reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Nie wody jeszcze nie. Ale czytałam i wogóle jak byłam w szpitalu i tam dziewczyny rodziły to tam przy porodzie dopiero odchodziły albo dopiero jak im przebijali. Nie ukrywam ja to bym chciała żeby mi w domu odeszły była bym pewna co do wyjazdu
 
paola wchodzisz pod prysznic na 30-40min, wez nospe przed i podczas skurczu lub caly czas polewaj bzuch ciepla woda- ciepla do wytrzymania! 30minut polewasz i przestajesz i albo przepowiadajace znikną! albo porodowe sie uaktywnią!!! licz co ile masz i jak dlugo jesli ok 45sek to raczej porodowe! i jedz na IP jak beda regularne!!!!!!!!



Zdjęcie0635.jpg literki przyklejone:)
 
Nie wody jeszcze nie. Ale czytałam i wogóle jak byłam w szpitalu i tam dziewczyny rodziły to tam przy porodzie dopiero odchodziły albo dopiero jak im przebijali. Nie ukrywam ja to bym chciała żeby mi w domu odeszły była bym pewna co do wyjazdu
Czasami najpierw wody odchodzą. Ja z pierwszą córką wstałam z łóżka i od razu poleciały mi strużką po nogach, myślę " o kurka ale wstyd, już nawet moczu nie trzymam" i za chwilkę złapał mnie taki skurcz, że się od razu zorientowałam, że to wody i rodzę :)

klaudoos - ślicznie :) Piękne kolorki i wogóle bardzo efektownie :)
 
Kurczę... Ruszyło się coś na gorącej, ale nie mam odwagi zajrzeć:-D



Łeeee...
Myślałam, że to będzie coś w stylu: "wody mi odeszły!!!:. No nic, muszę jeszcze trochę poczekać na porodowe sensacje;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewcia ja pierniczki dostaję od teściowej, oni tam pieką takie ilości że i my swoją porcję otrzymamy.

Paola jeśli masz wannę to dobrze by było gdybyś w dość ciepłej wodzie posiedziała, jeśli to przepowiadające to przejdą a jeśli porodowe to pewnie nabiorą na sile i będzie trzeba jechać do szpitala.

Ribi zazdroszczę Ci tej sesji, marzyłam o takiej pamiątce ale trocgę szkoda mi kasy było.

Fogia trzymaj się kochana, mam nadzieję że ten cukier Ci się w końcu unormuje.

Klaudoos fajna sprawa te literki, bardzo mi się podoba ten Szymonkowy pokoik, no i nie myślałam że te literki takie duże są. A ta lampka gwiazdka to z IKEA???
 
Ostatnia edycja:
Do góry