reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hejka dziewuszki.....

ja bylam wczoraj u GINA....i widzilam nasze szczescie jakie ono slodkie ajccc az sie poplakalam...

dzis mam wolne...lenie sie

jade do mamci...

milego DNia



wow, ale fajnie! ja też chcę!
pytanko: przez brzuszek Ci robili? Widać już w ten sposób tak wcześnie?
 
reklama
Hej dziewczyny:) No ja cos mam mało czasu jak dzieciaczki w domciu...tylko latam i niema kiedy sobie choc chwilke odpocząć.

ariska no to widze, że apetycik jak najbardziej dopisuje :) smaczki juz masz no to może bedzie chlopak bo też tak słyszałam, że jak sie kwaśne je to na chłopczyna właśnie. No zaobaczymy czy sie sprawdzi;)

87zabka ciesze sie, ze juz przestaje boleć:) Ale jak scięgno było to musisz uważać bo lekko znów naciągniesz i zaś ból sie pojawi. Ja tak właśnie z reką mam jeszcze jak jestem sama z dziećmi to jak zwykle sobie nadwyreze bo wiadomo, a ból potem taki jakby ktoś mi ścięgno chciał wyrwać i tak uważam i potem znów wraca....już mam dosć bo i smaruje ale to chwilowo pomaga:\ Nic tylko musisy uważać i miec nadzieje, że nie wróci ten ból;)

aga_bb2 no nam cos ten styczeń zawsze sprzyja haha A moja mama znów sie będzie na wyjezdzie dowiadywać w pracy...ja to sie śmieje, że juz do tradycji przejdzie;) No dwujeczka to u nas szybko była ale teraz to będzie 5 i 4 lata różnicy między dziećmi no ciekawa jestem jak to będzie;) Ale tak 2 lata to tez super jak dla mnie w sam raz...no my tez tak drugie planowali ale samo się zaplanowało według uznania jak ja to mówie ;)
A co do usg to na poczatku najpierw robi sie dopochwowe:) Bynajmniej ja zawsze tak miałam:) Później dopiero przez brzuszek;)


Dominika81 to juz pewnie u lekarza jesteś:) ale fajowo! Daj zaraz znac jak tam dzidzia:) I mam nadziej, ze gin będzie dobry i będziesz zadowolona:)

Molala ale szczęściara, aż Ci zazdroszcze;)!!!! I sobie porzadnie poodpoczywaj:)

KasiaWie fajnie, że choc chwilke znalazłaś by napisać:) I wogóle wspołczuje jak tyle roboty masz bo to ani sobie człowiek porządnie nie odpocznie bo wiecznie jakis stres. Wogóle wydaje mi się, ze juz tego 1.czerwca powinnaś mieć usg wogóle innej opcji nie ma no przeciez lekarz też musi zobaczyć czy wszystko jest z maleństwem ok :) a jak nie zrobi to pewnie, że zmieniaj.
 
wróciłam ze spotkania o pracę i jestem lekko podłamana. niby wszystko ok, ale praca niby na pół etatu, z tym że pierwszy miesiąc jest po 8-9 h szkolenia dziennie. Ja i tak będę wydawać większość pensji na żłobek, ale nie wiem jak mały zniesie cały dzień bez mamy od razu. No i za ten pierwszy miesiąc to bym pewnie musiała za opiekę zapłacić więcej niż bym zarobiła. Plus jest taki, że oni niby podpisują umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na kolejne 3, ale w praktyce przedłużyłoby się automatycznie do porodu. No tylko że po macierzyńskim nie miałabym gdzie wrócić.
Tak naprawdę to martwi mnie głównie kwestia tego pierwszego miesiąca, bo to byłoby strasznie trudne dla Jaremy, który do tej pory jeśli u kogoś zostawał sam, to u chrzestnych i na parę godzin raz na 3 miesiące.
Jak myślicie, warto? Czy szukać czegoś jeszcze? Ryzyko jest takie, że to potrwa, a z brzuchem to już mnie na pewno nikt nie zatrudni
 
GRATULUJE WSZYSTKIM STYCZNIÓWKOM.
Sama mam synka ze stycznia tylko ze ..2003r. Wiec jest to duzy chlopak, tak zajrzalam do Was i wszyskto mi sie przypomnialo jak to juz 8(!):szok: lat temu ja bylam w ciązy, jakie to poczatki byly.. Teraz co moge powiedziec, to ze styczniowe dzieciaczki daja tyle radosci bo zawsze sa najstarsze, predzej sie ucza, im pierwszym wypadaja zabki.. A jak juz podrosna to mozna urodziny zrobic na kuligu...hihi.
Zycze wszystkim spokojnych 9 miesiecy.
 
Życzę Wam wspaniałej ciąży, zdrowych maleństw, szybkich porodów - styczniowa mama 2009
 
witam, jestem tu calkiem nowa i nie wiem co i jak. ja mam termin na 1 stycznia 2011 i juz nie moge sie doczekac:-) gratulacje dla wszystkich przyszluch mam ale takze dla tych, ktore juz zostaly mamami!!!
aha i mam male pytanko, mam gotowy suwaczek a nie wiem jak go wstawic pod moj wpis. moze ktos by mi doradzil?:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry