reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Black Ania ślicznotka, jeszcze raz ogromne gratulacje!!!! dla mnie też poród drugi był szybszy ale bardziej bolesny bo szybko wszystko postępowało.
 
Malutka jest śliczniutka... no i rzeczywiście malutka (przy naszych stycznionych bobaskach:tak:). Jeszcze raz serdecznie gratuluję!
Ania to b. ladne imię, ale zmieniliście je chyba w ostatnim czasie, bo jeśli dobrze pamiętam na suwaczku bylo Kinga?
 
Black jaka cudowna niespodzianka na święta:) Faktycznie nawet nie pisałaś, że sa jakieś oznaki zbliżającego się porodu.... tym bardziej dla nas zaskoczenie ale bardzo, bardzo miłe. Ania prześliczna- taka kruszynka. Dużo drówka dla was a i dla mamy dużo sił i wypoczynku!!
 
reklama
Dziękuję dziewczyny!
Wpadam tylko powiedzieć, że pierwsza noc w domu za mną, jakoś przetrwałam :-).
Julka chce Ani wyrywać włosy :eek::eek::eek:, ale jak ją widzi z daleka to aż piszczy z radości ;-). Malutka jest grzeczniutka, apetycik ma, śpi ładnie. Zobaczymy co będzie dalej, póki co łatwo mi idzie pogodzenie obowiązków przy maluszku i przy Julce :tak:
 
Do góry