilianki dlugo nie bedzie trzeba trzymac w inkubatrze. Wogole fajna data urodzenia, nie da rady zapomniec 12.12.12

Ada dobrze ze cos Konradowi dali na ten katar.

Przepraszam ze nie dopisuje ale nie mialam czasu nadrobic. U nas nieciekawie, dzisiaj odebralam Andersa z przedszkola i okazalo sie w domu ze biedny ma goraczke 39.5 leki na zbicie goraczki nie dzialaly wiec zabralismy go do lekarza i okazalo sie ze ma zapalenie ucha i migdaly jego sa mega zaczerwienione, takze lekarka nam przepisala antybiotyk, zasnal jakas godzine temu i wlasnie sprawdzalam mu temp i spadla z 39.8 do 38.9. Szykuje sie na mega nocke wiec spadam.

Dobrej nocki dziewczyny
 
MAMAAGA4 Gartulacje dla Was i witamy serdecznie Lilianke w naszych maminkach styczniowych. Rośnij zdrowo kruszynko w tym inkubatorze, a :-Ddla Ciebie MAMAAGA4 życzę szybkiego powrotu do zdrowia po porodzie.:tak:
 
reklama
No gg po malu kończy sie ten dziwny dzień... Mąż już śpi z reszta tyle go dziś widziałam że cho cho...
Oliwka usypia u siebie a ja wcinam marchewke i sie zastanawiam co będę robić bo oczywiście fundlam sobie drzemkę..
Mam nadzieję że jutro wstane pełna energii i coś porobie. Takie lezenie na długa metę to nie dla mnie
Może jutro w koncu zamówie prezenty bo czas ucieka...
 
Do góry