reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
erba super że tak do tego podchodzisz wiesz... wiem coś o tym i przyznaję że to pomaga ;)
zaba a Ty nie myśl tak zaraz.... nie kracz bo wiesz jak bywa... co ma być to będzie fakt ale myśl pozytywnie moja droga!

;-)teraz ja się przypominam tylko: NIE CZEKAMY NA @ TYLKO NA ... FASOLKI !!!!!

widzę że jesteś przekonana... ok więc już nic nie mowię :)

larvunia dobrze że małemu nic się nie stało!
kochane jestescie ale wolalabym sie niepotrzebnie nienakrecac bo wiem jak to boli kiedy sie czeka na 2 kreski a przylazi @
 
Witajce dziewczyny!
Chciałabym oficjalnie dołączyć do sympatycznego grona starających się o potomka .To mój pierwszy cykl starań , w przyszłości mam nadzieję na pierwsze dziecko a druga ciąża (1wsza obumarła ok 9hbd w 12.2006).Zaopatrzyłam się .chyba niepotrzebnie w testy owulacyjne z allegro, które mam wrażenie ,że mi tylko przeszkodziły (czekałam na 2 czerwone krechy z kolejnym seksem ;-) ) a tu po dniu kiedy była widoczna druga ale jaśniejsza w następne już była tylko jedna.No ale może zdążyliśmy ;-) Test powinnam zrobić 29.03.,jednak zaopatrzyłam się spory zapas więc pewnie bedzie mnie kusiło wcześniej ;)

Hej Natasza widze ze jedziemy na jednym wozku ja tez testuje pierwzsy raz testy owulacyjne ale u mnie jakos nie zabardzo zadzialaly, no ale przytulalismy sie w prawdopodobnym terminie. Teraz tez czekam na 29 marca az wszystko sie wyjasni. Testy oczywiscie tez zakupione. Juz czekaja az przyjdzie na nie pora. A ty jak tam masz jakies objawy??

87 zabka ty tez jestes chyba w tej samej syluacji czy zle zapamietalam ciocia spodziewana na 29?? no to trzeba czekac...
 
hello Kobitki
Wczoraj zaczelam pic ziolka mieszanke nr 1 i teraz mam pytanie po wypiciu wieczorem ziolek rozbolalo mnie podbrzusze tak jak na @

dzis takze boli do tego doszedl bol prawego jajnika :-( czy was tez bolalo pobrzusze?
W czsie @ bolal mnie prawy jajnik, piersi caly czas lekko bola i sa napiete :baffled: czy to moze byc efekt ziolek?
dodam ze @ w tym cyklu mialam skapa dwa dni lekkiego krwawienia , trzeci dzien plamienie a czwartego brunatny sluz i koniec
 
Hej Natasza widze ze jedziemy na jednym wozku ja tez testuje pierwzsy raz testy owulacyjne ale u mnie jakos nie zabardzo zadzialaly, no ale przytulalismy sie w prawdopodobnym terminie. Teraz tez czekam na 29 marca az wszystko sie wyjasni. Testy oczywiscie tez zakupione. Juz czekaja az przyjdzie na nie pora. A ty jak tam masz jakies objawy??

87 zabka ty tez jestes chyba w tej samej syluacji czy zle zapamietalam ciocia spodziewana na 29?? no to trzeba czekac...
wedlug temperatury to na nastepna niedziele

hello Kobitki
Wczoraj zaczelam pic ziolka mieszanke nr 1 i teraz mam pytanie po wypiciu wieczorem ziolek rozbolalo mnie podbrzusze tak jak na @

dzis takze boli do tego doszedl bol prawego jajnika :-( czy was tez bolalo pobrzusze?
W czsie @ bolal mnie prawy jajnik, piersi caly czas lekko bola i sa napiete :baffled: czy to moze byc efekt ziolek?
dodam ze @ w tym cyklu mialam skapa dwa dni lekkiego krwawienia , trzeci dzien plamienie a czwartego brunatny sluz i koniec
no to znaczy ze ziolka dzialaja :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry