reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

gratuluje nowoupieczonym mamusiom!(mazia u ciebie to chyba nikt niczego innego sie nie spodziewal).dodam szczerze ze wam zazdroszcze.uczucia sa mieszane,z jednej strony bardzo cieszy mnie ze dziewczyny w ktorymi tak to wszystko przezywalam oznajmiaja ze sie udalo a drugiej przykro mi bo u mnie jak na razie nic...
Tak w ogole to brzuch boli mnie od soboty.bardzo czesto kluje i kluje i najgorzej jak pochodze.dzis rano wydawalo mi sie ze mnie mdli(zreszta teraz jak to pisze tez) i idac do pracy zastanawialam sie czy isc czy wrocic do domu.nie przez mdlosci oczywiscie (bo to rownie dobrze moze byc moja troche zachwiana w te ostatnie dni psychika).nie czuje sie dobrze ani fizyczie ani psychicznie.pobolewa mnie podbrzusze i nie wiem co to oznacza?Zostalo dwa,gora trzy dni i mnie to strasznie meczy.myslalam ze do tej pory bedzie lepiej ale wlasnie jest najgorzej.w pracy nie wytrzymywalam i powiedzialam ze ide do domu.no ale jutro musze isc znowu i sytuacja pewnie sie powtorzy.
wracajac weszlam do apteki gdzie wkorzyla mnie babka.wszedzie,nawet w drogerii mozna roznego rodzaju testy kupic,te najczulsze tez.Pomyslalam ze gdzie jak gdzie ale w aptece maja wszystko.Pytam ja o wczesny test,taki bardzo czuly.Ona do mnie :"tzn.jaki czuly?normalny mamy".Ja do niej ze sa rozne i ja bym chciala najczulszy(no kurcze zebym aj sie bardziej w tym orientowala!).ona nadal nie wie o co chodzi i mowi ze jak chce wczesnie sprawdzic to krew musze pobrac.Nie chcialo mi sie z babka dyskusji prowadzic ...
no i teraz jestem w domu.czytam te wasze wpasniale wiesci i sama wytrzymac nie moge.co tez los mi przyniesie?Taka wczoraj pewna bylam i juz mnie nadzieja opuszcza...
 
reklama
któraś z dziewczyn pisała, że chodzi co chwilę do WC sprawdzać czy nie ma @ - ja też mam takie wrażenie, że za chwilę dostanę :-( ale podbrzusze boli mnie już tyle dni i naprawdę inaczej niż zawsze. Nigdy mnie nie bolało tyle dni przed @ co teraz - a z kolei piersi w ogóle nie bolą, NIC, a zawsze przed @ bolały. Tak bym chciała fasolinkę!!! Niech to oznacza dzidziusia :-D
 
Emilchen Kochanie ja czuję ,że Ci sie udało,Zobaczysz bedzię dobrze trzymam kciuki.Może to rzeczywiscie to a próbowaląs zbadać sobie szyjkę??Mi to wiele powiedziało.

fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wątek dla kwietniowych mam już założyłam.I czekam tam na WAS!!!!!!!!bez wyjątku

I Zielona nie martw sie za bardzo sie z Wami zżyłam i nie opuszcze tego wątku.No chyba,ze wszystkie naraz przeniesiemy sie na kwietniowy!!
 
mazia nie dziwię Ci się, że nie wierzysz jeszcze! też bym pewnie tak się czuła, jakbym zobaczyła 2 krechy, w końcu nie codziennie jesteś w ciąży :-p
ja testuję dopiero 30 lipca jeśli wcześniej @ nie przyjdzie. Moje sądne dni trwają od wczoraj do środy - w tych czterech dniach jest termin spodziewanej @. Największe prawdopodobieństwo dzisiaj i jutro ale dzisiaj miałam 13 dzień wyższej tempki, więc myślę, że dzisiaj już mnie oszczędzi :rofl2:
mazia i marlenka proszę wspomóżcie mnie swoim fasolkowym szczęściem w jakiś magiczny sposób!!! tak bym chciała razem z Wami przejść do wątku ciążowego - naprawdę się zżyłam :zawstydzona/y::happy:
byłam dzisiaj kilka godzin w pracy, ciągle mnie boli podbrzusze i to naprawdę dziwnie - inaczej niż zawsze i tego sobie nie wkręcam :tak:, jajniki kłują już rzadziej niż przedtem, poza tym żadnych objawów, od kawy mnie nie odrzuca, siku zawsze chodzę często więc nie widzę wielkiej różnicy :sorry:
widze ze nie ja jedna bardzo sie boje i pragne.bedzie mi naprawde smutno jesli sie nie uda:(
Wczoraj caly czas myslalam ze tak jak teraz mnie boli ten brzuch to przeciez nie boli na @, ze jest naprawde inaczej szczegolnie przez te klucia.No ale tego nie wie nikt.Bo poza tym ani piersi,kawe tez pije, wc podobnie jak ty zawsze czesto odwiedzam.czasem wydaje mi sie ze mi niedobrze ale moze to psychika?
 
