reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja również chciałabym się przywitać:-)

U mnie słoneczka brak i deszczyk pokapuje.
Wypiłam jedną kawkę ( z kofeiną) a co! Jak szaleć to na całego:-p
Maćku bardzo mi przykro, oj wiem jak człowiek czeka na II, wydaje mu się,że czuje objawy ciąży a tu...................nic.
Ja też miałam wrażenie, że czuję napięcie w podbrzuszu i takie tam inne, ale to raczej takie wyimaginowane objawy.
Czekam na @ 30.11. i jeszcze miałam nadzieję, że nie nadejdzie ale niestety ja plamię 10 dni przed miesiączką i jak w zegarku zaczęłam plamić w sobotę.Czyli 30.11. na pewno będzie @.
U mnie w pracy wszyscy mają dzieci i często o nich rozmawiają.
Takie to życie.
Najbardziej nie lubię kiedy słyszę "życzę Ci dziecka", a "Ty kiedy będziesz miała".
Ja nawet nie mówię,że się staram.
Zawsze odpowiadam,że jestem panną więc i dziecka brak.
Taka głupia odpowiedź na głupie pytania.
Mimo wszystko życzę udanego dzionka.
Wracam do pracy ale zajrzę tutaj a nóż widelec ktoś napisze o II.
 
reklama
Witam się i ja!!! Po weekendzie z @ - jakąś wyjątkowo dziwną w tym miesiącu doprawdy...

U mnie słoneczko nieśmiało wygląda zza chmurek, dziecko chyba grzecznie zaśnie, domek ogarniety i to co lubię - sterta prasowanka ;-);-):-)

wspieram mocno wszystkie posiadaczki wstrętnej@ - oby w tym cyklu było lepiej!

ściskam kciuki za testujące dziewczynki :tak: będzie super laleczki, zobaczycie :-D;-):tak:
 
Witajcie dziewczęta:)
Witam również w poniedziałkowy dzień, u mnie napięcie przedmiesiączkowe na całego:) już wiem, że przyjdzie ta wstrętna @,
wspieram was kochane, którym się w tym cyklu nie udało, być może następny będzie owocny.
Apropos kawy, mąż kupił nescafe bezkofeinową:D i wyobraźcie sobie, że z rana go poprosiłam o kawę (uwielbiam ją) i najzabawniejsze, że nie poznałam, że ta jest bezkofeinowa :D polecam tym kobietkom, które nie potrafią się oderwać od kofeinówki.
Buziaki i dużo słoneczka
 
Ja tam trzymam za ciebie kciuki :-) Lekarz też człowiek może si mylić :tak: Te objawy nie brałabym sobie do serca, bo też miałam chyba wszystkie, a okazało się, że @ przyszła :eek: Objawy możesz mieć z nerwów, ale jeśli to fasolka to niedługo będziemy sie wszyscy cieszyć :tak:

Maćku bardzo mi przykro, oj wiem jak człowiek czeka na II, wydaje mu się,że czuje objawy ciąży a tu...................nic.
Ja też miałam wrażenie, że czuję napięcie w podbrzuszu i takie tam inne, ale to raczej takie wyimaginowane objawy.
.

Oczywiscie, ze wiem, iz te objawy moglam sobie wmowic. Nie wyczulyscie ironii w glosie?;-) Juz 3 cykl z rzedu jestem w ciazy i pewnie jak zawsze cala historia skonczy sie @. Ale co zrobic...
 
My tu wszystkie zdesperowane ;-)a co za tym idzie conajmniej jeden tydzień w miesiącu jesteśmy w ciąży;-)(wydaje nam się, a wręcz niekiedy jesteśmy pewne):tak:
U mnie tak pięknie słońce świeci. Przesyłam optymistyczne promyki :-)


389.gif
 
A może właśnie tym razem będzie u was pozytywnie w pełnym tego słowa znaczeniu. Ja niestety nawet nie mam na co liczyć:) Nawet w tym miesiącu nie mam aż takich objawów jak w zeszłym Trzymam kciuki
 
reklama
witajcie, dawno mnie nie było i zupełnie nie wiem co u Was.
U mnie jutro termin @ , biust rwie od kilku dni w brzuchu zamieszanie - wiedźma jest tuż za rogiem...
Może następny cykl będzie szczęśliwszy :)
Trzymam kciuki za Was!
 
Do góry