reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eijf @ miałam 03.07 od 05 zaczęłam mierzyć
05 - 37, 06-37, 07-37, 08-37, 09 - 37,3, 10-37,3 , 11-37,2 , 12-37,.,
13-37,14-37,2 test poz.,15-37 test neg.,16-37,2 test poz.,17-37,5 test poz.,18-nie mierzyłam test poz., 19-37,3,20-37,3, 21-37,3, 22-37,4 ,23-37,3 sama nie wiem czy wogóle miałam owulke?:eek:
Od poniedziałku tebóle ciężkich jajników:eek: no może od niedzieli niepamietam.
eijf co ty na to niezłe temp co ?
rzeczywiscie dosyc wysoka...Tylko kurcze gdzie ten skok mogl byc?I czy jest mozliwe ze nie bylo owu a test wychodzi?bo moja kolezanka wlasnie tak ma( z tym ze duzo nizsze temperatury).W sumie test o.pokazuje tylko wzrost hormony lc ale czy jest pewnosc bez temperatury ze do niej dochodzi.mnie sie zawsze wydawalo ze po owulacji musi byc skok i temperatura wyzsza niz w I fazie!Niech sie ktos wypowie...
 
reklama
eijf @ miałam 03.07 od 05 zaczęłam mierzyć
05 - 37, 06-37, 07-37, 08-37, 09 - 37,3, 10-37,3 , 11-37,2 , 12-37,.,
13-37,14-37,2 test poz.,15-37 test neg.,16-37,2 test poz.,17-37,5 test poz.,18-nie mierzyłam test poz., 19-37,3,20-37,3, 21-37,3, 22-37,4 ,23-37,3 sama nie wiem czy wogóle miałam owulke?:eek:
Od poniedziałku tebóle ciężkich jajników:eek: no może od niedzieli niepamietam.
eijf co ty na to niezłe temp co ?

a może prościej iść do lekarza??
 
powiem ci eijf że jak tak przeczytałam co napisałaś o odczuciach to jalkbym siebie słyszała.:szok:/ To nieprawdopodobne.
Też w większości mam takie same odczucia :szok: dzisiaj pierwszy dzień mi wzrosta temperatura z 36,5 utrzymującego się przez ponad 10 dni do 36,8. A dzisiaj cały czas boli mnie lekko podbrzusze, co dla mnie jest bardzo dziwne :zawstydzona/y: to mój pierwszy miesiąc staranek i jestem ciekawa efektu. Do @ jeszcze dwa tygodnie mi zostały, więc się nie wkręcam. Ale ten ból jest dziwny... może to od tego gorąca dzisiaj :eek:
Z tego, co się naczytałam, skok temperatury jest zaraz po owulacji. I najlepiej przytulać się dwa dni przed skokiem temperatury i parę dni po. Temperatura wzrasta przez progesteron, który ma przygotować macicę do przyjęcia fasolki ;-) mam nadzieję, że się nie mylę. Dopiero zapoznaję sie z tym tematem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też w większości mam takie same odczucia :szok: dzisiaj pierwszy dzień mi wzrosta temperatura z 36,5 utrzymującego się przez ponad 10 dni do 36,8. A dzisiaj cały czas boli mnie lekko podbrzusze, co dla mnie jest bardzo dziwne :zawstydzona/y: to mój pierwszy miesiąc staranek i jestem ciekawa efektu. Do @ jeszcze dwa tygodnie mi zostały, więc się nie wkręcam. Ale ten ból jest dziwny... może to od tego gorąca dzisiaj :eek:
Z tego, co się naczytałam, skok temperatury jest zaraz po owulacji. I najlepiej przytulać się dwa dni przed skokiem temperatury i parę dni po. Temperatura wzrasta przez progesteron, który ma przygotować macicę do przyjęcia fasolki ;-) mam nadzieję, że się nie mylę. Dopiero zapoznaję sie z tym tematem.
Hmmm,skoro 2 tyg jeszcze to nie wiem,moze sie nie znam ale na tym etapie to zarodek sie nawet jeszcze nie mogl zagniezdzic...Nie wiem czy mialas juz owulacje(iludniowy masz cykl?) ale powiedzmy ze mialas bo temperatura dopiero co skoczyla.Zarodek zagniezdza sie po ok.7 dniach od owulacji.Ja osobiscie nie zwracalam raczej uwagi na to jak sie czuje w dzien po owu.to moze byc wszystko.Rowniez teraz u nas(bo wiekszosc jest tu juz na etapie testowania) wcale nie musi niczego czuc,a jesli czuje to nie musi oznaczac to ciazy.wierze ze cos cie moze bolec ale naprawde za wczesnie by jakos to wizac.nawet u nas jest jeszcze dosyc wczesnie a niektore sa juz prawie 2 tyg po owulacji.Objawy ciazowe wcale nie wystepuja tak szybko jakby sie moglo wydawac.ja wierze ze mozna czuc czasami zagniezdzenie ale to wszystko.no ale to takie moje zdanie.
Moze te bole to znak ze owulacje masz?
 
Do góry