reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

oj coś ostatnio dużo osób na tą jelitówkę choruje:-(
Gosiula85 odpoczywaj moja droga mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie.

claudia4you, to może podam adresik i wpadniesz do mnie z żelaskiem poszaleć..hihi????:-):happy2::-)

a dawaj dawaj , wpadnę
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif


a frytki to mój sobie zażyczył - ziemniaki już obrane
ja do frytek uwielbiam jajeczko sadzone ale chyba dzisiaj zjem paluszki rybne do tego mniaaam
 
reklama
moniaivoy to nieźle mają - tylko to noszenie pewnie męczące


U mnie brzuch jak arbuzik mały, szczerze to już bym chciała , żeby nie ro nął więcej
bo już mi ciąży.......

Claudia- maja lekki hardcore, bo musza go ciągle nosić, ale daja radę:)

Ja tez bym nie chciała, żeby mój brzusio rósł, bo tez mi cięzko,mój kręgosłup jak z waty, nie może sobie dać rady. Ale pewnie jeszcze mi sie przytuje...

mi brzuch rośnie z dnia na dzień. do 5 miesiąca nie widać było że w ciąży jestem , a potem to już z tygodnia na tydzień brzuchol robił się większy ;) .
Wogóle to dzień dobry wszystkim !
Mam pytanie do tych które mają zalecenia żeby się nie przemęczać, leżeć.. . Co robicie w ciągu dnia ? bo mnie ta bezczynność wykańcza , umieram z nudów !!

Ja czytam książki, gazetki, oglądam jakiś film na kompie, TV, staram się nadrobić BB, ale mam komp. stacjonarny, wiec nie zawsze się da:( A teraz puzzle układam:)


Dziś koleżanka zrobiła mi niespodziankę i mnie odwiedziła:) Miło z jej strony:) Pośmiałyśmy się trochę:) A mnie się tęskni za moja rodzinką i może dziś pojedziemy do mnie, jak mnie żadne skurcze nie złapia. Bo ot juz będzie raczej ostatni wypad do mnie przed porodem...


Przesyłam coś na dobry humorek:)

http://www.joemonster.org/art/15543/Demotywatory_XX
 
Ostatnia edycja:
a dawaj dawaj , wpadnę
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif


a frytki to mój sobie zażyczył - ziemniaki już obrane
ja do frytek uwielbiam jajeczko sadzone ale chyba dzisiaj zjem paluszki rybne do tego mniaaam

ja sobie troszke później zrobię. wogóle to domowe frytki są o niebo lepsze niż te gotowe ze sklepu. ciekawe dlaczego taka różnica, skoro to ziemniak i to ziemniak :-D
 
Ja też mam się nie przemęczać i więcej odpoczywać

To nierealne u mnie!!

A z resztą do samego gina mam spacer 40 minutowy - autobus tam nie jeździ ode mnie
Jak tu odpoczywać...


Ja miałam plan się właśnie położyć - ale mi się przypomniało, że 2 prania trzeba zrobić i pomyć naczynia

Ja to chyba będę dopiero w trumnie odpoczywać....
 
no i już się ciuszki piorą i tak mi się wydaje, ze przesadziłam z zakupami.
takiej głópawki dostałam i tyle nakupowałam, chyba połowy nie założy mała wogóle
a jeszcze mam rzeczy takie dla chłopczyka, całą pokażną kupkę. muszę pomyśleć czy ich komuś nie podarować, bo my już 4 dziecka mieć nie będziemy...chyba:):):)
 
mi brzuch rośnie z dnia na dzień. do 5 miesiąca nie widać było że w ciąży jestem , a potem to już z tygodnia na tydzień brzuchol robił się większy ;) .
Wogóle to dzień dobry wszystkim !
Mam pytanie do tych które mają zalecenia żeby się nie przemęczać, leżeć.. . Co robicie w ciągu dnia ? bo mnie ta bezczynność wykańcza , umieram z nudów !!

Ja na temat wielkości brzucha wypowiadać się nie będę - większość chyba wie dlaczego ;)
w każdymbądz razie ja się tam w łóżku nie nudzę. Przeczytałam już mnóstwo książek, dłubię szydełkiem, coś lepię, coś maluję... póki sięgam rękami za brzuch ;) Zaczełam już produkować ozdoby na choinkę.
Do tego jeszcze mam dwoje dzieci - wystarczający powód by nie mieć się kiedy ponudzić.
Dzisiaj od rana chodzę podminowana. Wszystkim się oberwało, więc schodzą mi z drogi - a ja zamknełam się w kuchni i zrobiłam kluski na parze - dla wojska całego tych klusek.
A wieczorem będę prasować - jak claudia prasować lubię :)
 
Ale pędzicie. Ja dzisiaj mało przy kompie, bo jak mój m jest w domku to szkoda mi czasu na komputer. Właśnie pichci nam sie obiadek, zjemy, zrobię sałatkę i jedziemy do mojego brata :)

A tak w ogóle to w szoku jestem, bo dostałam dzisiaj premię :) 1400 zł a w ogóle sie nie spodziewałam takiej kasy :)
 
joasiab
nie ma co się dziwić tylko lepiej się zastanawiaj na co wydasz pieniążki, koniec roku, święta..każdy grosz się przyda tym bardziej tak pokazny:):)
 
reklama
Joasiab to mila niespodzianka taka niespodziewana gotowka tym bardziej ze jest na kogo wydac no i swieta ida :)A Ja wlasnie rozmawialam ze swoja mama i ma mi naszykowac ciuszki dla malego i mowi ze samych body wyszlo jej 30 sztuk wiec ja jej mowie zeby odlozyla polowe dala tylko te najladniejsze a ona ze wszystkie sa ladne.Wiec troszke tego nam kolega przywiezie bo wszytsko w polsce zostalo a ja chce tylko ciuszki do 6 miesiaca bo potem lecimy to sama wezme reszte.A tych ubranek to po dwojce dzieci bo moim synku i siostry wiec wiedzialam ze bedzie wiecej ale ze az tyle?Szok.
 
Do góry