reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
witajcie ;-)
uff dawno mnie nie było ale zaczynam od początku.. ozpoczęliśmy remont.. który troszkę nas przerasta :-) musiałam się z alusią wyprowadzić z domku bo został tam tylko stan surowy zamknięty.. wszystko wyrzuciliśmy i robimy od podstaw.. zostaje tylko kuchnia i salon nieruszone..
mieszkamy u teściów teraz a mężuś 20 km od nas nadzoruje remont :-(

alusia moja kochana ;-) pomału pokazuje charakterek i trzeba ją troszkę na dobrą drogę sprowadzać :-) zrezygnowaliśmy już z kaszki na dobranoc i je ostatni posiłek około18:30/19:00.. budzi się raz/dwa razy w nocy.. w miarę dobrze przeszła przeprowadzkę.. początki były różne ale już coraz lepiej ;-) śmiga po mieszkaniu tam i z powrotem :-)
ja w środę byłam na usg.. nie czuję jeszcze ruchów i troszkę się tym martwiłam.. dzidzi ślicznie bije serduszko i za 3 tyg połówkowe :-) płci nie potwierdził jednak i póki co nie szaleję z niebieskimi rzeczami :-) czekamy co to będzie za 3 tyg :-)


gonia
oj wam zazdroszczę że ospa będze już za wami.. niby im młodsze dziecko tym łagodniej przechodzi.. daj znać jak się miewacie :-)
anetka rozumiem cię doskonale bo ja alusię też dźwigam i inaczej się nie da :-( a teraz jeszcze jestem na II piętrze bez windy :-( a kiedy wizytujesz ? ;-)
asiorrek koniecznie napisz jak w pracy!! czekamy na dobre wieści z pierwzego dnia po powrocie :-)
kasia witaj :-) bo chyba pierwszy raz u nas? napisz coś o sobie więcej :-) ja na pierwsze butki dla mojej ali wybrałam elefanten z deichmann. i póki co nie narzekam a ala ładnie w nich chodzi - opinie o nich też są dobre :-)

uciekam spać buziaki :-)
 
caroline to powodzenia z remontem ;)

na usg jeszcze nie dalo rady podejrzec maluszki,ale 16 bede miala znowu dokladne badania i znowu na dwa dni na oddzial mam skierowanie,bedzie to 20 tc to moze juz sie ujawni plec

natalka biega jak szalona i musze ja pilnowac bo oczywiscie wszystko co zakazane to najlepsze,apetyt jej dopisuje,a wnocy juz tylko dwie pobudki,w ciagu dnia to to nie mam czasu na nude i relaksik ;)
pozdrawiam
 
Heja ;)

-caroline- 04.04 mam usg, nie mogę się doczekać!!! niestety czuje się kiepsko i wyglądam też nie za dobrze - co rusz każdy pyta czy wszystko ok... Żelazo biorę już jakiś czas i wyniki są w normie... Adaś przesypia noce ja niestety wstaję dwa razy w nocy za potrzebą... w dzień drzemię z synkiem... ech
A Ty jak się czujesz??

Alicja32 trzymam mocno kciuki aby Natalka zaczęła przesypiać noce, a maleństwa nie męczyły za bardzo fikołkami w brzuszku :D moje maleństwo fika tak, że czasem aż się boję hehe
 
Witam się wreszcie i ja.
U nas trzeci tydzień walki z ospą dziewczynek:wściekła/y:Maja już wydobrzała, ale w piątek Asię zatakowało. Jest obsypana okropnie, ma setki wstrętnych krostek, do tego gorączka, masakra! Dziśjest odrobinę lepiej, bo wysypka przysycha,ale piątek i sobota, gdy krostki się pojawiały, w zastraszającym tempie,były bardzo ciężkie. Biedna Asiuleńka bardzo cierpiała i płakała, cały czas nosiliśmy ją na rękach, wcale nie chciała jeść i nie mogła spać... Ale najgorsze mamy za sobą, bo krostki troszkę już poprzysychały, więc Asia jest w lepszej formie.
caroline oj nie masz nam czego zazdrościć, ja też myślałam, że im młodsze dziecko, tym łagodniejszy przebieg, ale w naszym przypadku wcale się to nie sprawdziło! U nas jest to MEGA ospa! Asia jest obsypana, dosłownie caluteńka - brzuszek, plecy, buźka, główka, szyja, uszy, nóżki, stópki, dupka, sisiorka, wszyściuteńko... A najgorsze jest t o, że nie da się smarować tym pudrem i muszę to robić na siłę, krzyku co nie miara.
Tak super pogoda, a my musimy siedzieć póki co w domu!
 
