reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
za uzywaną płaciłam 200, a za nową 400 - my kupowalismy prywatnie, nie wiem jak to jest z refundacją, ale coś mi się obiło ze do 100 zł zwracają
a Ty ile płaciłaś?
 
witam,mój synek ma już prawie trzy latka ,ale też urodził się ze stopą końsko-szpotawą.Położna która przychodziła do domu po porodzie pokazała jak stópkę masować,robiłam Małemu po kilkanaście masaży na dzień prawie przez rok ale było warto stópka się naprostowała i obeszło się bez gipsu.Synek ma proste nóżki i ładnie chodzi,mam nadzieje że w przypadku waszych Dzieci też się wszystko dobrze skończy :-)
 
ja mam tutor , takie cos z plastiku . i placilam za niego 350 zł. ale maly mój wcale nieda sobie tego zalozyc , wiec lezy to bezuzyteczne. moze ta operacja pomoze. narazie mi przelozyli na 27 pazdziernika. wiec chyba sie wybiore najpierw do tego lekarza w poznaniu i skonsultuje z nim koniecznosc operacjii.
 
A mam jeszcze jedno pytanie do mam dzieci z sks. czy wasze pociechy tez naja ta chora nózke mniejsza od tej zdrowej?Mój synek ma krutsza o ok 2,5 cm
 
tak, u nas ta chora tez jest krótsza, i stopa też - ale nie wiem o ile, wiem, ze nie jest to specjalnie widoczne, a lekarz zapewnia, ze to niestety zawsze tak jest przy sks, ale w niczym nie przeszkadza. Tylko tyle, ze jeden but bedzie zawsze za duzy ;-)
 
reklama
Do góry