reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
asica hehe teraz dokładniej doczytałam o tej Waszej szynie...Maluszek tak szaleje, że rozwala "sprzęt"??? Bartek rozbroił szynę jak miał 6 m-cy;) ale ze zdejmowaniem nie miał problemów od samego początku ;) cierpliwości życzę ;)
 
kaja - mały buciki zdejmował od razu ale jak zaczął szynę na części pierwsze rozkładać to już sobie pomyślałam, że nic go nie powstrzyma :) Po prostu musimy go bardziej pilnować i tyle :) nic nie poradzimy :)
 
dzięki dziewczynki za pocieszenie:) mam nadzieje ze obejdzie sie bez szyny i pozostaniemy przy samym gipsie. Dziś byliśmy u ortopedy ale trafiliśmy na jakiegoś laika i nic nie potrafił nam powiedzieć. Zadzwonił tylko do jakiejs kolezanki ktora sie tylko i wylacznie tym zajmuje i zapisal nas na czwartek... eh, chciałabym zeby sie to juz wszystko wyjasnilo.
 
asica, no niestety ta szyna to większy problem dla rodziców :wściekła/y: niż dzieciaczków, bo jak widać żywiołowe Maluchy radzą sobie z nią nieźle :-D ale masz racje, trzeba pilnować, bo to dla ich dobra :tak:

palula nam lekarz powiedział że konieczne są długie gipsy, bo takie poniżej kolanka dziecko szybko zsunie. Wtedy może być większy problem bo stópka się źle ułoży w gipsie i wada może się utrwalić.
 
paula - gipsik powinien byc dlugi. poza tym co pisala kaja - przy dlugim gipsiku i dobrym ulozeniu nozki sciegna sie lepiej naciaga.

u nas jeszcze 2 dni do zabiegu...
 
reklama
Do góry