Hej mnie tez wieki tu nie bylo ale sie Witam;) U nas wszystko ok mała rosnie potrafi przejsc pol pokoju wiec czas zeby zaczela biegac haha ;D Apetyt ma co nie miara wcina tyle co ja haha ;D Jest słodka śliczna kochana;) Korzystamy z pieknej pogody i dzienne spacery i plac zabawa wiec jest super;)

gonia ojej bidulka malutka oby ospa nie meczyla i szybko wszystko zeszlo;)

Caroline powodzenia w remoncie ;)

Afja powodzenia na usg;) No to niezle musza wygladac te harce malenstwa ;)

Alicja no to jeszcze troszke trzeba poczekac do usg ;)
 
ala to widzę że tak samo mamy wizyty bo ja też 16 mam połówkowe :-) alllllle jestem ciekawa kto u ciebie w brzuszku pomieszkuje :-) a jak twoje samopoczucie? jest jakoś inaczej niż przy natalce? :-)
anetka ja też wyglądam dramatycznie.. jeszcze do tego sił brakuje i czasu na jakieś podstawowe rzeczy :-(ale u mnie to raczej przez remont brak czasu dla siebie :-( mam nadzieję że pod koniec kwietnia się wszystko skończy i troszkę zacznę odpoczywać.. brzuch czasami mnie rwie - ale to pewnie od dźwigania mojej ali.. czekamy na wieści z usg za 3 dni :-)
Gonia ooooo szook! szybkiego pozbycia się ospy dziewczynek życzę! i oby jak najmniej nerwowo to przechodziły :-( ale optymistycznie cię pocieszając to będziecie mieli to już za sobą do końca życia :-) buziaki
Gosia ojjj to piękny ma milencia apetycik :-) hihi teraz znalazłaś czas bo miesiąc miodowy się skończył :-D:-D:-D noo pięęęknie :-D już doszliście do siebie po ślubie i weselichu? wszystko wróciło do normy? :-) no i super że mała już tak zasuwa.. moja ostatnio nie zauważyła lodówki a była tak rozpędzona że skończyło się na guzie :-( w sam środek uderzyła i aż się odbiła na pół kuchni - także ciesz się że na razie nie biega :-D

a my dalej męczymy się remontowo i pomieszkujemy kątem u teściów.. ale nie narzekam - tylko męża brak :-( alusia też ma apetyt..
a powiedzcie mi czy dajecie pociechom już rzeczy zakazane z dzieciństwa czyli kapustę, ogórki kiszone, miód, orzechy itd...?
 
caroline poki co ta ciaza nie rozni sie od poprzedniej,moze jedynie szybciej brzuch mi rosnie,juz mi coraz ciezej,a tak to nie dokuczja mi jakies dolegliwosci.
my wlasnie tez remont zaczynamy,bo trzeba sie przygotowac na przyjecie maluszkow i z salonu przerabiamy pokoik dla dzieci,bo najwiekszy,choc na poczatku pewnie maluszki z nami w sypialni beda poki w jednym lozeczku sie zmieszcza ;)
natalka juz je kapuste,a ogorkami kiszonymi to az sie zajada tak lubi ;:)
gonia iby szybko ta ospa przeszla
 
reklama
haha CAROLINE faktycznie miesiac miodowy sie skonczyl i wracam do zyywych haha;D Tak szczerze czuje sie tak jakby slubu nie bylo ;0 Jeedynie obraczka na palcu zmienia "status myslenia " ;D Najlepsze jest to ze dalej podpisuje siue starym nazwiskiem czy u lekarza haha wolno mi bo dopiero na nowe dokumenty czekam haha ;D Co do zakazanych rzeczy moja Mała wcina już wszystko prawie ogorki kiszone juz dalam z 2 msc temu smakowaly jej ostatnio uwielbia kapusniak wiec tez bez problemu;) Żurek juz tez dawalam ;) Miodu nie daje i orzechow narazie tez nie albo raz dalam kawalek? ;)
 
Do góry