reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Titi mi narazie bielizna jeszcze nie dokucza :)
Kropka to czekam na wiesci, na pewno pieknie urosnie, a pierwsza bete w ktorym dc robilas?
Kaha super relacja, tak jest kazde dziecko ma swoj wlasny rytm rozwijania sie
 
reklama
Witam mamusie ja dziś mam tylko lekkie mdlości więc jest ok.

Przez tą pogode to jakaś zachrypnięta jestem i zimno mi jest:crazy:

Czarni to chyba sie kiedyś gdzieś pewnie spotkamy w naszym mieście:happy:

Czarni mam do ciebie prośbe żebyś mi powiedziała mniej więcej jak po wizycie u Salouma bo ty chyba pierwsza pójdziesz.A i przypomniało mi sie ale nie jestem pewna ze pstr zawsze rano przyjmuje i chyba w pon, wtr, czwr a w ine dni kto inny.
 
Taska nie idę do niego pogoda mi dziś nie podpasowala a z inne dni to już porażka dostałam numer do prywatnego to sie u niego umowie chciałabym jeszcze do tej sie dodzwonić
 
acha to życze powodzenia może ci sie uda dodzwonić tym razem, ja to pomyśle w przyszłym tygodniu nad pójściem do gin czy to na nfz czy prywatnie no zobacze jeszcze.
 
Betka 228, 4 dzwoniłam dogina i luteina 2x1 pod jezyk, i we wtorek na wizyte, mowi że może już będzie pęcherzyk widać... Mimo wyniku tak dobrego betki, dzisiaj coś mnie cycole nie bolą i kiepsko mi z tym, troche się przestraszyłam. Dziewczyny lece bede się odzywać w pn bo jade do rodziców Miłego weekendu papa
 
reklama
Do góry