reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
tęskno mi za tym forum.. tyle fajnych chwil i wspomnień.. tak tu ciekawie było.. aż łezka w oku się kręci jak sobie przypomnę jak przed laptopkiem z brzuszkiem siedziałam i z wami pisałam.. na fb to już nie to samo :(
 
Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę, właśnie kończę studia magisterskie na położnictwie i bardzo potrzebuje waszej pomocy w wypełnieniu króciutkiej ankiety dotyczącej porodu. Będę Wam BAAARDZO wdzięczna za pomoc. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie zajmuje 3 minuty. Jest skierowana do kobiet które już mają w domach maluchy:)
Przesyłam linka:
https://docs.google.com/forms/d/1JPR_cRIDxSorvtYla7kFvZIgyv0sC7LYuskgb5jdh_s/viewform
 
Czarni co tak Ci wesoło :p
caroline oj mi też tęskno, taki sentyment... nawet podczytuje przyszłe mamy 2014 od czasu do czasu ;) oczekiwanie jest takieee cudowne.... później też jest cudownie... :p mój brzdąc teraz śpi a ja nie wiem w co ręce włożyć ... tyle sprzątania... oj
 
a ja to by chciała żeby była reaktywacja :D ostatnio szukałam pierwszego mojego wpisu na styczniówkach .. ale sentyment.. teraz mamy przecudowne pociechy ale ten czas oczekiwania był wyjątkowy..
 
reklama
Do góry