reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

martusia ale jaja z tym laptopem...ale są tacy nieuczciwi ludzie...straszne:( A Ty ładnie mówisz do swojej córci....żeby posiedziała to będzie dostawała takie smakowitości:)mój maciuś też dostaje dobre rzeczy...wczoraj zjedlismy całe opakowanie kindziuka a na wieczór pomarańcze bo w Biedronie promocja....

Dziewczyny ja termin cesarki mam mieć ustalany dopiero 15 grudnia na wizycie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzisz Ribi,jak to jest....wczoraj z nim malż rozmawiał to jeszcze mu powiedział ze jak sobie zakładalam konto,to jeszcze mi mówił abym patrzyla na komentarze..... i teraz ...co???on to juz dlugo ma.....a tu taki zonk,no ale podobno goscio nic jeszcze nie sprzedawał i nie miał komentarzy.na ich szczescie maja potwierdzenie przelewu i przez all kupowali.
 
A mnie coś na świąteczne piosenki wzięło bo moja Ania zaczęła przed snem śpiewać piosenkę której wcześniej nie znałam Ding Dong spadł już śnieg YouTube - Ding Dong - spadł już śnieg Znacie? A jak dla mnie najpiękniejsza piosenka to YouTube - Celine Dion - Happy Christmas (War Is Over)
mnie tez wzielo o 2 dni na swiateczne piosenke i wałkujemy juz co jakis czas puszczajac na youtube;)

jestem w miare wyspana ale do du.. wlasnie jem sniadanko
 
Fogia to dobrze, że jest główką do dołu , przytyłaś też malutko, tego akurat zazdroszczę - trzymaj się jeszcze troszkę w dwupaku

b_iala wiem że nie muszę mieć rwy - ale dziewczynom współczuję strasznie tego bólu

......................................................................

wstałam niedawno, idę szykować herbatkę , bo mąż już śniadanko zrobił

teraz jeszcze walczy z pęknięciem ściany w sypialni - źle to wygląda, pociekło dużo wody i trzeba tapetę zrywać....
ciekawe co właściciel powie(wie o wszystkim ), musimy potem to jakoś zakleić , gdzie ja podobną tapetę znajdę :sorry2:
paskudnie to wygląda - jakie tłumoki wymieniały okna, że cała ściana pon nimi pęka:wściekła/y:
 
fogia- ladna waga- jak tak dalej pojdzie to urodzisz i bedziesz mniej wazyla niz przed ciążą.. zazdroszczę!! ja powinnam sie doprowadzic do porzadku i posprzatac chalupe:wściekła/y: a nie chce mi sie jak diabli:no:
 
claudia- a to nie powinien właściciel martwić się tą tapetą??Przecież to On za to odpowiada?wynajął Wam umeblowane mieszkanie??to powinien ponaprawiac...tym bardziej ze to nie z waszej winy tak sie stalo.Tak mi sie wydaje....a kazdy chce ladnie miec i za to placisz...powinien albo naprawic albo dac wam jakis rabat za wynajem.Ja bym coś negocjonowała z ceną...tym bardziej ze dbacie o te rzeczy.

Może ma w domu jakiś zapas...albo wytapetuje na nowo caly pokój.
Ja zawsze sie upominam o swoje....jak juz pisałam miałam awarie częste z tp...i ani tel ani neo nie działały to suma sumarum przez pół roku uzbierało sie kaski ze 140 zł.Ha bo niby z jakiej racji mam płacić 100%za coś z czego nie korzystam w 100% nie ze swojej winy.a od grudnia do czerwca awarie co miesiac były.
 
Ostatnia edycja:
I ja dzisiaj mowie Wam dzien dobry!
Nie pisalam wczoraj bo jakis taki mialam kiepski nastroj- normalnie tak mi sie jakos strasznie nudzilo - do poludnia wszystko wysprzatalam, w telewizji nic nie ma, nawet ksiazka byla nie ciekawa.. No i mnie jakos taki smuteczek naszedl ze cale dnie sama w domu siedze, ze nawet nie ma sie z kim spotkac w tygodniu ani wyjsc z domu bo wszedzie zaspy sniegu. No ale dzisiaj juz wstalam z lepszym nastawieniem do swiata;) i nawet mam zamiar na spacer wyjsc- powoli bede spacerowac i troche czasu zleci. W weekend musimy ruszyc z M. po prezenty gwiazdkowe bo juz czas najwyzszy sie z tym ogarnac:) W niedziele zaczynam 36 tydzien i mysle ze powoli trzeba torbe pakowac ;) ale jakos sie od tego wzbraniam bo boje sie zeby nie wywolac wilka z lasu a ja chcialabym do stycznia doczekac. No ale to juz niezalezne ode mnie;)
Pozdrowionka!
 
heloł :-)

u nas standardowo walka nocna z moimi zdrętwialymi rękoma...ale dzisiaj chyba wygrałam :-D mimo wszystko wyspałam się (tylko 4 razy się budziłam i musiałam się nimi zająć - czytaj musiały mi pozwisać). My już po śniadanku a teraz leżakujemy w łóziu...
na dworze zimno...ale może po południu zaliczymy standardowo spacerek:-) spodobały mi sie spacerki po sniegu. Czuję się jak pingwin - i tak też chodzę :-D

dokumenty dalej się nie znalazły:/ pewnie znajdą się jak nie będą potrzebne...:/

fogia - gratuluję udanej wizyty
 
reklama
I ja dzisiaj mowie Wam dzien dobry!
Nie pisalam wczoraj bo jakis taki mialam kiepski nastroj- normalnie tak mi sie jakos strasznie nudzilo - do poludnia wszystko wysprzatalam, w telewizji nic nie ma, nawet ksiazka byla nie ciekawa.. No i mnie jakos taki smuteczek naszedl ze cale dnie sama w domu siedze, ze nawet nie ma sie z kim spotkac w tygodniu ani wyjsc z domu bo wszedzie zaspy sniegu. No ale dzisiaj juz wstalam z lepszym nastawieniem do swiata;) i nawet mam zamiar na spacer wyjsc- powoli bede spacerowac i troche czasu zleci. W weekend musimy ruszyc z M. po prezenty gwiazdkowe bo juz czas najwyzszy sie z tym ogarnac:) W niedziele zaczynam 36 tydzien i mysle ze powoli trzeba torbe pakowac ;) ale jakos sie od tego wzbraniam bo boje sie zeby nie wywolac wilka z lasu a ja chcialabym do stycznia doczekac. No ale to juz niezalezne ode mnie;)
Pozdrowionka!
Kochana w niedziele to zaczynasz 37 tydzien:) a dokladnie konczysz 36:) wiec czas najwyzszy pakowac torbe..
 
Do góry