reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam sie ;) wlasnie wrocilismy niedawno od lekarza Milenka ma infekcje wirusowa ale jest nadal bez antybiotyku na szczescie ;) miejmy nadziieje ze pomoze bo w piatek kontrola ;) ogolnie to strasznie plakac mi sie chcialo Miilciusia nienawidzi. Lekarzy ;0000 wrzeszczala i sie az trzesla cala bidulka ;( wyrywala a jak lekarka odeszla to tak se we mnie wtulila jak mala zabka teeraz spi slodko ;). My wczoraj ponaklejalismy naklejki na wodke oczywiscie Mili pomagala haha smialismy sie czego my juz dziecko uczymy ;)

Caroline nie garnitur standardowy czarny mucha to szalenstwo ;) no i Milciusia mnie przycmi swoja uroda i blaskiem ;) Krolewna mala ;) ah zapomnialam sie pochwalic sama stala wczoraj caly wieczor i to dluuugo co chwile teraz czekamy na krocZki a jak Ala chodzi ?
 
reklama
gosia strasznie wam współczuję przejść z lekarzami :-( co do inhalacji - bo nie wiem dlaczego nie odpisałam wcześniej :-( my mamy inhalator-nebulizator philips i teraz właśnie mój mąż się inhaluje.. tam wlewasz albo specjalny roztwór z apteki, albo lekarstwo na receptę od lekarza.. i takimi domowymi sposobami uniknęliśmy poważniejszych schorzeń górnych dróg oddechowych.. mojej ali puszczałam po prostu parę obok żeby chociaż chwilkę powdychała (chociaż maseczka dla niemowląt też jest).. u nas naprawdę się sprawdza i odkąd go mamy to nawet do lekarza nie chodzimy.. ja do tego dodawalam takie ampułki co mojej ali oczka tym przemywałam - nie pamiętam co to było dokładnie.. a teraz jak jestem w ciąży i pogoda szaleje to nic innego jak inhalator mi nie pozostaje..
trzymam kciuki żeby choróbsko odpuściło!!!!! :tak::tak::tak:
a z tymi naklejkami to fest :-)milenka niech od małego się przyucza :-D zróbcie tylko wcześniej próbę czy wam druk z naklejek nie puści jak schłodzicie w lodóweczce wódeczkę! jeeeju wam to już tylko miesiąc wolności został :-) ale czas leci !!!

oj to milenka lada chwila już pójdzie w świat :-) moja ala już stoi bardzo pewnie i robi do 5 kroczków :-) także tylko czekam aż tak fajnie sama zacznie dreptać po całym domku :-)

a gdzie się podziała reszta stycznióweczek? haloooooo zasypało was tam śniegiem i nie dajecie znaku życia? :szok::-)
buuziaki
 
Witam!
Mój brzdąc śpi ,a ja relaksuję się przy kawie... chwilo trwaj...
Caroline ja też nie lubię jak nie ma moich dziewczyn w domu, jest wtedy tak smutno i cicho
gratuluję Ali pierwszych kroczków, jak już sama się odważyła, to zaraz zacznie brykać, u nas tak było. Asia trzy dni przed roczkiem zaczęła chodzić i to tak ładnie, powoli i ostrożnie, nawet się nie rozbija. Podobno dzieci które najpierw raczkują, a później chodzą nie rozbijają się.W naszym przypadku się sprawdza, Maja nie raczkowała , a od razu stanęła na nogi, i strasznie była poobijana
gosia twojej córci też gratuluję pierwszych kroczków.. niech Milenka szybko wraca do zdrowia, moja Majeczka, też strasznie nie lubiła lekarzy, każda wizyta to krzyk i płacz, na szczęście bardzo rzadko choruje. Dopiero teraz bez problemu i płaczu pójdzie do lekarza...
 
goniasobol ja też uwieeelbiam te momenty kiedy kawa spokojnie paruje a ja mogę podczytać co u was :-) takie momenty tylko kiedy ala śpi rzecz jasna :-D gonia a twoja starsza córa do przedszkola chodzi? jesteś jeszcze w domku czy do pracy planujesz iść? ;-)

gosia
jak wasze zdrówko? przechodzi coś milence?
afja jak samopoczucie? ja wczoraj miałam zachciankę - budyń czekoladowy z dżemem malinowym :szok::eek: no i oficjalnie chyba pożegnałam mdlości :tak:

