reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ribi cały czas się zastanawiam nad tą Trzebnicą. Sama już nie wiem... Właśnie mi przypomniałaś o wodzie z dziubkiem, bo taka zwykłą 1,5 litrową to mam zawsze w domu ale dziubek się przyda. No i jakieś landrynki chyba też kupię, bo mam tylko biszkopty jakbym zgłodniała ale to raczej po porodzie.

Mnie cały czas od wczoraj boli podbrzusze, tak jak na okres i czasem mam skurcze, wnerwiające już to jest że się nic z tego nie rozwija. Na dodatek jak nie urodzę do 21 to muszę iść do internisty po dalsze zwolnienie:wściekła/y: Odechciewa mi się wszystkiego, już mam tego wszystkiego dość, a jeszcze się z m wczoraj wieczorem pokłóciłam bardzo bardzo mocno i nawet nie chcę żeby był przy porodzie... Ech, wyżaliłam się...
 
reklama
ribi, gogi, martuś88 - widzę, że mamy te same objawy. Jak przysnęłam niedawno to myślałam że się rozpłynę i musiałam rozebrać się prawie cała i spać pod kocem, takie miałam skoki gorąca.
Może wszystkie polecimy dziś. Ja jestem strasznie roztrzęsiona dziś i nie wiem czy to ciśnienie czy może zapowiedź :-) Przeczucie też mam, ale już nie pierwszy raz :-)
A z piersi leci mi okropnie. Położyłam się na chwilę przed tv, bez stanika i całą tapicerkę namoczyłam. Mam nadzieję, że vanish da radę :-)

Kochana mam nadzieję, że to będzie już....ja się pierwszy raz tak czuję....jakaś taka pobudzona jestem i poddenerwowana...co do pocenia to kobieta w ciąży ma podwyższoną temp ale chyba nie aż tak....teraz tylko czekam aż mi się organizm oczyści (to też podobno objaw)......

gogi Kochana ja polecam Trzebnicę bo byłam i widziałam jakie warunki, a poza tym moje koleżanki bardzo pozytywnie sie wypowiadały o rodzeniu tam....ale sama zdeecyduj:) Nie denerwuj się, mąż pewnie też nerwowy chodzi i stąd jakieś głupie klótnie....

madlen jak mógł wyrwać z laptopa guziki...powiedz dziecku, że tak nie wolno bo Ty musisz na BB pisać z koleżankami:)
 
Ostatnia edycja:
Załamałam się moim biorytmem. Wiecie na kiedy mam zerowy??? Intelektualny dopiero na 28, fizyczny na 1.02, intuicyjny na 2.02 a emocjonalny 5.02. Patrzę tylko na te z tendencją rosnącą. Załamka!
 
witam :-) widze, ze noce popdobnie ja tez musze spac odkryta bo duszno mi jak sto a moj siedzi pod koldra i albo caly zalany potem albo sie trzesie z zimna.

sprawdzam sobie biorytm i fizyczny 0 wychodzi mi na 30 stycznia tendencja rosnaca a pozniej emocjonalny 0 mam 5 lutego tez tendencja rosnaca hehe obie daty przewidziane w terminach od om do usg (29.01-06.02)
 
gogi nie przejmuj sie biorytmami, mi sie trzy nie sprawdzily, na piatek mam jeszcze ostatni , ale pewnie tez sie nie sprawdzi ;)

Dziewczyny moze faktycznie cos sie u was ruszy, chociaz jakies przeczucia czy bole macioe, a ja nic... Mam wrazenie ze nawet brzuch rzadziej mi twardnieje od kilku dni. tlko ociezala jestem coraz bardziej i juz coraz gorzej mi sie porusza, zwlaszcza jak musze wygibasy robic z synkiem podczas zabawy...;)

Ribi no wlasnie nie wiem jak on mogl mi wyrwac te guziki...:wściekła/y:;-) A moze wlasnie dlatego , zeby mama na bb nie siedziala :-D
 
Jejku moje piersi dziś to normalnie kolosy. Napuchły mi jak nigdy i wypadają z największego stanika i cieknie z nich jak z kranu :szok: Tak mnie wszystko złości dziś a one dolewają oliwy do ognia. Aż musiałam je zakryć kocem bo nie mogę się patrzeć jak wypadają na kanapę. :wściekła/y:
Madlen80 - przeczucia mam, co dwa dni, od miesiąca i nic z nich nie ma :-)
Ribi - ja też czekam na to oczyszczanie organizmu. Jak na razie miałam dwa razy, kilka dni temu i jak to mój mąż stwierdził "kochana ty masz zwykłą sracz.... a nie się oczyszczasz, tyle rzeczy naraz jesz, że nie będziesz wiedziała kiedy to oczyszczenie a kiedy zwykła kupa ":-)

Pocieszenie w tym wszystkim jest jedno - już z górki i tylko dni albo godziny nas dzielą od porodu. Ale jak na mój dzisiejszy humor to nawet to mnie nie cieszy.
 
Witam się i ja. Po kąpieli twardniał brzuszek ale coraz rzadziej, w nocy też twardniał i jak Wam było mi strasznie gorąco wyrozbierałam się i dalej duszno, zreszta teraz też mi gorąco.
Już bym chciała żeby mała wychodziła bo ta niepewność jest straszna. Dzidzia bardzo mało się rusz mam nadzieję że śpi i wszystko w porządku.
 
Witam się i ja. Po kąpieli twardniał brzuszek ale coraz rzadziej, w nocy też twardniał i jak Wam było mi strasznie gorąco wyrozbierałam się i dalej duszno, zreszta teraz też mi gorąco.
Już bym chciała żeby mała wychodziła bo ta niepewność jest straszna. Dzidzia bardzo mało się rusz mam nadzieję że śpi i wszystko w porządku.

Zjedz coś słodkiego, moją małą to zawsze rusza :-)
 
Cześć dziewczyny.

Ribi juz myślałam że to Ty na gorącej się wpisałaś że rodzisz...bierz się do roboty kochana co na tego koziorożca się załapiesz:)

Fogia trzymam kciuki...czekamy...

Oj i kolejny maluszek nam się rodzi, wspaniale.
Ale nas już dużo.

Ok. Może uda mi sie Was podczytać trochę, Lila śpi, Marcel bawi się z tatusiem więc mam trochę czasu na bb.
 
reklama
Cześć kochane :)
A ja nadal wyczekuję regularnych skurczy hahaha
Rano znowu odeszło mi duło krwistego czopa. Taki brązowawy, który odchodził mi ze dwa tygodnie temu i myślałam, że to czop to było zero w porównaniu z tym co wychodzi od soboty...
Właśnie wstawiłam pranko. Posprzątam dzisiaj jeszcze w domku.

Madzia w nocy dostała gorączki i jest w domu, nic poza gorączką nie ma więc mam nadzieję, że jutro pójdzie do szkoły bo mają dzień babci i dziadka i ma rolę. Moi rodzice mają do niej przyjechać na występ. Widzę, że lek przeciwgorączkowy działa bo już wstała i jest dobrze.
A mnie w nocy obudziło kilka silnych skurczy ale nie były regularne, na tyle jednak silne, że się przebudziłam z ogromnym bólem.

Widzę, że dzisiaj mamy cc i wywoływanie, coś się rusza. Trzymam kciuki za dziewczynki, oby szybko poszło i było wszystko dobrze :)

87zabka właśnie napisała, że leży na oddziale od rana i zaraz jej będą robić ktg. Ma na sali jedno łóżko wolne i czeka na mnie :) Mam tam rodzić i mamy nadzieję, że się spotkamy :)
 
Do góry