reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć dziewczyny! :) Pamiętacie mnie jeszcze? Nie zaglądałam tu od kilku tygodni, nie wiem czy uda mi się ponownie wkręcić, ale spróbuję :) Synek bardzo jest absorbujacy, uczy się chodzić, wszędzie go pełno :)
Ja się czuję dobrze, brzuch rośnie, ale nie za szybko, tak akurat :)
Miałam robione usg, serduszko biło już w normie 156u/m, no i najprawdopodobniej będziemy mieć drugiego synka :)

Całuje Was :*
 
reklama
Pamiętamy, pamiętamy Cię! :tak:
ale za te zniknięcie bez słowa to Ci się bura należy :-p

z pewnością nie nadrobisz już wszystkiego i wszystkich ale odzywaj się chociaż czasem ;-)
 
Czesc dziewczynki nie odzywam się bo na ten upał nic się nie chce ;/ czekam na jesień bo mam dość upałów, choć kocham słońce i opalanie to w ciąży czekam na chłodne dni.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;-)
 
Co za koszmarna pogoda, niema czym oddychac :/ Macie dziewczeta jakies sposoby na te upaly? Czasami to az sie boje ze dostarczam malemu zbyt malo tlenu tak ciezko mi sie oddycha w taki dzien jak dzisiaj a kysz upale a kysz ;(((

 
Dzień dobry! Wpiszę się, bo zaglądam do Was co nieco. Jestem styczniówką 2010, a teraz spodziewam się malucha w 2013. ^^ Nie udzielam się póki co, bo czas niezbyt pozwala, niemniej myślę, że będę się czasem odzywać. Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Czesc dziewczyny

Nie odzywałam sie w weekend bo nie byłam w stanie, był taki upał ze ledwo dawałam rade, mój mały w samym pampku chodził bo nie dało rady inaczej, nawet na dwor nie mozna było wyjsc w taki upal....

Dzis za to o wiele chłodniej i deszczyk pada, ale sie ciesze wkoncu jest czym oddychac :tak:

Buziaki

boshe napisałam w weekend a przeciez dzis niedziela jeszcze , ta ciąża mi na mozg pada, ostatnio dodałam smietany do kapusniaka :/ hehehe
 
Ostatnia edycja:
Witam

Co do upalow to narzekac nie moge bo u nas juz sie skonczyly, cale 3 dni mielismy gdzie temp byla okolo 25st.

Zauwazylam ze jest tu kilka mam z malymi dzieciaczkami ktore sie spodziewaja.. podziwiam was.. ja bym chyba nie dala rady z maluchem i jeszcze w ciazy. Moj bzik ma 3 lata i we wrzesniu zaczyna przedszkole, juz sie doczekac nie moge az bede miala chwile spokoju ;-)

Milej niedzieli zycze :-)
 
reklama
witajcie! nareszcie chlodniej i nawet deszcz mi nie przeszkadza. w koncu jest czym oddychac:-)
te kilka dni upalow wybily mnie calkowicie.nic sie nie chcialo,na nic sily nie bylo.
milego dnia!
 
Do góry