reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kurcze dziewczyny,zaczynam sie stresowac tym testowaniem..wiedzialam ze tak bedzie...Moze jest cos w tym ze te ktore sie nie przejmuja,ledwo wiedza co robia po prostu wpadaja.Bo o tym nie mysla!A my za bardzo chcemy i cos sie pewnie blokuje...No ale jak tu sie odblokowac i nie myslec?Jak wylaczyc mysli?jak ktos zna sposob to niech da mi znac!Pamietam jak jeszcze sie zabezpieczalam i byly momenty ze myslalam ze jestem w ciazy mimo antykoncepcji to panika.Potem zalowalam ze jakos ostatnimi czasy nie wpadlam,wlasnie po to by nie musiec o tym myslec.
stresuje sie juz tym testowaniem.Boje sie kolejnej porazki;boje sie tego ze znow mialam takie nadzieje i ze znow nie posluchalam siebie bo mialam nie wsluchiwac sie w swoje cialo i niczym nie sugerowac!Jeszcze kilka dni...Dobrze ze wam tu moge jeczec bo moj chlopak nie lubi tego calego stresu zwiazanego ze staraniem.On wolalby podejsc do tego bardziej na luzie choc tak samo jak ja chce.No ale jak tu sie nie stresowac
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja dzis powoli trace nadzieje bo od 3 dni mam sluz podbarwiony krwia dzis jest tego znacznie wiecej, do @ zostalo 4 dni nie zdarzło mi sie nigdy dostawac wczesnij@ jak juz cos to 2 dni pózniej. Jest to pierwszy mc staran ale barzdo pragne rodzenstaw dla mojej niuni , Czymam kciuki za Was zeby sie udało.
 
wiecie co sobie pomyslalam?nie wiem co o tym sadzicie ale poczekajmy i zobaczymy komu sie uda.zalozmy ze wyjdzie nam to na co czekamy w niedlugim czasie i moze pomymieniamy sie z co niektorymi(nie mowie ze od razu) (z tymi z ktorymi mamy jakos najwiecej wspolnego na tym forum) profilami na naszej-klasie ,jesli takie macie?Chodzi o to ze sie wywnetrzamy,razem przezywamy i gdyby sie udalo to nasze dzieci bylyby z tego samego rocznika i kazda z nas wie jak bardzo to przezywalysmy itd.wiem ze nawet jesli sie uda to potrwa to jeszcze zanim zobaczymy te malenstwa ale fajnie byloby sledzic to jak wygladaja,jak sie rozwijaja itd.to tylko taki pomysl i jeszcze mnostwo czasu przed nami ale moze ktorejs sie spodoba.??
A ja strasznie jestem ciekawa z jaka temperatura sie jutro obudze.Niby caly dzien mam 37,2 lub 37 ale to sie w sumie nie liczy.jaki to stres kiedy bierze sie rano do reki ten termometr..
ktos reflektuje na powyzszy pomysl?
 
eijf @ miałam 03.07 od 05 zaczęłam mierzyć
05 - 37, 06-37, 07-37, 08-37, 09 - 37,3, 10-37,3 , 11-37,2 , 12-37,.,
13-37,14-37,2 test poz.,15-37 test neg.,16-37,2 test poz.,17-37,5 test poz.,18-nie mierzyłam test poz., 19-37,3,20-37,3, 21-37,3, 22-37,4 ,23-37,3 sama nie wiem czy wogóle miałam owulke?:eek:
Od poniedziałku tebóle ciężkich jajników:eek: no może od niedzieli niepamietam.
eijf co ty na to niezłe temp co ?
aguś specjalnie sobie rozpisałam te twoje tempki bo ja nie mam takiej wyobraźni, żeby to zobaczyć :baffled: według tempek mógł być skok 17 dc, wtedy miałaś temp. 37,5, kolejne tempki utrzymywały się na poziomie powyżej linii podstawowej, która u Ciebie wynosi 37,2 (jeśli sobie dobrze rozpisałam) więc niby skok mógł być. a testy owulacyjne psaują, bo wyszły pozytywne m.in. 16,17,18,19 dnia czyli dzień przed skokiem i trzy dni po skoku więc zgodnie z teorią skoku (która mówi, że owulka może wystąpić również do 3 dni po skoku). I tu by była zagadka rozwiązana. Mogę się oczywiście mylić, mogłam też coś przeoczyć. W razie co - poprawiajcie mnie!
PS. Może załoz sobie karte na FF to będzie łatwiej...
 
aguś specjalnie sobie rozpisałam te twoje tempki bo ja nie mam takiej wyobraźni, żeby to zobaczyć :baffled: według tempek mógł być skok 17 dc, wtedy miałaś temp. 37,5, kolejne tempki utrzymywały się na poziomie powyżej linii podstawowej, która u Ciebie wynosi 37,2 (jeśli sobie dobrze rozpisałam) więc niby skok mógł być. a testy owulacyjne psaują, bo wyszły pozytywne m.in. 16,17,18,19 dnia czyli dzień przed skokiem i trzy dni po skoku więc zgodnie z teorią skoku (która mówi, że owulka może wystąpić również do 3 dni po skoku). I tu by była zagadka rozwiązana. Mogę się oczywiście mylić, mogłam też coś przeoczyć. W razie co - poprawiajcie mnie!
PS. Może załoz sobie karte na FF to będzie łatwiej...
wlasnie,ff byloby bardziej czytelne.Oczywiscie moglby to byc skok ale najczesciej uznaje sie 3 wyzsze temperatury.dlatego nie jest to takie oczywiste ale juz sie naogladalam wykresow wiec wszystko jest mozliwe.pozostaje ,jak nam wszystkim,czekac...
 
eijf ze skontaktowaniem się - pomysł ciekawy i godny przemyślenia :tak: poczekajmy na wyniki naszych testowanek :tak:
oczywiscie.zobaczmy komu sie powiedzie,jak sie sprawy potocza,ale co niektorych malenstw bylabym ciekawa a to jeden ze sposobow.pomysl na "potem".Mam nadzieje ze sie naogladam tych dzieci!
 
Hej dziewczyny
Ja dzis powoli trace nadzieje bo od 3 dni mam sluz podbarwiony krwia dzis jest tego znacznie wiecej, do @ zostalo 4 dni nie zdarzło mi sie nigdy dostawac wczesnij@ jak juz cos to 2 dni pózniej. Jest to pierwszy mc staran ale barzdo pragne rodzenstaw dla mojej niuni , Czymam kciuki za Was zeby sie udało.
Paula na razie się nie martw- czasem jeśli fasolka już jest, to kobieta dostaje taki niby-okres, tzn. ma krwawienie w czasie kiedy miała dostać @, ale zazwyczaj jest ono wtedy słabsze, np. plamienie. Ja po terminie @ (obojętnie czy krwawienie się jeszcze rozwinie czy nie) zrobiłabym test ciążowy, żeby się upewnić czy fasolka jest i daje takie dziwne objawy czy po prostu uznać, że miałam @ i wejść w kolejny cykl staranek :tak:
 
reklama
Do góry