reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

To prawda,my kobiety zniesiemy wszystko...

ja też nawet ten bolesny poród i pęknięcie szyjki,wszystko zniosę.....

każda teraz pewnie myśli podobnie,a potem...powiemy niech już się to skończy i malenstwo się urodzi :-D mamy przewrotne naturry...

Tym razem chyba jednak nie będzie mi się tak speszyć, bo nie sądzę, że uda nam sie doczekać trzeciego maleństwa, wiec muszę sie nacieszyć ciążą i wszystkim co jest z tym zwiazane na zawsze- tak do końca życia!!!!!

Chcę by ta ciąża trawała tak długo jak tylko maleństwo będzie tego potrzebować- a ja będe starała się zapamiętać wszystko co do najmniejszego szczegółu!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Widocznie kochana nie jest tak jak zawsze....jak piszesz,tylko on zwrócił uwagę,że coś jednak jest nie takkkk..........................................???:tak:

Jaki używasz termometr ze masz wynik dwucyfrowy po przecinku...?

Używam zwykły rtęciowy, bo u mnie najlepiej sie sprawdza lepiej niż jakikolwiek elektroniczny wiem,że dziewczyny zachwalają tu elektroniczne, które do 2 miejsc po przecinku pokazują, ale jak mieżyłam dwa razy pod rząd to wychodziły różne wyniki- ja jestem za rtęciowym.

A skąd wiem że 37,15- a to widać, że nie jest to ani 37,1 ani 37,2 - widać że jest pomiędzy!!:tak:
 
Używam zwykły rtęciowy, bo u mnie najlepiej sie sprawdza lepiej niż jakikolwiek elektroniczny wiem,że dziewczyny zachwalają tu elektroniczne, które do 2 miejsc po przecinku pokazują, ale jak mieżyłam dwa razy pod rząd to wychodziły różne wyniki- ja jestem za rtęciowym.

A skąd wiem że 37,15- a to widać, że nie jest to ani 37,1 ani 37,2 - widać że jest pomiędzy!!:tak:


A n o tak faktycznie,nie wpadłam na to :rofl2:...ja też najbardziej lubie rtęciowy! a dla dzieci taki wkładany do ucha!
 
a tak przy okazji jest też taki rtęciowy owulacyjny suuuper nie wiem czy mi wyjdzier ale spróbuję wkjleić zdjęcie
moz-screenshot-1.jpg
 
reklama
Do góry