emilchen mnie cycuchy tez nic nie bola.A do kibelka tez latałam sprawdzać czy to nie ta wredota!.A jak ze sluzem zbadaj sobie tam w srodku sluz.
 
któraś z dziewczyn pisała, że chodzi co chwilę do WC sprawdzać czy nie ma @ - ja też mam takie wrażenie, że za chwilę dostanę :-( ale podbrzusze boli mnie już tyle dni i naprawdę inaczej niż zawsze. Nigdy mnie nie bolało tyle dni przed @ co teraz - a z kolei piersi w ogóle nie bolą, NIC, a zawsze przed @ bolały. Tak bym chciała fasolinkę!!! Niech to oznacza dzidziusia :-D
rownie dobrze ja moglabym to napisac!moze dlatego tez tak bardzo trzymam kciuki za ciebie...te cholerne ostatnie dni.jak ja wytrzymam???
 
eijf ale zobacz, jaką masz ładną tempkę, po tych zachwianiach jeszcze Ci podeszla do góry + bóle podbrzusza to naprawdę może być fasolka :tak:
spójrz na mój wykres, ja też sobie robię nadzieje, chociaż mam niższe tempki w ogóle od Ciebie, jeszcze dzisiaj mi spadła odrobinę co mnie rano trochę podłamało no ale ten brzuch tak dziwnie boli - będę miała nadzieję do konca, chociaż czasem mnie ogarnia lęk, że za chwilę będzie czerwono na wkładce.
 
Emilchen oto fluidki specjalnie dla Ciebie~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~łap ile wlezie:-D:-D. Mam nadzieję że się spotkamy w wątku ciążowym:tak:. Trzymam mocno kciuki. Co do objawów to mnie tylko brzuch boli tak podobnie jak na @, od kawy mnie nie odrzuciło;-) i piersi nie bolą. Jakby nie test to bym nie pomyślała że się udało:-D.

Wszystkim dziękuje za gratulacje, niemam nawet kiedy Wam poodpisywać bo mam troszke roboty:sorry:, taki szalony dzień;-). Tak z doskoku Was tylko podczytuje:tak:.
 
Emilchen Kochanie ja czuję ,że Ci sie udało,Zobaczysz bedzię dobrze trzymam kciuki.Może to rzeczywiscie to a próbowaląs zbadać sobie szyjkę??Mi to wiele powiedziało.

fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wątek dla kwietniowych mam już założyłam.I czekam tam na WAS!!!!!!!!bez wyjątku

I Zielona nie martw sie za bardzo sie z Wami zżyłam i nie opuszcze tego wątku.No chyba,ze wszystkie naraz przeniesiemy sie na kwietniowy!!

własnie sobie uświdomiłam, że ja już się do kwietnióweczek nie załapię...pożądną @ dostałam dzisiaj, cykl drug z rzędu po 30 dni, więć ewentualny termin porodu przy ewentualnym zaciążeniu w tym m-cu to 5 maj....al mi się płakać chc:-:)-:)-:)-(e, ja nie nie chcę się z wami rozstawać!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
emilchen mnie cycuchy tez nic nie bola.A do kibelka tez latałam sprawdzać czy to nie ta wredota!.A jak ze sluzem zbadaj sobie tam w srodku sluz.
moj sluz jest dosyc gesty ale czasem mam wrazenie ze bardziej mokry.juz sama nie wiem.o co z ta szyjka chodzi.kiedys tlumaczylas ale wtedy nie zawracalam sobie nia glowy.jak to badac i jaka jest przy ciazy?
 
Do góry