reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strach i ryzyko

Dołączył(a)
11 Październik 2023
Postów
12
Hej
Musiałam tu napisać ponieważ to ostatnia deska ratunku moja
Czy jest duże ryzyko jeśli chłopak przeniósł mi do środka pochwy na palcach spermę czy może po takim czymś dojść do czegoś ?
Oraz czy plamienie implantacyjne może wystąpić 4 dni po tej sytuacja
Czyli w czwartek była ta sytuacja a w niedzielę chłopak wyciągając ze mnie👈🏼 była na nim krew taka jasnoróżowa /czerwona bardzo jasna i przez chwilę plamiłam tak lekko ( bym powiedziała że to było takie pomieszanie krwi z śluzem )
Czy to mogłoś oznaczać to plamienie ?
 
reklama
Predzej ci chlopak palcem podraznil blone sluzowa pochwy - stad krwawienie/plamienie.
Tak szybko nie wystepuje implantacja.
Raczej nie ma ryzyka.ciayz.
 
Ej w sumie jesteśmy ostatnia deska ratunku na co? Czego od nas oczekujesz? Jeśli uprawiacie seks i nie chcesz mieć dzieci to używajcie antykoncepcji i jak cos sie wydarzy to pigułka po na wszelki wypadek. A może liczysz na to ze jesteś w ciąży? Do sprawdzania czy jesteś w ciąży są testy ciążowe i sprawdzanie bety z krwi, nie forum.
 
Ej w sumie jesteśmy ostatnia deska ratunku na co? Czego od nas oczekujesz? Jeśli uprawiacie seks i nie chcesz mieć dzieci to używajcie antykoncepcji i jak cos sie wydarzy to pigułka po na wszelki wypadek. A może liczysz na to ze jesteś w ciąży? Do sprawdzania czy jesteś w ciąży są testy ciążowe i sprawdzanie bety z krwi, nie forum.
Chciałam się po prostu dowiedzieć czy plamienie to implantacyjne może wystąpić już po 4 dniach
 
reklama
Do góry