reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Wannę mam tylko z opcją prysznica tylko muszę czekać aż choinkę wyjmą. Co do tych skurczy to już nie wiem brzuch mi mięknie na pół minuty góra półtorej i z powrotem i tak co chwilę.

Mojej cioci odeszły przy komputerze jak siedziała i to bez bóli
 
Wiecie co ja już czasami głupieję z tymi skórczami, też często jestem zdezorientowana i wtedy często pakuję się do wanny, jak dotąd przechodzi. pierwszy poród zaczął mi się takimi bólami że musiałam od razu do szpitala a drugi miałam wywoływany. a teraz ten twardy brzuch i skórcze doprowadzają mnie do szału.
 
Paola dopiero teraz zauważyłam, że ty z Sosnowca jesteś :) To blisko mnie :) A gdzie jedziesz rodzic jakby co?? No i trzymamy kciuki. Daj koniecznie znac co i jak.

Klaudooss ale ślicznie tam u szymonka będzie :) Pięknie:)
 
Wiecie co ja już czasami głupieję z tymi skurczami, też często jestem zdezorientowana i wtedy często pakuję się do wanny, jak dotąd przechodzi. pierwszy poród zaczął mi się takimi bólami że musiałam od razu do szpitala a drugi miałam wywoływany. a teraz ten twardy brzuch i skurcze doprowadzają mnie do szału.

Ja ostatnio mam cały czas twardy brzuch jak skała i czasem to coś co nazywam skurczami - a czy to skurcze to nie wiem

raz w nocy miałam takie bóle , że się ruszyć nie szło i były dość często - potem przeszło
 
Paola dopiero teraz zauważyłam, że ty z Sosnowca jesteś :) To blisko mnie :) A gdzie jedziesz rodzic jakby co?? No i trzymamy kciuki. Daj koniecznie znac co i jak.

Klaudooss ale ślicznie tam u szymonka będzie :) Pięknie:)

Ja będę rodzić w sosnowcu w dwójce bo chyba nie doczekam do otwarcia jedynki.

Kurde dzwoniłam do lekarza powiedział że jak tak jest to mogło się zacząć i mam się zgłosić do szpitala i jak się nic nie dzieję to mnie puszczą. Ale jeszcze trochę poczekam
 
klaudoos - super pokoik dla Szyma :-)

paola - trzymamy kciuki aby jednak to już było to :-) skoro bóle masz od 17 to lepiej żeby sie juz rozkręciły i będziesz wkrótce miała swojego bobaska przy sobie... czekamy na wiesci...

a mój Szymonek tak sie wierci głową że ciągle mnie pipka boli i nie wiem czy mały ładuje się w kanał rodny czy tak po prostu mu sie nudzi... kilka razy już z bólu krzyknęłam, aż mój małżon przyleciał cały blady i zapytał się czy ma juz dopakowywac torbe :-D
 
reklama
Ja ostatnio mam cały czas twardy brzuch jak skała i czasem to coś co nazywam skurczami - a czy to skurcze to nie wiem

raz w nocy miałam takie bóle , że się ruszyć nie szło i były dość często - potem przeszło

póki przechodzi Ci to jest ok, Michaś ma jeszcze czas, no a ten brzucho niech Ci twardnieje, to ma tak być.
 
Do góry