reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dzień doberek :-)

Giovanessa-- tylko daj znac odrazu... bo ja teraz jak na szpilach czekam.. co Ci lekarz powie!!
Wszystko napisałam w wątku o wizytach :-) Małemu jednak się nie spieszy jeszcze, za dwa tygodnie mamy przyjść. Ja mówię "o ile wcześniej nie pojadę do szpitala" - a mój doktorek na to swoim ulubionym hasełkiem "jak się pani będzie chciało, to może pani pojechać - ale po co?"

giovannessa powodzenia
A w klapkach powrót raczej Ci nie grozi bo zimno i kostki momentalnie skułoby Ci lodem;);)
A jednak schiza wieczorem była - mimo że specjalnie starałam się zapamiętać, że wkładam buty :-D
Tylko potem nie byłam pewna, czy ja je założyłam, czy tylko chciałam... :cool2:

własnie patrze na WIADOMOŚCI i ta prezneterka E.Gawryluk tez jest w ciazy....ja myslalam, że mi buzia przytyła ale jej to na maksa....ciekawe na kiedy ona ma termin bo z każdymi wiadomościami jakos jej więcej....;-)
No, ja jej kibicuję od początku prawie, bo jest w moim wieku i starsze dziecko ma 17 lat, tak jak u mnie (tylko u mnie jeszcze dwójka po drodze). Ale zdecydowanie przytyła więcej niż ja :-)

I co tam z Paolą, bo targają mną emocje? :-D
 
reklama
Witam Brzucholki:-)

Ale miałam nockę...przekaszlano-przesmarkaną:szok: Juz mnie wszystko boli w środku:wściekła/y:

Do tego zauważylam że co rano, po nocce mam tak dużo takiej galaretki na majtkach. Taki gęsty glut zolto-bialy:zawstydzona/y:

Myśle że to chyba sie czyszcze dalej z czopa...jak myslicie?:zawstydzona/y:
A może tez tak macie, ze cos Wam wychodzi???:szok:

Powodzenia na wizytach i spokojnego dnia:-)
 
Do tego zauważylam że co rano, po nocce mam tak dużo takiej galaretki na majtkach. Taki gęsty glut zolto-bialy:zawstydzona/y:

Myśle że to chyba sie czyszcze dalej z czopa...jak myslicie?:zawstydzona/y:
A może tez tak macie, ze cos Wam wychodzi???:szok:
Teraz mi nie wychodzi, ale tak mi wychodziło kiedyś od wtorku co rano i w nocy z soboty na niedzielę odeszły mi wody - a w niedzielę rano już miałam mojego wcześniaczka :-)
To tak na pocieszenie ;-)

Ale nie sugeruj się tym, bo to wcale nie oznacza, że Ty masz tak samo :-)
 
Witam Brzucholki:-)

Ale miałam nockę...przekaszlano-przesmarkaną:szok: Juz mnie wszystko boli w środku:wściekła/y:

Do tego zauważylam że co rano, po nocce mam tak dużo takiej galaretki na majtkach. Taki gęsty glut zolto-bialy:zawstydzona/y:

Myśle że to chyba sie czyszcze dalej z czopa...jak myslicie?:zawstydzona/y:
A może tez tak macie, ze cos Wam wychodzi???:szok:

Powodzenia na wizytach i spokojnego dnia:-)
no ja wlasnie tak mam, tzn dzis jeszcze nie ale wczoraj sporo wyszlo..
 
No a mój ginek juz mi dzisiaj cisnienie podniósł, bo dzwonię do niego czy jutro bedzie w przychodni co bym sie na darmo nie wychodziła na ten mróz, a on do mnie, że mam zadzwonic za 2 godziny, bo idzie na rozmowe z dyrekcja i jak go dyrekcja wkurzy to powiedział, że już jutro nie będzie pracować. No a ja na to: co bedzie ze mną, to mi powiedział, że powie gdzie przyjmuje prywatnie. Kurcze już drugi raz mam taki przypadek, że przed samym finiszem lekarze rezygnuja z pracy i musze sie gdzieś indziej przepisywać :wściekła/y:
 
DZiewczyny poszło mi resztę pięknego czerwoniastego czopa...czekam dalej co miałoby się wydarzyć.
Powiem Wam że zestresowana jestem, ciekawe czy m zdąży dojechać...
 
reklama
Do góry