reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Widze ze jak odeszlam od kompa to tyle tu się dzieje, szok:szok::-D
Agast gratuleje 2 kreseczek, super coraz wiecej fasolek, az mnie tez korci by test robic, ale to chyba raczej za wczesnie:eek:
Witam
Forum czytam juz od jakiegoś czasu, w końcu postanowiłam coś napisać:happy:
Mam juz córkę Helenkę, teraz staramy się o rodzeństwo dla niej, to juz nasz 3 cykl starań.
Trochę mamy utrudnioną sytuację bo M pracuje 2 tygodnie po za domem, mam jednak nadzieję że w końcu się uda:-)
Pozdrawiam
Witam i zycze owocnych staranek:tak:

wczoraj powinnam mieć, dzis moj 31dc
Poczekaj zrob jutro lub pojutrze rano, bo jesli owu sie przesunela to moze za wczesnie no i najlepiej poranny mocz jednak
 
Normalnie, przyszły czerwiec to kosmos - jedna za drugą zaskakuje - ciekawe co będzie ze mną?

Ze względu na to że jestem chora co by sie nie okazało to będzie dobrze - bo trochę sie boje o tego wirusa, co mógłby narozrabiać!

Spokojnie fasolka jest dobrze chroniona ja tez przeziebiona:sorry: wlasnie kanapke z czosnkiem wcinam:eek:

Ja tez po CC maly mial byc czerwcowy a urodzil sie 4 tyg wczesniej w maju:tak:
 
biedroneczka
tak sobie myślę,że teraz to się wstrzymam pare dni z tym testem, no bo jak one tak uparcie nie wychodzą to tylko strata kasy, jak już mówiłam prędzej czy później i tak się dowiem jeśli to fasolka:-D
 
biedroneczka
tak sobie myślę,że teraz to się wstrzymam pare dni z tym testem, no bo jak one tak uparcie nie wychodzą to tylko strata kasy, jak już mówiłam prędzej czy później i tak się dowiem jeśli to fasolka:-D
taka prawda, tylko w cierpliwość się trzeba uzbroić i nie fiksować ;-):-)
 
No ja dzisiaj tez robiłam ten bobo test niebieski co najczulszy ponoć jest.. Taki zwykły o czułości 25 tez by pewnie nie wyszedł..
 
reklama
Do góry