reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

no niestety w Polsce za wszystko się płaci-za to co w innych krajach jest standardem i rutyną...ja nie miałam kasy na szczepionki skojarzone,więc miał parę kłuć więcej-ale wszystko dzielnie zniósł :tak:
rany-jakie gile mu lecą jak kichnie-a broni się przed fridą jakbym mu miała życie odebrać:wściekła/y:
 
reklama
a ja już prawie doszłam do siebie,ale na nic zdało się zabieranie ode mnie młodego bo i tak jest chory ;( wczoraj wieczorem długo nie mógł zasnąć i co chwila popłakiwał a rano nosek zatkany i stan podgorączkowy :( oczyściłam mu nosek-a ile przy tym się z nim nawalczyłam to masakra :/ zapuściłam kropelki i dałam połowę dawki nurofenu.Może obejdzie się bez lekarza, bo wątpię,że da coś innego niż sama mu daję.ehhh.moja bidulka.a miałam w końcu wyjść z domu-ale nie będę go ciągała...ktoś mi musi pomóc za zakupami...kurde no.w ostatnie ciepłe dni załatwiłam dziecku przeziębienie :(

trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka..za was obu...

Mysmy wrocili z wizyty i mala przybrala ok0,5 kg w ciagu prawie 3 tyg:tak:wada bioderka niewielka:tak:dostalam witaminki dla niej:tak:wieje dzisiaj maskarycznie:szok:wiecie ostatnio w ogole nie umie sie porozumiec z moim:no::-("warczymy" na siebie jak jakies psy...:wściekła/y:jakie szczepionki dawalyscie dzieciaczkom?skojarzone?jaki jest koszt takich szczepien?moze maly szybciutko wyzdrowieje?3 mam kciuki:tak:

dobrze że wszystko ok..my też szczepiliśmy 5w1 za 120zł.. to zawsze mniej wkłuć i dzidz lepiej znosi szczepienie..dzis Amela dostała ostatnie szczepienie -juz bezpłatne WZW..potem już po roczku sa następne..co do cen szkoda mówić..chcemy pneumokoki..ale narazie sytuacja finansowa nam na to nie pozwala...

no i.. po szczepieniu..Amelka dzielna, bo raz pisnęła i spokój..teraz grzecznie bawi się w łóżeczku..ale...niestety pediatrę zaniepokoił fakt, iż malutka ma powiększoną wątrobę na dwa palce ..dała mi skierowanie na badania krwi, rozmaz i alat..i lecę z nią jutro...niestety trafiłam na tą starą wredną babuche i nie była skora do wyjaśnien w kwestii przyczyn itd....a u wujka google nie zamierzam niczego szukać..więc jak najszybciej zrobimy badania..trzymajcie kciuki, by wszytsko było ok....
 
reklama
Hallo Mamunie:tak:
Ja wczoraj urwalam sie z mala na 3 godz spacer a potem do mamy bo moj mnie wnerwil do potegi entej:wściekła/y:i caly dzien mnie nie bylo...W pow mi ze nie umie nawet malej nakarmic ani sie nia zajac tak jak trzeba:-(mnie tez przeraza koszt szczepien ale poki jakas kaska bd to bd kupowac a potem jak nie bd to nic nie poradzimy:no::-(musimy w ogole isc zaczal zalatwiac chrzest bo chcielismy w polowie pazdziernika a najlepiej w moje urodzinki:tak:ale juz wiem ze bd jaja nie z tej ziemi i ksiadz na bank stworzy:dry:3 mam kciuki za malutka- na pewno bd wszystko dobrze:tak:
 
Do góry