reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Niestety dotyka mnie wszystko to samo co Was ale jednocześnie :) - głodna jestem co dwie godziny burczy w brzuchu jakbym nic nie jadła . Lody -TAAAK !!!!. Na sam zapach smażonego robi mi się niedobrze . Kupiłam kubełek ogórków małosolnych :) :) zajadam :). Też nie chcę przytyć tyle co zwykle w ciąży - średnio 25 kg. jeszcze się trzymam - nie jem pieczywa , makaronów , ziemniaków , słodkie - bardzo mało . Ale to dopiero początek !!!! Jak tu wytrwać do stycznia ???? Kasza z kefirem ??? - to jest myśl ! :)
 
reklama
Ogórki małosolne mniam mniam:)Narobiłaś mi smaku MatkaEwa hehe . Ja w pierwszej ciązy przytyłam 28kg strasznie pod koniec wyglądałam. Wiktoria urodziła sie 4280g i 58cm. Obecnie ważę 62kg zobaczymy do ilu w styczniu dobije;) Grunt aby maleństwo prawidłowo sie rozwijało. Trochę się boje łykam Duphostan i mam nadzieje że bedzie dobrze byle anty D było ujemne bo bedzie nieciekawie...
 
Ostatnia edycja:
Kaha bardzo bardzo jest mi przykro.:-( Ale głowa do góry musisz być silna na kolejne starania , najważniejsze aby nie tracić nadzieji.
 
Jestem po wizycie u położnej (mieszkam w hiszpanii i tutaj pierwsze wizyty tak się zaczynają).Blada kreseczka z poniedziałku dziś już jest ciemniejszą kreseczką czyli wszystko na dobrej drodze.Nie mam jeszcze założonej karty ani skierowania na badania, kazała mi przyjść za tydzień :zawstydzona/y:. Jutro mam dzwonić do kliniki aby umówić się na pierwsze usg, przewidywana data ok 11 czerwca.....chyba oszaleje tyle czasu.Ja tylko chcę zobaczyć czy jest tam gdzie powinno a nie znów w jajowodzie bo mam tylko jeden po pierwszej został usunięty laparoskopowo razem z ciążą. No nic zostaje czekać i połykać kwas foliowy.
 
Myślicie że jakbym na początku przyszłego tygodnia zrobiła prywatnie usg tj początek 6 tygodnia było by już coś widać? chociaż pęcherzyk? a może jednak zaczekać do 8?
 
Witam się po pracy i po obiedzie :-)
dzien dobry! Dzis w ramach samobojczego strzalu zjadlam wielki talerz nalesnikow z nutella:( Ja nigdy nie jem nalesnikow czy innych macznych rzeczy na slodko, nie przepadam. ALe rano obudzilam sie z przeswiadczeniem, ze jak ich nie zjem to umre... teraz moj brzuch wisi prawie do ziemi.
:-D:-D:-D

Myślicie że jakbym na początku przyszłego tygodnia zrobiła prywatnie usg tj początek 6 tygodnia było by już coś widać? chociaż pęcherzyk? a może jednak zaczekać do 8?
Powinno być widać. Ja byłam na USG dokładnie w 6tc 1d i już fasolkę było widać z bijącym serduszkiem :tak:

Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 24 kg i powiedziałam sobie, że w tej będę się bardziej pilnować I co.... już mam 1,5 kg na plusie :zawstydzona/y: Najwyżej później założymy klub odchudzających się mamusiek :-D:-D

Kaha bardzo mi przykro :-(
 
goha1989 ja też byłąm na wizycie na początku 6 tygodnia i było widać fasolkę i bijące serduszko, więc myślę że śmiało możesz iść :)

U mnie narazie waga pokazuje 4 kg mniej ... przez te wymioty ktore mnie troche męczyły niedawno, ale dochodzę do siebie i myślę że teraz pójdzie już w górę, bo zaczynają się zachcianki ;)


Już nie mogę się doczekać poniedziałku bo mam kolejną wizytę ... tak mi się czas dłuży że szok :-(
 
reklama
U mnie od @ też waga 4,5kg w dół...

chce mi sie dzisiaj spac... brzuch mni znow ćmi

gocha1986 w sumie u mnie w poprzedniej ciaży w 5 tyg było widac pecherzyk ciązowy dość spory więc myślę, ze spokojnie mozesz się umowic...
 
Do góry