a moja ala dzisiaj nie do wytrzymania :-( coś jej ewidentnie jest bo marudzi strasznie :-( moja chrześnica dostała wczoraj ospę i tak się zastanawiam czy ali samopoczucie nie jest spowodowane osłabieniem i przyjściem choroby - wolałabym żeby miałą ospę teraz w dzieciństwie niż później.. i do tego od wczoraj ma troszkę śluzu w kupce - co może świadczyć o wirusie więc czekamy na rozwój zdarzeń..
ja na szczęście już przechodziłam ospę więc mam nadzieję że dzieciaczkowi nic nie zagraża :-( uciekam robić ryż z jabłkami i cynamonem na obiadek.. buziaki papa :-)
 
witam ,wczoraj bylam na wizycie u gina i doznalam szoku,bo na usg pojawil sie jeszcze jeden gratis,czyli 3 pecherzyki z serduszkami,no w glowie mi sie to nie miesci,dostalam od razu skierowanie do poradnii patologii ciazy i dzisiaj tam bylam i od razu mnie przyjeli,pani doktor przemila i dokladnie mnie zbadala,cytologie zrobila i wyslala na zwolnienie,czyli urlop w tym momencie przerywam.oby dwoje z pawlem do tej pory nie mozemy w to uwierzyc,a ja sie martwilam jak dam rade z blizniakami a tu trojaczki beda no i jeszcze natalka.nastepna wizyta za 2 tygodnie.kazdy lokator ma wsoj domek wiec to jest dobra wiadomosc,no i czeka mnie cesarka .jak sie otrzasne to wiecej cos naskrobie.pozdrawiamy wszystkie mamuski ;)
 
Hej Milcia spi ale pewnie zaraz w stanie wiec na szybko co u nas. Jakos leci byle do przodu;)

gonia moja jeszcze nie chodzo narazie samodzielnie stoi ;) Ja tez uwielbiam ten moment ciszy i spokoju ;D Ale Moment zabawy z Mila jest tez przepiekny ;D

Caroline a juz lepiej dzieki ze pytasz;) Milcia jeszcze ma lekki katarek w pt do kontroli jak bedzieoki to idziemy na pierwsze sanki tej zimy ;D Ciekawe czy jej sie spodoba;) O ja to wgl Ospy jeszcze nie mialam;/ Lepiej im sie jest mlodszym choc slyszalam ze ospe mozna miec i dwa razy. Super ze mdlosci porzeszly teraz to czas sie cieszyc ciaza i jej urokami ;) MMM od paru dni chodzi za mna dzem ;D

Czarni ooo zagladnelas tu do nas;)

Afja jak tam brzusio?

Alicja naprawde wspaniale wiesci rosnijcie zdrowo wkoncu mozesz ustawic piekny suwaczek ;D

A ja zamowilam prenumerate Przyjaciele z Lasu ciekawa jestem czy fajne bedzie;) Do slubu coraz blizej ;) uuuu stres coraz wiekszy ;)
 
ala aaaaaaaaaaa!!!! jak pięknie!!! szok totalny!!!! :-) wiem że pewnie jesteście przerażeni ale to taki dar od Boga!!! będziecie wspaniałą rodzinką i dacie sobie radę ze wszystkim.. pomożemy - nie martw się!!! ;-) teraz wasze zdrowie jest najważniejsze!!! a jak samopoczucie?

gosia no to dobrze że już lepiej bo jak dziecię chore to dramat :-(ty mnie nawet nie strasz że można mieć ospę dwa razy :szok: też widziałam reklamę przyjaciele z lasu.. i też się zastanawiałam czy nie zamówić.. daj znać jak ci przyjdzie i napisz koniecznie co tam jest i czy jesteś zadowolona :tak:

a ja wcinam o tej porze pomelo!!! :szok: dramat!!!
 
Caroline zdarza sie ale rzadko;) A Ty znowu te pomelo haha ;D masz bzika na tym punkcie ;p No ja dzis zakupilam pierwsza czesc jest fajna ilustrowana ksiazka a zwierzatka solidne;) A co wkoncu robilas na roczek chodzi o przekaski ;)
 
reklama
gosia mąż stwierdził że u mnie pomelo=ciąża i jak za rok znowu będę miała chęć na pomelo to rodzina się powiększy :-D a wam pomelo nie smakuje? kurcze mi podchodzi bardzo :-D a na roczek robiłam chyba z trzy sałatki, ciasta francuskie w środku z brokułem i żółtym serem - podawane z sosem czosnkowym, ślimaczki z tortilli z serkiem śmietankowym, ogórkiem korniszonem i łososiem, galaretki w owocach, robiłam rafaello, muffinki, filety z kurczaka w środku z serem feta oliwkami i papryką żółtą ( na przekąski na zimno), ziemniaczki pieczone, skrzydełka robione w woreczku..
.. jak coś jeszcze mi się skojarzy to napiszę bo zapomniałam pewnie o kilku rzeczach..

lecę spać bo padam ;-) dobrej i spokojnej nocy dla wszystkich :-)
 
Do góry