reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

wow Ilonka to jakieś zniżki dla nas co ? :-D

Kaczucha dużo zdrówka! :-D i zmieniłaś avatarka! :-D

Marcia zazdroszczę takiego Aniołka:sorry: mój to ostatnio diabełek :sorry:
 
reklama
Patrycja-a no dzięki-i zmieniłam jak to na kaczuche przystało ;p
Ilonka-to musisz sobie policzyć co się bardziej opłaca.Ja podobnie jak Ewelka mam zestaw i także miałam plany nauczyć się na sobie i robić innym ale nie miał mnie kto nauczyć więc była lipa-a bez kursu lub osoby,która pokazuje jak się piłuje itd to ciężka lipa :/ ewelka świadkiem jak zjechałam sobie paznokcia do mięsa,że do palca nie mogłam dotknąć.nie znam umiaru i albo za dużo albo za mało spiłuję :/ dlatego poszło w kąt wszystko i czeka lepszych czasów ;)
 
No prosze,same zdolne kolezanki.Paznokietki,fiu fiu!
Ja od jutra mam tesciowa na2 tyg.i moze nie uwierzycie,ale sie baaardzo ciesze!!!!Tesciowa mam spoko,jestesmy po imieniu,chociaz od slubu mowie czesciej mamo.
 
spoko... :)) jak dojde do wprawy to pomyslimy.
na poczatku chce sprobowac żelami na naturalna plytke paznokcia i french robic. pozniej zabawa z tipsami.
zastanawiam sie co sie bardziej oplaca kupowac zestawy czy osobno, plyn do dezynfekcji, do zdejmowania tipsów, oliwke odtłuszczacz, pilniki, waciki, zele, lampe, patyczki, itp. czy kupic zestwa.?

moim zdaniem powinnas na tipsach zaczac odrazu a nie na naturalnych...poniewaz trzeba dobrze spilowac paznokiec aby potem ci sie od wolnego brzegu nie zapowietrzal a na tipsie ci sie nie zapowietrzy...takie jest moje zdanie...a co do kupna osobno czy razem to na poczatek ci radze zestaw poniewaz jest duzo tanszy niz jak bys policzyla kazda rzecz z osobna...sama lampa juz swoje kosztuje...pozniej jak ci sie produkty zaczna konczyc to mozesz sobie sama poszukac produktow innej firmy i probowac na innych jak ci sie z zestawu np nie przypasuja lub beda kałowe...ja mam zestaw i dokupywalam juz dwa razy z tej firmy co mam bo jestem zadowolona...dzis robilam bratowej paznokcie bo 15 pazdz.mają slub koscielny i chcialam aby sie przyzwyczaila i aby jej pazurki troche z tym frenchem odrosly i przesylam fotke tych paznokci...
 

Załączniki

  • P1050905.jpg
    P1050905.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 38
  • P1050904.jpg
    P1050904.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
ilonka
kup sobie ten zestaw co ewelka...ja tez go mam..ale cos nie robie bo niemam kiedy:-D

ja cekam na meza bo robil dzis impreze integracyjna hehe dla pracownikow :-D ale zaraz ma wrocic i wskakujemy do łózia:-D:-D wykapana wypachniona.....czekam....
:-)
 
reklama
Do góry