reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

No-my już po spacerku,młody wyspany,już nakarmiony i szaleje;-)
Andzia-dzięki za komplement dla mojego syna;-) łobuz z niego co mnie martwi:sorry2:
Marcy-ja też wbijam na pierogi ;-)-bo ruskie lubię zaraz po moich ulubionych z kapustą i z grzybami:-p
Ilonka-fajna fryzurka,ładnie Ci :tak:.Osobiście nie mam porównania jak wyglądałaś przed ścięciem
Dobra-to teraz ja idę wrzucić coś na ząb bo coś mi poburkuje w brzuchu :rofl2: paaaaaaa
 
reklama
Ilonqa
Wyglądasz superowo :-D Jeju fryzura świetna i uroda też kochana :tak::tak:

Ja już po zakupach idę wskoczyć do wanny na chwilę relaksu, bo jak za godz. wróci Hancyk to już się nie porelaksuję ;-)
 
Ilonka - słuchaj dziewczyn, bo dobrze mówią :-D ładna z ciebie laseczka i fryzurka super :tak:

u nas dzisiaj pogoda w kratkę, raz słońce, a za chwilkę śnieżyca albo grad :wściekła/y: ale spacerek zaliczony - Karolka na dworze 2 godz spała ;-) a ja zaraz do lekarza mykam, ciekawe jak długo w kolejce będę czakać ... niby prywatnie, niby umawia na godzinę, a i tak jest wolna amerykanka :angry: juz nie mówiąc o tym, że czeka się na wizytę 2-3 miesiące... miłego popołudnia kochane:tak:
 
ilonka
bardzo fajnie Ci w tych włoskach :-) tak młodo wyglądasz, seksi szesnastka heh :-)

tosia
zdasz na pewno następnym razem

agacjone
niezle was podsumowali, pokaźna sumka !

ewelka
Boże co tam się u Ciebie dzieje ? Strach na ulice wyjść
 
no i wykrakali tą zimę:wściekła/y: normalnie już śnieg zalegał tylko miejscowo,a teraz nasypało i zima w pełni:-( i o ile wierzyć prognozom to tak będzie do połowy marca.ja chcę wioooosnęęę!!!
 
Hej Wam
Izka już napisała jaka pogoda u nas panuje więc nic nowego w tym temacie nie dorzucę.

Kewinek to co rusz jakieś nowe słownictwo wymyśla. A jak próbuje powtórzyć to dopiero boki zrywać no ale ważne że w ogóle próbuje. Powoli szukam ze znajomymi jakiegoś lokum albo lepiej by było domkiem nad morze na wakacje. Bo przecież trzeba będzie się rozerwać gdzieś z małym.

Agacjone
No to niezła ta sumka nie ma co zazdrościć. Ale myślę że na ten Twój uśmiech na pewno kredycik dadzą.

Ilonka a ja nie mogę zobaczyć jaką masz fryzurkę bo mi wyskakuje że mam to zgłosić do administratora.

A tak poza tym to chyba wszystko po staremu.
 
Witam weczorową pora . wyżaliłam się trochę na zamkniętym.
Dzisiaj wyszłam z Fifim na spcer do moich rodziców. Było piekne słonko ale okropnie zimno. No i sniegu u nas napadało wieczorem:(
Wogóle to mój Fifi przylepiony do mnie jak rzeo do psiego ogona. Cały czas chce do mnie , wspina się po mnie . A jak teraz zacza chodzic to latam za nim cały dzień i go asekuruję żeby się nie pozbija. bo jeszcze nie pewnie chodzi. Więcej się wygłupia przy tym i rzuca sie do tyłu. A ile ma z tego radochy.
 
hej
ja juz w pracy, kawka w trakcie wczoraj mąż próbowal coś zmajstrowac ale sie nie dalam....a tak mi sie chcialo yhhhhhh ale nieugielam sie....niema tego co chce....:-D

marcy to moje gg 8478337 odezwij sie do mnie bo mam pare pytan do ciebie:-) w sprawie waszego nowego M
 
no ja sie melduje z rana...masakra jakas m oj wojtek chory ledwo dyszy nie wiem gdzie sie tak zaziebił....szok....gorączka 39 stopni teraz spi w koncu....
A siostra męza urodziła wczoraj około 23:) MAJA WANESSA jest juz z nami ale nie wiem co i jak bo jeszcze niedzwoniła z tej szwajcarii.....
 
reklama
Marcy wydaje mi się,że zaczął się teraz okres zwiększonej zachorowalności....
Byłaś z małym u lekarza?
 
Do góry