reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no i wszystkie pouciekały:-(

no nie wiem, mam zle przeczucia, tempka nisko... :( 36,2

mmm... kochana juz cie pytałam wczesniej jakie ty miałas temperaturki ostatnio moze u ciebie to owulacja sie zbliża co? bo wczesniej pisałaś o śluzie płodnym a teraz masz chyba kilka dni taką niska, albo mi sie cos pokreciło :baffled::zawstydzona/y:
 
reklama
Byc moze wszystko jest ok.kurcze przykro mi sie zrobilo jak sobie pomyslalam ze w srode testowac mialam.takie ogromne nadzieje przez to cholerne dziwne klucie(co mnie klulo!?).w jeden dzien wszystko runelo i znow jestem na samiutkim poczatku....yyyyh
wiem jak czula sie zielona gdy wiekszosc z nas byla jeszcze przed testowaniem.
cześć dziewczyny, ja dpiero teraz miałam chwilkę, żeby usiąść do koputerka...straszne to było uczucie eijf, ale szybko mija i zastępuje je nadzieja:-)U mnie @ dobiega końca????????????Dzisiaj po ok. 15 było heszcze pożądne krwawienie, ale już teraz jestem na poziomie plamienia krwią- czyli faktycznie, teka @ po bezowulacyjnym jest inna...
mam straszna ochote na pizze- ale biorąc pod uwagę moją aktualną wagę-muszę sobie odmówić:confused2::confused2:
emilchen- nie stresuj się, może to jednak tylko plamienie- jutro będziesz wiedziała na czym stoisz...ja trzymam kciuki za Ciebie i resztę testujących..dobra dziewvzynki, ja też zmykam odprężać się po ;racy i jakąś kolacyjkę zjeść..całuski
 
zrobilam sobie przerwe w prasowaniu bo mialam przemyslenia na temat wiesiolka:)w jakiej wlasciwie dawce najlepiej go brac?Wiem ze nie latwo go przedawkowac i ze dziewczyny biora w duzych dawkach.na tych moich nowych kapsulkach napisane ze nalezy brac dwie dziennie i jest to porcja 2000mg...to ja do tej pory bralam kapsulki po 400mg jedna czyli 800mg dziennie.ale zaszalalam...w sumie mialam juz ten sluz jajkowaty ale tylko przez 1 dzien.moze teraz sie berdaziej poprawi.ile wy bierzecie?
p.s. zielona a od kiedy liczysz cykl?do kiedy?Moze jakis suwaczek tego dotyczacy ?to tak pomaga czytajacym:)dopiero zobaczylam ze wykres masz..widze ze liczysz od wczoraj.to mamy dzien roznicy jesli by na to patrzec.do kiedy liczysz ten cykl?
 
Ostatnia edycja:
Eijf ja tez dołaczam do was na Maj :)
To fajnie.Znow bedzie nas wiecej.ja jeszcze nie mam zbyt dobrego humoru by cieszyc sie staraniami w sierpniu ale to pewnie przyjdzie z czasem.najweselej jest w okresie owulacji:)
p.s. przypomnij ktory ty raz probujesz i powiedz cos wiecej o swoim cyklu(ktory to dzien i ile trwa?)
 
zielona,jeszcze kilka dni i chyba musisz zmienic nazwe watka co?nie chce ciagle myslec ze moglam byc kwietniowka.te ktore zaciazyly i tak pisza na innym watku a i w watku dla probujacych moga nadal pisac niezaleznie od jego nazwy.
 
Dzięki Mellisko - tak też zrobię. Pojutrze pójdę na progesteron, a w nowym cyklu - na te badania, co miały być na początku cyklu. Później na wakacje i po powrocie do gina.
Brałam trzy lata tabletki anty - może przez to za dużo estrogenu, za mało progesteronu... nieważne, trzeba poczekać na wyniki. :tak: Moze i będzie nawet norma, albo delikatnie coś nie tak.
Już mi lepiej.
Najsmutniej mi było, bo dwa dni temu była owulka, miałam nadzieję, na fasolkę, a tu u giny dziś okazuje się, że znalazła jakąś kropkę krwi przy badaniu... zapytałam, czy to oznaka @, ona powiedziała, że zapewne... palnęła może ot tak, w końcu na 10 dni przed okresem nie można chyba znaleźć kropelki... ale już po tym tekście nadziei na baby w tym miesiącu nie mam :baffled: Więc ominął mnie ten okres czekania na testowanko, o którym pisze każda z Was :no2:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :)
Eijf zobaczysz, ze jutro juz bedzie lepiej, wiadomo latwo sie mowi, ale w koncu doczekamy sie fasolek, wierze w to bardzo:tak: ja juz nie mysle o tym cyklu tylko o kolejnym i kolejnych starankach, ale bym miala prezent na urodziny jak by sie udalo :-D hehe
tymczasem czekam na @ jutro powinna sie pojawic o ile sie nie spozni, a mam nadzieje ze nie, objawy juz jak najbardziej malpowe, wszystko mnie boli, jestem rozdrazniona i zmeczona, nie nawidze tego :baffled: takze niech juz przylezie i spada.
ide sie ogarnac troche moze pozniej zajrze jeszcze do Was ;-)
buziaczki
 
reklama
Do góry