reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Czarni oj tam oj tam, towarzysko jak coś ;P Masz dwie piękne córy, ja teraz będę się starać o dziewczynkę. Dziś byliśmy na zakupach ... ile rzeczy dla dziewczynek przepięknych było... ah, a dla chłopców... brak słów.... TO NIE SPRAWIEDLIWE :p
 
czarni - będziesz nam dobrą radą służyła :-)
afja-anetka a co tak późno że dopiero w przyszłym roku? ja planuję do sylwestra się wyrobić :D mam nadzieję że pójdzie tak łatwo jak z aluśką :-D ale tak już jest: jak masz chłopca to ci wpadają w oko piękne skienusie, a jak tak jak ja mam alusię to mnóstwo rzeczy na chłopców prześlicznych widzę.. :tak:


haloooo a gdzie reszta stycznióweczek? wraaacajcieeee !!!!!
 
Afja-anetka -caroline- dzięki bardzo ale i tak bym zaglądała pozazdrościć :cool2:

no ja nie mogę tego powiedzieć ja widzę same piękności dla chłopców owszem dla dziewczynek też ale większość dla chłopców:-p
 
czarni nigdy nie mów nigdy... :p
Afja-anetka , caroline mnie też korci żeby postarać się jak najszybciej, bo to że w ogóle to na pewno. Tylko jak pomyślę znowu o ciąży i tych wszystkich atrakcjach to mi się odechciewa :p No i z jednej strony chciałabym żeby Zuzia miała szybko rodzeństwo w podobnym wieku, bo ona strasznie lubi dzieci i szkoda mi jej że tylko ze mną się nudzi biedna, ale z drugiej chcę się tylko nią nacieszyć jeszcze, bo to przecież moja malutka córeczka...a tak byłaby juz tą starszą... ;) Zobaczymy, myślę że z rok jeszcze poczekamy...ale kto wie...:p
 
M@linka to ja mogę chodzic i urodzić a ty bedziesz wychowywać :rofl2:

nie no na serio nie wiadomo co czas pokaże ale przez najbliższe co najmniej 5 lat nie wyobrażam sobie kolejnego noworodka w domu ja muszę wyjsc do ludzi do pracy!! koniec siedzenia w domu za długo oj za długo...
 
Czarni mi tam pasuje :p a tak poważnie to mi też tęskno do świata...i to jest kolejny argument na nie... Dobrze mi z Zuzią w domku ale czasem już dziczeję...:( tyle że Ty masz już dwójeczkę więc limit podstawowy jest ;)
 
-caroline- strategicznie przemyślane pod względem, odpoczęcia i pójścia na chwilę do pracy (mam nadzieję), biorąc pod uwagę brak antykoncepcji, może być i wcześniej ;) Nam to nie przeszkadza... choć jak czarni ja już czuję, że dziczeję a teksty ludzi "a kiedy do pracy" dobijają...
M@linka oj i korci mnie niesamowicie, ja to już nawet nie pamiętam jak to było w ciąży, choć może poród trochę pamiętam, ale co tam... lepiej teraz bo później to już mi się nie będzie chciało:p Dwójeczka to tak obowiązkowo musi być ;D
 
reklama
Do góry