reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Miaa6 dzisiaj to chyba jakiś taki kiepski dzień jest. Bo czuję się podobnie jak Ty. Też mnie wszystko drażni, głowa boli, apetytu brak kompletnie, moja malutka co prawda dużo się nie rusza, ale jak się ruszy to boli jak cholera. I do tego kręgosłup i kolana, a jeszcze przydałoby się trochę dom ogarnąć, a lenia mam strasznego i ochoty dosłownie na nic.
No ale kochana, od czego tu jesteśmy, kółko wzajemnej adoracji hehe ;-) Swoją drogą dobrze, że istnieje to forum, bo przynajmniej mamy gdzie marudzić jak nam źle i nie dobrze, bo mój luby to już tego słuchać nie może :-p
 
reklama
Przez jakiś czas będę odcięta od świata bo komputer przeprowadzamy do innego pokoju i nie wiem kiedy będzie podłączony do sieci :-(. Powadzenia dla wszystkich nie rozpakowanych mamuś i gratulację wypakowanym :-).
 
Miaa6 dzisiaj to chyba jakiś taki kiepski dzień jest. Bo czuję się podobnie jak Ty. Też mnie wszystko drażni, głowa boli, apetytu brak kompletnie, moja malutka co prawda dużo się nie rusza, ale jak się ruszy to boli jak cholera. I do tego kręgosłup i kolana, a jeszcze przydałoby się trochę dom ogarnąć, a lenia mam strasznego i ochoty dosłownie na nic.
No ale kochana, od czego tu jesteśmy, kółko wzajemnej adoracji hehe ;-) Swoją drogą dobrze, że istnieje to forum, bo przynajmniej mamy gdzie marudzić jak nam źle i nie dobrze, bo mój luby to już tego słuchać nie może :-p

no właśnie, też się do sprzątania zbieram- mentalnie :-D, a mam lenia. No a memu chłopu biednemu to już nie mam serca pojękiwać, bo mi się głupio robi, jak przy każdym głębszym wdechu, albo głośniejszym "ała", on się pyta "co się dzieje?". Forum jest idealne- wycisza i wyluzowuje
 
Twój to chociaż pyta "co się dzieje", bo mój to z markotną miną tylko jęczy "znów cie coś boli?" :rofl2:
No nic, ja zabieram się za porządki, kiedyś trzeba, bo niedługo to mi w domu trzecia forma życia się pojawi :-D:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczyny my juz w domku od dzisiaj... Mały zdrowy je super a julka cały czas we wszystkim mi asystuje.. Trzymajcie sie cieplutko odezwe sie w wolnej chwili..
 
gratulacje Madziu!!!
co do dolegliwosci i humoru...no ja mam taki humor ze az mnie nosi...wszystko i wszyscy mnie draznią! a przed porodem kobieta podobno ma dobry humor i duzo energii....wiec ja chyba dzis nie jestem tuz przed porodem...
 
reklama
Do góry