reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Tonia duzo zdrowia Ci zycze i szkoda ze juz nie mozesz karmic ale najwazniejsze ze juz po wszystkim i ze Ty i malutka zdrowe i ze jestes juz z rodzina w komplecie.I mam nadzieje ze wszystko ladnie i szybciutko ci sie zagoi.
Dzieki dziewczyny nie wzielam jednak nospy teraz znowu samo troche slabsze sie zrobilo wiec chyba to tylko przepowiadajace ale i tak ciesze sie wreszcie cos zaczynam czuc.Teraz was przynajmniej rozumiem ze macie tego niektore dosyc bo jak byly takie mocniejsze to rzeczywiscie w pewnym momencie juz chcialam sie na ta nospe rzucic.
 
reklama
Gosia - mi one nie przeszkadzają tylko denerwuje mnie, że to się zawsze kończy... Modlę się o takie skurcze, żebym nie mogła wyrobić...

Właśnie sobie przypomniałam jak dostałam skurczy porodowych z Nicole i mówię do męża - ja jeszcze nie chcę, jeszcze mogę pochodzić :) Też byłam już taka zniecierpliwiona a jak przyszło co do czego to chciałam wszystko odwołać i żałowałam, że tak mi się do tego spieszyło :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tonia dużo zdrówka....:)

evcia Ty to masz pomysły z tymi kwiatami:)

a ja siedzę sobie na tej piłce....i się bujam....mąż kupił winko to sobie piję lampeczkę....nie tam żebym się starała Maćka wykurzyć ale...chciałabym żeby był koziorożcem:)i tyle:) opiłowałam sobie pazurki, włosy pięknie umyte i ułożone....nic tylko jechać na porodówkę:)

fogia jak masz wodę termalną to tez pomaga jak popryskasz i po 10 sekundach osuszysz....łagodzi podrażnienia:)
 
jutro zrobię kilka zdjęć Lilce, to wrzucę, jak ten czas leci, już jutro 4tyg będzie miała. Troszkę urosła ale raczej drobniutka z niej dziewczynka.

ewcia pamiętam jak mnie pewnego rana przeczyściło a po 14 tuliłam córę do cyca.:tak::tak::tak:
 
Malutki wykąpany śpi
ja jestem przerażona co będzie w nocy :zawstydzona/y:
nie wiem czy wytrzymam kolejną nie przespaną

mam nadzieję że u Was wszystko gra, ja zaglądam czasem do Was
ale jakoś słaba jestem
 
reklama
Do góry