reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ja już wróciłam , tyle że zaraz znowu wychodzę

tak więc tylko tu zerknąć do Was chciałam...

jestem wyrąbana w kosmos
teraz tylko idę poplotkować z koleżanką blok dalej, póki mojego nie ma
obiadu nie muszę robić , bo mojemu się frytek zachciało takich z paczki z piekarnika :tak:

uciekam brzuchatki kochane , zajrzę znowu do Was
 
reklama
Uff- nadrobiłam Was :)

Ja chciałbym upiec jakieś ciacho, ale nie wiem czy mi starczy sił...A wypadałoby, bo jutro moje urodzinki..muszę poszukać cos szybkiego i łatwego:)

Jeszcze czekaja mnie zakupy i obiad do zrobienia, na szczęście szybki:)

Także do później:)
 
Hej :-)

Dziś dłużej pospałam i potem szybkie sniadanko kąpiel i obiad, niestety wszedł mi ból w prawa nogę źle mi się chodzi i siedzi ;-(
Przed pracą mąż podwiózł mnie na pocztę wysłałam zwolnienie do Poznania :-(
Teraz staram się odpoczywać, podczytałam Was trochę, ale dziś pewnie nie będę na bieżąco:-(

Widzę, że kilka mam się odezwało, które o Nas już chyba pozapominały... dobrze, że Ewcia do nich napisała... teraz wiemy, co i jak :-)

Poleżę trochę Kochane :-) Udanego dnia:-)
 
Dziewczyny znowu naskroabłyście, że hej:-) ja dziś jakas słaba jestem chyba organizm mi sie regeneruje sie po wczorajszych porządkach domowych:-(a to nie koniec ale dzis juz nie mam siły. Może wyciągne mojego M. na zakupy dla bobaska ale tez jakos z energia nawet na to u mnie kiepsko...ehhh...
 
a u mnie wzdęć ciąg dalszy...:/ mąż kupił mi herbatkę koperkową - piję - może coś poradzi bo jak mały sie wierci to mam wrażenie, że zaraz mi jelita eksplodują...

weronika - ja na pewno nie czekałabym 4 tygodni. warto chyba skonsultować twoje dolegliwości z innym lekarzem (np na IP)
 
a ja sie chyba poloze.. wyrolkowalam koszulki meza od siersci psa i wyprasowalam, chyba znowu wije gniazdko;) no i sie nadzwyczajnie zmachalam;/ wiec chwile sie zdrzemne..
 
cos chyba jest w pogodzie.. bo i mi sie chce.. spac.. ide zrobie tego kuraka.. i tez legne do wyrka moze choc na chwile przymkne oczy zanim junior nie wstanie...
dzis przez te latanie po miescie..( autobusem ) bo zapomniałam wykupic OC.. a raczej nie zapomniałam ciagle pamietałam ze trzeba wykupic.. tylko myslałam ze Misiek zrobi to za mnie... i tak juz od piątku nie mam auta... ale dzis mezulek wykupił...( jutro rano musze zrobic badanie krwi i siusków) bo juz we czwartek wizyta!!!a perspektywa turlania sie jutro na badanie autobusem.. byla dla mnie wrecz koszmarna.. zwłaszcza ze i dzis babcie na mnie grozno patrzyły jak sobie siedziałam najwygodniej na swiecie na krzesełku a jedna to nawet stała nademna i CHRZĄKAŁA... NO zebyscie to słyszały.. a ja zerkałam na nią jak na wariatke... babulenka z naprzeciwka tez mnie wzrokiem zjechała.. a Moja ciotka ( z którą byłam na zakupkach nagle wypaliła na cały autobus... TO KIEDY BEDZIESZ RODZIC??? hihih chrzakajaca babulenka tak wyrwała do przodu ze az kurz za nia poszedł... hiihih
 
reklama
Weronika Ja w pierwszej ciazy jak wyladowalam w szpitalu to mialam 140/80 a 140 to najnizszy prog najwyzszego cisnienia dla ciezarnej tak mi zawsze mowili lekarze a moj i tak juz mnie polozyl z tyn ze ja bylam bardzo spuchnieta.Ale sugerujac sie tym ze 140 to najnizszy prog najwyzszego cisnienia dziwie sie ze twoj ci nie dal skierowania do szpitala.A i tez bralam w ciazy do konca juz te tabletki co ci przepisal twoj lekarz ale to byly moje ostatnie 4 tygodnie.
 
Do góry