reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
jak już mówiłam są tez pozytywne strony :-) czyli mam nie męczyć tej ręki więc wszystko na męża głowie , a ja mogę leżeć i pachnieć hehe:-D
 
hehehe... ja tak miałam tylko w ciąży :-) mój mąż wział na siebie całe sprzątanie, robienie zakupów itp.,co mnie trochę wkurzało, bo mnie generalnie męczy nic nierobienie :sorry2: no i właśnie na moje pytanie, co mam ze sobą robić, mąż mi zawsze odpowiadał - ty kochanie masz leżeć i pachnieć ;-) niestety dobre czasy się skończyły...
 
ja od jutra zaczynam ćwiczyć :tak:
izkab - ja też mam ciut ponad 160cm, także było już i tak że ważyłam 44kg.

Martilla - ja też Ci życzę żeby obyło się bez gipsu, bo na upał nie ma chyba nic gorszego... no więc leniu**** sobie teraz na maxa hihi...

Nicolka ma już 4ząbki :-) wyszła jej druga górna jedynka. Dobra uciekam! Miłej nocki! Buziaki!!!
 
Witam
Ja tak tylko na chwilkę zobaczyć co tu nabazgroliłyście. u mnie nic nowego czyli wszystko po staremu. Więc rano pobudka śniadanko, obiadek, działeczka, powrót do domu, oglądanie tv i spanie. Natomiast jutro jadę z dwoma znajomymi do znajomej ze szkoły więc będę miała trochę odpoczynku. A mężuś z Kewinkiem pojedzie na działeczkę.
 
XTosia
wpadaj dziewczynom pochwalić się!!!!
Znikniesz nam tu zaraz chudzinko:-D Zaraziłam tą dietą już 3 dziewczyny i wszytskie lecą jak burza. A wydawało się to niemożliwe hehe.:tak:

Hania zrobiłam mi pobudkę o 4:40:szok: muszę kawę trzasnąc bo będzie ciężko.:zawstydzona/y:
 
reklama
ja też bym chętnie skorzystala z tej dietki , ale myślisz ze starające sie o ciaże mogą?:-)
Z tego co wiem, to na forum są ciężarne, już na III fazie, jest specjalna forma tej diety.
Ale raczej nie polecam żadnej diety w czasie starań. Rozregulowuje się cykl i będziesz mogła mieć problemy. Każde odchudzanie sprawia że cykl się może zmienić.
a co to za dietka ? bo nie wiem, czy wcześniej o niej pisałyście :zawstydzona/y: a mi też się jakaś przyda :tak:
Dieta proteinowa dr Dukana.:tak:
 
Do góry