reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej dziewczyny, zrobilam testa - negatywny:-(
Niby ok, niby mowie sobie masz jeszcze kupe czasu, jestes mloda, nie teraz bedzie za miesiac, ale jednak wkur..... to strasznie, niby nie staramy sie jakos dlugo, ale tak bym chciala juz, juz, juz!!!!!!
ehhh no nic, czekam na @:-(
 
reklama
kociaq strasznie mi przykro:( Ale nie łam się. Nie jesteś sama:) Musimy sie wspierać:) Jeśli 87 to Twój rocznik to jesteś bardzo młodziutka więc masz dużo czasu. Ja niestety nieubłaganie zbliżam sie do 30:( Ale jak narazie jestem pełna nadzieji:) Musi być dobrze. Jak nie w tym cyklu to w nastepnym... Trzymaj sie kochana. A moze jeszcze za wcześnie na test? Kiedy masz dostac @???
 
:-) kiciak nogi do góry ja staram sie juz 4 lata i nie poddaje sie do konca bedziemy probowac i mowie ci jako starsza i doswiadczona staraczka:laugh2:

4 lata?:szok::szok::szok: I masz jeszcze tyle nadziji i optymizmu???:szok::szok::szok: Podziwiam:tak: Ja bym już ześwirowała totalnie i pewnie już dawno starałabym sie o adopcje...:-( Ja niestety d cierpliwych nie należę...:zawstydzona/y:
 
Też bym chciała tak do tego podchodzić... My staramy sie 3 cykl a ja już szaleję, że jeszcze nie zaciążyłam. No i jak na złość prześladują mnie kobiety w ciaży. Co chwile słyszę, ze ktoś jest w ciąży. Wszedzie widze ciężarne. Mój mąż sie śmiał, ze mam jakąś paranoje ale byliśmy wczoraj w markeciei naliczyliśmy chyba z 6 kobiet w ciąży. Uwierzył, ze nie mam paranoi...
 
:-) kiciak nogi do góry ja staram sie juz 4 lata i nie poddaje sie do konca bedziemy probowac i mowie ci jako starsza i doswiadczona staraczka:laugh2:


No tak to moj rocznik, niby mam duzo czasu, ale wiadomo jak sie chce to sie chce i juz, ale jak to gin mi powiedzial jest pani mloda, zdrowa kobieta wiec prosze probowac jak najbardziej, moze po tej biochemicznej mi sie tam cos poprzestawialo, a nastepny cykl bedzie juz ok, mam nadzieje.
swoja droga tez podziwiam Twoja wytrzymalosc i determinacje, bo po 4 latach staran bankowo bym sie zalamala
 
Wisienka bo teraz taki rocznik z wyzu jest w ciązy:D.Ja tez pochodze z wyżu .

Kiciaq poki @ nuie ma pilka w grze.


aslowik a z badaniami wszystko ok??

A ja zaczłam w ciąże,wtedy kiedy myslalam,ze jestem w ciąży.Porąbane.Ale wiecie lekarz juz mi w ok 5 dni po zapłodnieniu powiedział,ze szyjka zasiniona ale,ciazy nie widział(myslalam,ze jestem bo mialam dziwną @) .Ja sie spytałam dlaczego szyjka zasiniona on ,ze pewnie za 2.3 dni @ dostaniesz,a poprzednia to było plamienie inplantancyjne.Ale @ sie nie pojawiła ani po 2 a ni po 10 dniach.
 
reklama
wisienka u was to chociaz tempka cos wykazuje u mnie cały cas tańcuje raz 37,2 lub 37,3 lub 37,4 w cały świat mi skacze . nie mówiąc juz o tym ze DLACZEGO JA MAM POWYŻEJ 37 !!!!!.:szok:. Juz mam tego dość .|Śluzu jak na lekarstwo.
a owulacje testy mi wskazuja przez 4 dni .W tym w pierwszym super dwie w drugim jednak jedna jaśniejsza ciut(mozna by odczytać jako negatyw), a w 3 i 4 dniu znów super pozytywne no i jak by było mało zero skoku, tylko jednodniowy o dwie kreseczki a potem znów spadek. Ja jakaś "porąbana" chyba jestem.:eek:
 
Do góry