reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dziekuje :)
balam sie ze nie przyjdzie do piatku ale pani powiedziala ze sie spreza i dadza rade :) nei chcialam dam ci im tylko kwiatow tylo cos co beda mieli na pamietka do konca zycia :) w ogole jak sobie pomysle ze trzeba bedzieim wyglosic mowe to kaplica porycze sie jak bobr :p juz czytalam rozne podziekowania i sobie czytalam i sie wzruszylam a co dopieor na sali co do piero jak hormony szlaja ale bedzie jazda :)
 
reklama
dziekuje :)
balam sie ze nie przyjdzie do piatku ale pani powiedziala ze sie spreza i dadza rade :) nei chcialam dam ci im tylko kwiatow tylo cos co beda mieli na pamietka do konca zycia :) w ogole jak sobie pomysle ze trzeba bedzieim wyglosic mowe to kaplica porycze sie jak bobr :p juz czytalam rozne podziekowania i sobie czytalam i sie wzruszylam a co dopieor na sali co do piero jak hormony szlaja ale bedzie jazda :)
 
missi u mnie bylo tak ze mowe mala wyglosil nasz didzej bo nie dalismy rady i on to wziol na siebie :-D powiedzial cos w stylu "Państwo młodzi chcieli podziękowac rodzicom za wszystkie lata i mają dla was małe upominki" a potem póścił piosenke i jakos nikt mowy specjalnej nie wyglaszal i nie bylo z tego powodu nikomu przykro bo wyszlo bardzo naturalnie... wiec moze dogadajcie sie z muzykami ze jak nie dacie rady zeby cos za was powiedzieli i szybko póścili piosenke
 
Missi u nas nie było w ogóle przemowy tylko DJ piosenkę dał "Cudownych rodziców mam" i wszyscy się poryczeli :p
fajne podziękowanie - mysmy dali takie papierowe.

Ja dziewczynki zmykam bo zaraz na urodzinki ide:)
 
mieta dziala ponoc poronnie gdzies mi sie to o uszy obilo
wiem ze w ciazy mozna brac rennie na zgage
Ja od ok. 7 tc piłam miętę bo między innymi pomagała mi złagodzić mdłości. Nigdy nie słyszałam, że ma działanie poronne. Poza tym w pierwszej ciąży też piłam jak miałam ochotę (mdłości nie miałam wcale) i urodziłam szczęśliwie.

Missiiss, śliczne te podziękowania.
 
reklama
Do góry