reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Ilonka ile u Was kosztują testy na alergię u dziecka?
Bo u mnie 130zł :baffled: Obojętnie czy z krwi czy skórne.
A też teraz będę szła po skierowanie do alergologa i do ortopedy.

Ogólnie to mam dzisiaj mega lenia i wszystko w d... :-p Muszę sie zaraz ubrać,ogarnąć trochę i wziąć mała na dwór zanim się za obiad wezmę.
 
reklama
ilonqa
ja skonczylam administracje...takze zbytniego powiazania niema...ale wiadomo niekazdy musi w swoim zawodzie pracowac....jakby cos sie ruszylo z praca to sie bede potem martwic o Kube....teraz to dla jaj to zrobilam....zreszta nie pojde do pracy jak mi dadza mniej niz 1500zł....bo inaczej mi sie nie oplaca....niema takiego musu ze mam isc do pracy...spokojniwe dajemy rade ale tak z nudow bym gdzies poszla...:-) bo niedlugo to siedzenie w domu mnie doprowadzi....wrrrr.....
 
ilonka ja bede miała 6 miesieczna dziewczynkę od kwietnia wiec ty spokojnie dasz rade ja się już boję na samą myśl ale nie mam wyjścia:-) damy rade kurde a jak ktoś ma dzieci rok po roku i daje rady to co my mamy nie dać:-)
 
Hej dziewczynki:)Ale szybko piszecie że nadążyć się nie da za wami:)
Wczorj nie pisałam bo jakiś miałam dzień senny. Fifi wstał o 7 a ja o 8 położyłam sie i o dziwo zasnęłam. Wstałam po 9. A potem jak poszedł spac po 12 to też zasnęłam:)hehehe.
A co do sprzatania męża po swoich wyczynach to nie było łatwo. Nie miał zamiaru tego robic , ale go musiłam. Niestety nie uprał dywanika łazienkowego(jego tez nie oszczędził) ale czeka na niego cierpliwie. I zmuszę go do prania. A co niech wie że nie ma łatwo.

Mój Fifi usnął węc mam trohę czasu dla sieie. Wogóle to musze iśc z nim do ortopedy bo zauważyłam że jak chodzi to prawą nogę stawia prosto , a lewa leci mu na zewnątrz. lepiej sprawdzę , żebym potem nie pluła sobie w twarz jak bedzie coś nie tak.

A co do pracy to ja chętnie bym poszła. D jakiejkolwiek , ale żeby się z domu wyrwac . Niestety nie mam co z Fifim zrobić więc narazie muszę siedzieć. A kasa dodatkowa jak najbardziej by nam się przydała.
 
Ilonka my też właśnie mamy mieć 10 z pokarmu i 10 z traw i tych innych.
Dziewczyny,ja bym się bała mieć teraz pod opieką jakieś dziecko jeszcze...Do dzisiaj robię sobie wyrzuty o to że Iza rozcięła sobie głowę :zawstydzona/y: Mimo że to już prawie rok minał...Nie wyobrażam sobie podjąć takiej odpowiedzialności za obce dziecko...Ale to pewnie moje przewrażliwienie.
 
witam:)
trochę nowa jestem:) ale się podłącze ja mam 3 letniego Kubusia który właśnie od września zaczął chodzić do przedszkola i jestem na końcówce ciąży z Bianka:) pojawi się za ok 3 tyg .
Co do pracy to tez mam już dość siedzenia w domu ale z dwojga złego wole w jednak to... zastanawiam się jak przedłużyć maciezyńskie bo wiem ze jak mi się skończy to zostanę zwolniona... niestety takie czasy a kaska niestety potrzebna tym bardziej ze z przykrością stwierdzam ze zostałam z moimi bąbelkami sama:(
 
Pozostając przy temacie,to myślałam,że tylko ja tak mam...:-p
Też już mam dosyć siedzenia w domu,do ludzi mi się chce :tak: Inaczej by było,gdyby moja "druga połowa" częściej się kwapiła do zajmowania dzieckiem....a tu widzę,że nie jestem wyjątkiem co do tego,że o wszystko trzeba prosić,bo sam się nie domyśli :wściekła/y:
 
ilonqa
napisali tylkoe tyle ze mile widziany jez.angielski a ze ja umiem angielski jak wy japonski:-D to sprobuje heheh pewnie sie nie odezwa ale co tam....

witamy nowa mamusie..ja tez mam Kubusia ale rocznego....:-) usnał teraz...wiec troche wolnego..
mialam sie na egz uczyc bo w niedziele mam ale popoludniou bede miec sciagi wiec sobie odpuszcam....:-D:-D taka ze mnie uczennica heheh
 
reklama
ilonka i tu sie mylisz....niestety ma prawo zwolnic :zawstydzona/y:ja mialam umowe do 31 stycznia i bylam na macierzynskim i *** mi nie przedluzyl chyba ze u mnie to sie inaczej patrzy ale w urzedzie pracy sie pytalam i mowila babka ze nie musi mi przedluzac skoro sie skonczyla :zawstydzona/y:
 
Do góry