reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Eijf za Ciebie też kcuiku trzymam.Objawy masz takie jak ja.Bądz dobrej mysli.Nie wyobrażam sobie watku kwietniowego bez Ciebie i reszty dziewczyn.!! Eijf ja sadzę,ze to plamienie to byla inplantacja.Tempke tez masz wysoko.A jak szyjka sprobbuj zbadać.
 
reklama
własnie sobie uświdomiłam, że ja już się do kwietnióweczek nie załapię...pożądną @ dostałam dzisiaj, cykl drug z rzędu po 30 dni, więć ewentualny termin porodu przy ewentualnym zaciążeniu w tym m-cu to 5 maj....al mi się płakać chc:-:)-:)-:)-(e, ja nie nie chcę się z wami rozstawać!!!!!!!!!!!!!
zielona pamietaj ze jeszcze nie jestes sama.po prostu bylas jedna z pierwszych ktore wiedzialy ze sie nie udalo.ja znow bede plakac jak nic z tego ale dolacze do twojego grona.tak czy tak powymieniamy sie z co bardziej zaprzyjaznionymi profilami na nk.mam nadzieje ze jeszcze sie tam naoogladamy zdjec maluchow
 
Eijf daj jedną noge na krzesło wanne itp,i włóź palec wskacujący np,jesli włożysz cały i i ledwo bedziesz dosiegac to znaczy ,że szyjka wysoko.W dotyku powinna przypominać nos badz wargi.W ciązy jest wysoko i przypomina w dotyku nos.Nisko jest gdy włozysz pol palca i juz ją czujesz.Sluz w srodku mam białawy wodnisty.
 
Eijf za Ciebie też kcuiku trzymam.Objawy masz takie jak ja.Bądz dobrej mysli.Nie wyobrażam sobie watku kwietniowego bez Ciebie i reszty dziewczyn.!! Eijf ja sadzę,ze to plamienie to byla inplantacja.Tempke tez masz wysoko.A jak szyjka sprobbuj zbadać.
pociesza mnie to co piszesz o piersiach.naczytalam sie przewaznie ze nabrzmiale i strasznie bolesne.ja takich nie mam.bola tylko jak je dotkne...
 
zielona!!!! przeciez sie nie rostajemy i niewazne czy urodzimy w maju czy pozniej, wazne ze jesteśmy w tym wątku!chyba zadna z nas sie stad nie wyprowadzi? a mam nadzieje ze tym razem sie uda!ja juz powoli trace nadzieje, wlasciwie ten cykl bedzie ostatni "na luzie" bo pod koniec miesiaca maż wyjezdza do pracy i bedziemy sie widziec raz w tygodniu, wiec szanse maleją:-(
 
Dziewczyny jesteście kochane ... prawie się poryczałam jak mi tak odpisujecie... a właściwie to nie prawie... cały cykl byłam spokojna a teraz coraz bardziej napięcie rośnie, czuję, że na dniach się wszystko wyjaśni i tak bym chciała żeby się udało.., tym bardziej, że te objawy takie inne, jak nigdy... WIELKIE DZIĘKI za wsparcie i oczywiście łapię fluidki :tak:
 
Eijf juz napisalam:) zobacz sobie 2 posty wyzej nad Twoja wypowiedzią.

Moje piersi bolaly mnie 1 dzień .3 dni przed spodziewaną.W zeszłym cyklu byly nabrzmiałe i urosły o rozmiar ah i ten ból, i co w ciąży nie byłam.
 
reklama
dziewczyny ktorym sie udało STRASZNIE WAM GRATULUJE az mi łzy poleciały tak wspaniala wiadomosci u mnie @ sie konczy takze bede potrzynac starania ale juz napewno nie bede kwitnióweczka
 
Do góry